19-RL-SF
Er rijden momenteel 5.411 Mercedes-Benz 280's rond in Nederland. Deze beige 280 komt uit het jaar 1979 en is nu 47 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 juni 2025, dus sinds 11 maanden en 25 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 280 CE coupe rijden er nog 4.633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1963 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.687 en € 97.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.403 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 280 CE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 mei 2005. Het voertuig was toen 26 jaren en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 280 CE | 1979
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 280 CE |
| Kleur | BEIGE |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 136 kW (185 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2717cc (2,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 1979 |
| Leeftijd | 47 jaren en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 47 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 mei 2005. Het voertuig was toen 26 jaren en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.446 kg |
| Massa rijklaar | 1.546 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 424 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.970 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.970 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.010 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.010 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.480 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,71 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,45 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 19-RL-SF | 2-06-2025 | 16:49 | periodieke controle | 2-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 19-RL-SF | 16-05-2023 | 15:19 | periodieke controle | 29-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 19-RL-SF | 25-05-2021 | 17:00 | periodieke controle | 29-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 19-RL-SF | 29-05-2019 | 12:09 | periodieke controle | 29-05-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 2-06-2025 | 16:49 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2-06-2025 | 16:49 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 2-06-2025 | 16:49 | 289 | 5.*.31 | 4 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2023 | |||||
| 16-05-2023 | 15:19 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 16-05-2023 | 15:19 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2021 | |||||
| 25-05-2021 | 17:00 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 25-05-2021 | 17:00 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 19-RL-SF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
19-RL-SF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19-RJ-SF | Suzuki | Swift | Hatchback | € 12.059 | 25-04-2005 | 21,1 jaar | |
| 19-RL-SB | Loncin | LX110ST | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 27-05-2005 | 21 jaar |
| 19-RL-SF | Mercedes-Benz | 280 | Coupe | Onbekend | 27-05-2005 | 47,1 jaar | |
| 19-RL-SH | Citroën | C1 | Hatchback | € 12.563 | 03-06-2005 | 21 jaar | |
| 19-RL-SJ | Citroën | Xsara Picasso | MPV | € 22.565 | 01-06-2005 | 21 jaar | |
| 19-RL-SK | Nissan | Almera Tino | MPV | Onbekend | 31-05-2005 | 21 jaar | |
| 19-RL-SP | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 01-06-2005 | 21 jaar | |
| 19-RL-SR | Ford | Focus | Stationwagen | Onbekend | 03-06-2005 | 21 jaar | |
| 19-RL-SZ | Mitsubishi | Grandis | Stationwagen | Onbekend | 31-05-2005 | 21 jaar | |
| 19-RR-SF | Jeep | Cherokee | Stationwagen | € 44.374 | 22-07-2005 | 20,9 jaar | |
| 19-RV-SF | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 21-09-2005 | 20,7 jaar | |
| 19-RZ-SF | Volkswagen | Fox | Hatchback | Onbekend | 22-10-2005 | 20,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.403 en/of een gewicht van ± 1.446 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 85.200 | 495 cm | 187 cm | 1.590 kg |
| Ford Mustang | € 85.900 | 479 cm | 201 cm | 1.580 kg |
| BMW Z4 | € 87.600 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Porsche Boxster | € 86.400 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Audi RS3 | € 92.200 | 434 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| BMW 4-Serie | € 82.400 | 477 cm | 185 cm | 1.590 kg |
| Audi S3 | € 82.000 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| Porsche Cayman | € 86.400 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| BMW M2 | € 90.700 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| BMW 3-Serie | € 80.900 | 471 cm | 183 cm | 1.590 kg |
| BMW 1-Serie | € 87.700 | 455 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.700 | 484 cm | 192 cm | 1.590 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| BMW Z3 | € 90.700 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Audi TTS | € 85.400 | 419 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| Audi SQ2 | € 84.900 | 420 cm | 179 cm | 1.500 kg |
| Toyota Supra | € 81.700 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Volvo S90 | € 81.000 | 497 cm | 189 cm | 1.580 kg |
| Audi TT RS | € 88.800 | 424 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi A6 | € 82.100 | - | - | 1.530 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
| BMW 2-Serie | € 81.500 | 446 cm | 177 cm | 1.520 kg |
| Volkswagen Transporter | € 84.900 | - | - | 1.390 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.