KB-891-R
Er rijden momenteel 2.613 BMW Z3's rond in Nederland. Deze zwarte Z3 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 juli 2016, dus sinds 9 jaren, 10 maanden en 4 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW M Roadster cabriolet rijden er in dezelfde variant (BT91) nog 49 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en februari 2008. De nieuwwaarde ligt tussen de € 74.884 en € 96.061, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 88.711 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW M Roadster is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 juli 2016. Het voertuig was toen 10 jaren, 4 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle BMW Z3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW M Roadster | 2006
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | M Roadster |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 22.267 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 252 kW (343 pk) |
| Continue vermogen | 252 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 326S4 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3246cc (3,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 juli 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 10 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 juli 2016. Het voertuig was toen 10 jaren, 4 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.385 kg |
| Massa rijklaar | 1.485 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 220 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.705 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.705 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 910 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BT91 | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0364*00 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 18.2 l/100km (1 liter op 5,5km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 18.2 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 12.1 l/100km (1 liter op 8,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.1 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 292 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| KB-891-R | 24-04-2026 | 10:38 | periodieke controle | 30-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| KB-891-R | 25-04-2025 | 10:39 | periodieke controle | 30-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| KB-891-R | 18-04-2024 | 09:48 | periodieke controle | 30-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| KB-891-R | 25-04-2023 | 09:40 | periodieke controle | 30-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| KB-891-R | 11-04-2022 | 13:51 | periodieke controle | 30-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| KB-891-R | 19-04-2021 | 11:16 | periodieke controle | 30-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| KB-891-R | 16-04-2020 | 11:04 | periodieke controle | 30-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| KB-891-R | 15-04-2019 | 11:11 | periodieke controle | 30-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 24-04-2026 | 10:38 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
2025 | |||||
| 25-04-2025 | 10:39 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
| 25-04-2025 | 10:39 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 18-04-2024 | 09:48 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 18-04-2024 | 09:48 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
2023 | |||||
| 25-04-2023 | 09:40 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
2022 | |||||
| 11-04-2022 | 13:51 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 11-04-2022 | 13:51 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
2021 | |||||
| 19-04-2021 | 11:16 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
| 19-04-2021 | 11:16 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 16-04-2020 | 11:04 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
| 16-04-2020 | 11:04 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle BMW Z3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KB-891-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KB-891-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KB-891-B | Audi | A1 | Hatchback | € 25.150 | 20-07-2016 | 9,9 jaar | |
| KB-891-F | BMW | X1 | Stationwagen | € 72.483 | 21-07-2016 | 9,9 jaar | |
| KB-891-J | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.680 | 03-09-2016 | 16 jaar | |
| KB-891-L | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 30.523 | 22-07-2016 | 13,8 jaar | |
| KB-891-P | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.875 | 27-07-2016 | 9,8 jaar | |
| KB-891-R | BMW | Z3 | Cabriolet | Onbekend | 22-07-2016 | 20,2 jaar | |
| KB-891-S | Ford | C-Max | MPV | € 32.449 | 29-07-2016 | 9,8 jaar | |
| KB-891-T | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 37.855 | 04-08-2016 | 9,8 jaar | |
| KB-891-V | Renault | Captur | Hatchback | € 22.180 | 30-07-2016 | 9,8 jaar | |
| KB-891-X | Opel | Karl | Hatchback | € 12.485 | 10-08-2016 | 9,8 jaar | |
| KB-891-Z | Suzuki | Swift | Hatchback | € 15.133 | 10-12-2016 | 12,6 jaar | |
| KB-894-R | Renault | Clio | Hatchback | € 15.636 | 22-07-2016 | 12,3 jaar | |
| KB-895-R | Citroën | C2 | Hatchback | Onbekend | 23-08-2016 | 19,8 jaar | |
| KB-896-R | Opel | Insignia | Stationwagen | € 35.495 | 24-03-2017 | 10,8 jaar | |
| KB-897-R | Renault | Scenic | Hatchback | € 29.302 | 29-07-2016 | 15 jaar | |
| KB-898-R | Porsche | 911 | Coupe | Onbekend | 22-07-2016 | 18,4 jaar | |
| KB-899-R | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 15.195 | 22-07-2016 | 14,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 88.711 en/of een gewicht van ± 1.385 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Mustang | € 89.900 | 479 cm | 192 cm | 1.520 kg |
| Porsche Boxster | € 89.200 | 438 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Audi RS3 | € 93.700 | 448 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 83.800 | 470 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi S3 | € 83.200 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| Porsche Cayman | € 87.600 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 85.800 | 447 cm | 180 cm | 1.490 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 81.800 | 456 cm | 183 cm | 1.480 kg |
| Audi TTS | € 85.400 | 419 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| Audi Coupe | € 81.300 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Chevrolet Corvette | € 95.100 | 457 cm | 187 cm | 1.500 kg |
| Toyota Supra | € 81.700 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Mercedes-Benz SLK | € 80.500 | 408 cm | 178 cm | 1.390 kg |
| Fiat 500X | € 94.300 | 427 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Audi TT RS | € 88.800 | 424 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi A3 | € 88.600 | - | - | 1.380 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 81.400 | 481 cm | - | 1.400 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 94.500 | 415 cm | 182 cm | 1.500 kg |
| Volkswagen Transporter | € 84.900 | - | - | 1.390 kg |
| Subaru Impreza | € 93.200 | 442 cm | - | 1.350 kg |
| Mercedes-Benz CLK | € 87.100 | 464 cm | 175 cm | 1.520 kg |
| Subaru WRX | € 86.600 | 460 cm | 168 cm | 1.480 kg |
| Audi TT | € 87.200 | - | - | 1.450 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 82.500 | 476 cm | 184 cm | 1.450 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.