GHF-22-B
Er rijden momenteel 115 Mercedes-Benz 220's rond in Nederland. Deze grijze 220 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 29 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz C220 CDI sedan rijden er nog 38 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1958 en december 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.865 en € 89.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.290 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz C220 CDI is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 juli 2024. Het voertuig was toen 22 jaren, 4 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 220 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz C220 CDI | 2002
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | C220 CDI |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.844 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 1 maand en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 juli 2024. Het voertuig was toen 22 jaren, 4 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 16 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.474 kg |
| Massa rijklaar | 1.574 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 426 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 990 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 990 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,72 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,46 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 203 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GHF-22-B | 16-08-2024 | 09:11 | periodieke controle | 16-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| GHF-22-B | 12-08-2024 | 15:18 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| GHF-22-B | 5-08-2024 | 14:11 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 16-08-2024 | 09:11 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 12-08-2024 | 15:18 | 138 | 5.*.11 | 1 | Absorptiecoefficient te hoog |
| 12-08-2024 | 15:18 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 12-08-2024 | 15:18 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 5-08-2024 | 14:11 | 010 | nl07 | 1 | Beoordelen keuringsaspect niet mogelijk |
| 5-08-2024 | 14:11 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 5-08-2024 | 14:11 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 5-08-2024 | 14:11 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 5-08-2024 | 14:11 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 220 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GHF-22-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GHF-22-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GHF-21-B | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 37.778 | 09-08-2024 | 8,4 jaar | |
| GHF-22-B | Mercedes-Benz | 220 | Sedan | Onbekend | 30-07-2024 | 24,2 jaar | |
| GHF-22-D | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 45.716 | 30-07-2024 | 5,6 jaar | |
| GHF-22-F | Hyundai | Bayon | Stationwagen | € 32.500 | 14-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GHF-22-G | Hyundai | i10 | Hatchback | € 20.500 | 02-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GHF-22-H | Hyundai | i10 | Hatchback | € 20.500 | 02-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GHF-22-J | Citroën | C3 | Hatchback | € 24.080 | 31-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GHF-22-K | Opel | Corsa | Hatchback | € 26.514 | 31-07-2024 | 1,8 jaar | |
| GHF-22-L | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 42.173 | 30-09-2024 | 2,5 jaar | |
| GHF-22-N | Tesla | Model Y | MPV | € 50.340 | 12-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GHF-22-P | Seat | Leon | Stationwagen | € 37.479 | 05-08-2024 | 3,7 jaar | |
| GHF-22-R | BMW | X3 | Stationwagen | € 79.817 | 19-08-2024 | 5,1 jaar | |
| GHF-22-S | Audi | A1 | Hatchback | € 19.770 | 20-09-2024 | 14 jaar | |
| GHF-22-T | CUPRA | Leon | Stationwagen | € 38.467 | 16-10-2024 | 5,1 jaar | |
| GHF-22-V | Peugeot | 3008 | MPV | € 39.706 | 04-10-2024 | 6,1 jaar | |
| GHF-22-X | Audi | RS Q8 | Hatchback | € 255.413 | 01-08-2024 | 2,6 jaar | |
| GHF-22-Z | CUPRA | Born | Stationwagen | € 39.780 | 02-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GHF-23-B | Buick | Skylark | Cabriolet | Onbekend | 30-07-2024 | 44,9 jaar | |
| GHF-24-B | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 50.320 | 30-07-2024 | 12,3 jaar | |
| GHF-25-B | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 51.204 | 30-07-2024 | 4,4 jaar | |
| GHF-26-B | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 79.560 | 30-07-2024 | 3,2 jaar | |
| GHF-27-B | BMW | X5 | Stationwagen | € 86.558 | 30-07-2024 | 4,9 jaar | |
| GHF-28-B | BMW | 5-Serie | Stationwagen | Onbekend | 30-07-2024 | 21 jaar | |
| GHF-29-B | Audi | Q3 | Hatchback | € 61.951 | 30-07-2024 | 3,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.290 en/of een gewicht van ± 1.474 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 62.200 | 482 cm | 183 cm | 1.620 kg |
| BMW 5-Serie | € 63.500 | 495 cm | 187 cm | 1.620 kg |
| Audi Q3 | € 62.400 | 452 cm | 185 cm | 1.580 kg |
| Audi A5 | € 60.600 | 476 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Saab 9-3 | € 61.200 | 468 cm | 180 cm | 1.610 kg |
| Audi A6 | € 62.500 | 494 cm | 187 cm | 1.620 kg |
| BMW X1 | € 62.800 | 450 cm | 185 cm | 1.580 kg |
| Volvo S80 | € 61.000 | 485 cm | 189 cm | 1.580 kg |
| BMW 4-Serie | € 64.000 | 478 cm | 185 cm | 1.600 kg |
| Volvo C70 | € 63.400 | 472 cm | 183 cm | 1.620 kg |
| Audi A4 | € 60.700 | 476 cm | 185 cm | 1.620 kg |
| BMW X2 | € 62.900 | 455 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| BMW Z4 | € 64.100 | 432 cm | 186 cm | 1.430 kg |
| CUPRA Formentor | € 62.800 | 445 cm | 184 cm | 1.600 kg |
| Citroën DS7 | € 59.400 | 460 cm | 190 cm | 1.600 kg |
| Audi TT | € 64.600 | 419 cm | 183 cm | 1.360 kg |
| Audi S3 | € 62.100 | 446 cm | 180 cm | 1.480 kg |
| BMW 1-Serie | € 63.500 | 436 cm | 180 cm | 1.520 kg |
| Mini John Cooper Works | € 60.300 | 430 cm | 182 cm | 1.530 kg |
| BMW 2-Serie | € 62.900 | 454 cm | 184 cm | 1.560 kg |
| Audi Coupe | € 60.200 | 469 cm | 185 cm | 1.450 kg |
| Mini Cooper S | € 59.000 | 430 cm | 182 cm | 1.530 kg |
| Seat Ateca | € 66.400 | 437 cm | 184 cm | 1.520 kg |
| Volvo V70 | € 64.000 | 474 cm | 186 cm | 1.610 kg |
| Mini Clubman | € 67.800 | 427 cm | 180 cm | 1.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.