X-056-DT
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze rode Ka komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 oktober 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 13 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (ABCA1U) nog 5.123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2012 en juli 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.279 en € 20.229, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.453 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 12.395 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ford Ka € 942 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Ford haalt een maximumsnelheid van 159 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Ford Ka tot de 8% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 oktober 2024. Het voertuig was toen 11 jaren, 6 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2013
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 12.395 |
| Bruto BPM | € 2.500 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 oktober 2024. Het voertuig was toen 11 jaren, 6 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 oktober 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant ABCA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 115 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 F | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008F | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-056-DT | 28-10-2025 | 13:45 | periodieke controle | 28-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| X-056-DT | 26-10-2023 | 10:50 | periodieke controle | 26-10-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 28-10-2025 | 13:45 | 389 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| 28-10-2025 | 13:45 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-056-DT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-056-DT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-050-DT | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 52.611 | 21-10-2023 | 5,7 jaar | |
| X-051-DT | Peugeot | 508 | Stationwagen | € 49.734 | 30-11-2023 | 4,8 jaar | |
| X-052-DT | Audi | Q3 | Stationwagen | € 77.820 | 20-10-2023 | 6,3 jaar | |
| X-053-DT | Subaru | Forester | Stationwagen | € 52.133 | 23-10-2023 | 6,9 jaar | |
| X-054-DT | Seat | Ibiza | MPV | Onbekend | 27-10-2023 | 17,3 jaar | |
| X-055-DT | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 67.684 | 17-11-2023 | 10,2 jaar | |
| X-056-DB | Peugeot | e-Rifter | MPV | € 43.815 | 27-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-056-DD | Suzuki | Swift | Hatchback | € 23.491 | 26-10-2023 | 6,5 jaar | |
| X-056-DF | Hyundai | Ioniq 5 | MPV | € 56.995 | 24-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-056-DG | BMW | 5-Serie | Sedan | € 92.412 | 19-10-2023 | 4,6 jaar | |
| X-056-DH | Tesla | Model Y | MPV | € 57.490 | 17-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-056-DJ | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 40.409 | 24-11-2023 | 5,3 jaar | |
| X-056-DK | Ford | Kuga | MPV | € 40.844 | 02-11-2023 | 6 jaar | |
| X-056-DL | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 31.741 | 26-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-056-DN | Renault | Clio | Hatchback | € 20.323 | 24-11-2023 | 11,3 jaar | |
| X-056-DP | Opel | Grandland | MPV | € 47.046 | 26-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-056-DR | Volkswagen | Golf GTE | Stationwagen | € 43.397 | 26-10-2023 | 5,2 jaar | |
| X-056-DS | Volvo | V60 | Stationwagen | € 54.695 | 27-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-056-DT | Ford | Ka | MPV | € 12.395 | 16-10-2024 | 13,2 jaar | |
| X-056-DV | Suzuki | Swift | Hatchback | € 19.919 | 21-12-2023 | 3,5 jaar | |
| X-056-DX | Mazda | 2 | Hatchback | € 28.149 | 31-10-2023 | 2,6 jaar | |
| X-056-DZ | Peugeot | 207 | Cabriolet | Onbekend | 22-12-2023 | 18,9 jaar | |
| X-057-DT | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 59.036 | 19-10-2023 | 7,8 jaar | |
| X-058-DT | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.672 | 28-10-2023 | 8,4 jaar | |
| X-059-DT | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 50.772 | 21-10-2023 | 9,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.453 en/of een afmeting van 362 x 166 cm en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kia Picanto | € 11.700 | 360 cm | 160 cm | 830 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.900 | 355 cm | 165 cm | 840 kg |
| Renault Twingo | € 10.800 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Suzuki Celerio | € 12.300 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.700 | 364 cm | 160 cm | 850 kg |
| Fiat Panda | € 11.500 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Daihatsu Sirion | € 12.500 | 362 cm | 167 cm | 890 kg |
| Subaru Justy | € 11.800 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Skoda Citigo | € 12.400 | 358 cm | 164 cm | 850 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
| Hyundai i10 | € 10.700 | 357 cm | 160 cm | 900 kg |
| Mitsubishi Space Star | € 12.200 | 371 cm | 167 cm | 820 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.