AE-97-44
OLDTIMER
Er rijden momenteel 5.411 Mercedes-Benz 280's rond in Nederland. Deze grijze 280 komt uit het jaar 1968 en is nu 57 jaren en 11 maanden oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 september 2019, dus sinds 6 jaren en 8 maanden. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mercedes-Benz 280 Sl AutoMatic cabriolet rijden er nog 4.633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1963 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.687 en € 97.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.403 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 280 Sl AutoMatic is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 november 1999. Het voertuig was toen 31 jaren, 4 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 280 Sl AutoMatic | 1968
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 280 Sl AutoMatic |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1968 |
| Leeftijd | 57 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 57 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 september 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 8 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 november 1999. Het voertuig was toen 31 jaren, 4 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.410 kg |
| Massa rijklaar | 1.510 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.715 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.715 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 830 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 830 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 885 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 885 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,46 m (voor) / 1,48 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. balk by reservewiel in kofferruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| AE-97-44 | 28-08-2019 | 11:27 | periodieke controle | 18-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 28-08-2019 | 11:27 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AE-97-44 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AE-97-44
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AE-90-44 | Volkswagen | VW 1200 Standaard | Sedan | Onbekend | 18-10-1999 | 64 jaar | |
| AE-91-44 | Mercedes-Benz | 200 | Sedan | Onbekend | 22-10-1999 | 54 jaar | |
| AE-93-44 | Mercedes-Benz | 350 | Cabriolet | Onbekend | 28-10-1999 | 55 jaar | |
| AE-95-44 | Citroën | DS | Sedan | Onbekend | 11-08-2001 | 57,9 jaar | |
| AE-96-44 | Porsche | 356 | Coupe | Onbekend | 16-11-1999 | 62 jaar | |
| AE-97-43 | Cadillac | Sedan De Ville | Sedan | Onbekend | 23-11-1999 | 56,3 jaar | |
| AE-97-44 | Mercedes-Benz | 280 | Cabriolet | Onbekend | 23-11-1999 | 58 jaar | |
| AE-97-45 | Porsche | Super | Niet geregistreerd | Onbekend | 13-12-1999 | 64,8 jaar | |
| AE-97-46 | Mercedes-Benz | 2.5 L V 8 | Sedan | Onbekend | 19-11-1999 | 59,8 jaar | |
| AE-97-48 | Fiat | 500 | Niet geregistreerd | Onbekend | 18-11-1999 | 58 jaar | |
| AE-98-44 | Volvo | 132 | Sedan | Onbekend | 24-12-1999 | 59,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.403 en/of een gewicht van ± 1.410 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Mustang | € 85.600 | 479 cm | 192 cm | 1.540 kg |
| Porsche Boxster | € 85.900 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| BMW Z4 | € 87.600 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| BMW 5-Serie | € 81.300 | 495 cm | 187 cm | 1.550 kg |
| Audi RS3 | € 92.200 | 434 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi S3 | € 82.000 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| Porsche Cayman | € 85.900 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| BMW 4-Serie | € 81.100 | 477 cm | 185 cm | 1.530 kg |
| BMW M2 | € 90.700 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| BMW 1-Serie | € 87.700 | 455 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| BMW Z3 | € 90.700 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Audi TTS | € 85.400 | 419 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| BMW 3-Serie | € 83.300 | 458 cm | 178 cm | 1.540 kg |
| Audi SQ2 | € 84.900 | 420 cm | 179 cm | 1.500 kg |
| Toyota Supra | € 81.700 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Chevrolet Camaro | € 79.400 | 480 cm | 191 cm | 1.540 kg |
| Fiat 500X | € 94.300 | 427 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Audi TT RS | € 88.800 | 424 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi A6 | € 82.100 | - | - | 1.530 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
| BMW 2-Serie | € 81.500 | 446 cm | 177 cm | 1.520 kg |
| Volkswagen Transporter | € 84.900 | - | - | 1.390 kg |
| Subaru Impreza | € 93.200 | 442 cm | - | 1.350 kg |
| Jeep Wrangler | € 84.000 | 388 cm | - | 1.550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.