KHS-94-L
Er rijden momenteel 709 Ford Tourneo Courier's rond in Nederland. Deze groene Tourneo Courier komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Ford Tourneo Courier MPV rijden er in dezelfde variant (B7NB21X) nog 28 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2024 en augustus 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.718 en € 79.439, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.625 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Tourneo Courier bedraagt € 62.328 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ford Tourneo Courier € 14.703 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Ford geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 175 km/uur. Deze Ford Tourneo Courier is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 30.8% traagste personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Tourneo Courier voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Tourneo Courier | 2024
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Tourneo Courier |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 175 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 62.328 |
| Bruto BPM | € 10.175 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 91.9 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 91.9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B7NB |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 999cc (1,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren, 1 maand en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 maart 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 10 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.445 kg |
| Massa rijklaar | 1.545 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.025 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.025 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.025 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 955 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 955 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.160 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.160 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 735 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.000 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.000 kg trekken en ongeremd tot 735 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 1.000 kg trekken.
Voor dit voertuig incl. een (geremde) aanhanger van 1.000 kg is het B-rijbewijs voldoende.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,69 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type N1P | |
| Variant B7NB21X | |
| Uitvoering 5GEHNABEFAX | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2018/858*00648*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 167 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AP | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AP | |
Vergeet ook niet alle Ford Tourneo Courier voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KHS-94-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KHS-94-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KHS-90-L | CUPRA | Formentor | Stationwagen | € 51.939 | 08-05-2026 | 3,6 jaar | |
| KHS-91-L | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 49.817 | 08-05-2026 | 3,5 jaar | |
| KHS-92-L | CUPRA | Formentor | Stationwagen | € 54.714 | 08-05-2026 | 3,6 jaar | |
| KHS-93-L | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 42.876 | 08-05-2026 | 6,9 jaar | |
| KHS-94-B | Audi | Q5 | Hatchback | € 85.168 | 08-05-2026 | 1,9 jaar | |
| KHS-94-F | Toyota | ProAce | MPV | € 44.421 | 08-05-2026 | 4,9 jaar | |
| KHS-94-G | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 43.825 | 08-05-2026 | 3,3 jaar | |
| KHS-94-H | Audi | A3 | Hatchback | € 51.930 | 08-05-2026 | 4,9 jaar | |
| KHS-94-J | Land Rover | Range Rover Velar | Stationwagen | € 110.982 | 08-05-2026 | 0,9 jaar | |
| KHS-94-K | Audi | A3 | Cabriolet | € 212.907 | 08-05-2026 | 7,3 jaar | |
| KHS-94-L | Ford | Tourneo Courier | MPV | € 62.328 | 08-05-2026 | 2,1 jaar | |
| KHS-94-N | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 104.900 | 08-05-2026 | 1,4 jaar | |
| KHS-94-P | BMW | 4-Serie | Cabriolet | € 108.945 | 08-05-2026 | 4,3 jaar | |
| KHS-94-R | Opel | Corsa | Hatchback | € 30.697 | 08-05-2026 | 1,2 jaar | |
| KHS-94-T | Volvo | V60 | Stationwagen | € 61.220 | 08-05-2026 | 4,5 jaar | |
| KHS-94-V | Mazda | 2 | Hatchback | € 27.600 | 08-05-2026 | 1 jaar | |
| KHS-94-X | Peugeot | 2008 | MPV | € 30.250 | 08-05-2026 | 5,2 jaar | |
| KHS-95-L | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 70.376 | 08-05-2026 | 4,3 jaar | |
| KHS-96-L | Ford | Kuga | MPV | € 35.145 | 08-05-2026 | 4,5 jaar | |
| KHS-97-L | Renault | Twingo | Hatchback | € 20.127 | 08-05-2026 | 8,8 jaar | |
| KHS-98-L | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.151 | 08-05-2026 | 8,2 jaar | |
| KHS-99-L | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 66.069 | 08-05-2026 | 5,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.625 en/of een gewicht van ± 1.445 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Tiguan | € 46.200 | 473 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| BMW 3-Serie | € 48.300 | 471 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Volkswagen Passat | € 46.500 | 477 cm | 183 cm | 1.550 kg |
| Volvo V70 | € 50.200 | 482 cm | 188 cm | 1.580 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 47.900 | 477 cm | 188 cm | 1.530 kg |
| Mazda CX-5 | € 44.800 | 458 cm | 185 cm | 1.530 kg |
| Audi A4 | € 47.100 | 475 cm | 184 cm | 1.560 kg |
| Nissan Qashqai | € 45.900 | 443 cm | 184 cm | 1.500 kg |
| Skoda Kodiaq | € 45.000 | 471 cm | 188 cm | 1.510 kg |
| Volvo V60 | € 44.900 | 464 cm | 187 cm | 1.490 kg |
| Volkswagen Golf | € 46.000 | 429 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| Audi A3 | € 48.700 | 446 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Peugeot 5008 | € 44.000 | 464 cm | 184 cm | 1.420 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 48.100 | 478 cm | 186 cm | 1.490 kg |
| Skoda Superb | € 44.100 | 491 cm | 186 cm | 1.570 kg |
| Toyota RAV 4 | € 48.700 | 460 cm | 186 cm | 1.590 kg |
| BMW X1 | € 48.300 | 448 cm | 182 cm | 1.560 kg |
| BMW 2-Serie | € 47.000 | 457 cm | 182 cm | 1.520 kg |
| BMW 1-Serie | € 48.000 | 436 cm | 180 cm | 1.460 kg |
| Renault Austral | € 47.100 | 451 cm | 183 cm | 1.500 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 48.400 | 456 cm | 185 cm | 1.590 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 47.000 | 447 cm | 180 cm | 1.430 kg |
| Audi Q3 | € 51.600 | 439 cm | 183 cm | 1.480 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 46.400 | 447 cm | 181 cm | 1.410 kg |
| Citroën C5 Aircross | € 43.000 | 450 cm | 186 cm | 1.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.