HJ-809-X
Er rijden momenteel 2.613 BMW Z3's rond in Nederland. Deze zwarte Z3 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 april 2018, dus sinds 8 jaren, 1 maand en 22 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW M Roadster cabriolet rijden er in dezelfde variant (BT91) nog 49 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en februari 2008. De nieuwwaarde ligt tussen de € 74.884 en € 96.061, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 88.711 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW M Roadster is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 november 2015. Het voertuig was toen 9 jaren, 6 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW Z3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW M Roadster | 2006
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | M Roadster |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 22.267 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 252 kW (343 pk) |
| Continue vermogen | 252 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 326S4 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3246cc (3,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 april 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 1 maand en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 november 2015. Het voertuig was toen 9 jaren, 6 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.385 kg |
| Massa rijklaar | 1.485 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 220 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.705 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.705 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 910 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BT91 | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0364*00 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 18.2 l/100km (1 liter op 5,5km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 18.2 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 12.1 l/100km (1 liter op 8,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.1 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 292 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HJ-809-X | 13-10-2025 | 11:06 | periodieke controle | 13-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-809-X | 8-07-2024 | 11:39 | periodieke controle | 20-07-2025 | Nee |
| HJ-809-X | 13-07-2023 | 15:20 | periodieke controle | 20-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-809-X | 14-06-2022 | 16:50 | periodieke controle | 20-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-809-X | 1-07-2021 | 09:35 | periodieke controle | 20-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-809-X | 15-06-2020 | 09:32 | periodieke controle | 20-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| HJ-809-X | 11-06-2019 | 09:16 | periodieke controle | 20-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-10-2025 | 11:06 | 427 | 5.*.47 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbagsysteem geeft defect aan |
2023 | |||||
| 13-07-2023 | 15:20 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 14-06-2022 | 16:50 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 1-07-2021 | 09:35 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2020 | |||||
| 15-06-2020 | 09:32 | 388 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
Vergeet ook niet alle BMW Z3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HJ-809-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HJ-809-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HJ-800-X | Audi | A2 | Stationwagen | Onbekend | 28-01-2016 | 23,7 jaar | |
| HJ-801-X | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 23.390 | 30-12-2015 | 11,1 jaar | |
| HJ-802-X | Toyota | Yaris | MPV | € 22.532 | 15-01-2016 | 11,2 jaar | |
| HJ-803-X | Toyota | Prius | MPV | € 34.251 | 08-12-2015 | 13,1 jaar | |
| HJ-804-X | Mitsubishi | Outlander | MPV | € 45.231 | 27-01-2016 | 10,6 jaar | |
| HJ-805-X | Hyundai | i10 | MPV | Onbekend | 08-03-2016 | 16,6 jaar | |
| HJ-806-X | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 11-11-2015 | 18,2 jaar | |
| HJ-807-X | Ford | Mondeo | Stationwagen | Onbekend | 14-11-2015 | 17,1 jaar | |
| HJ-809-B | Opel | Corsa | MPV | € 15.967 | 06-11-2015 | 15,6 jaar | |
| HJ-809-F | Kia | Venga | MPV | € 25.190 | 19-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-809-G | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.526 | 14-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-809-H | Kia | Picanto | MPV | € 14.090 | 29-02-2016 | 10,2 jaar | |
| HJ-809-K | Opel | Corsa | Hatchback | € 21.649 | 11-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-809-L | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 09-11-2015 | 23,1 jaar | |
| HJ-809-N | Suzuki | Celerio | Hatchback | € 13.398 | 11-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-809-S | Opel | Corsa | MPV | € 16.534 | 13-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-809-T | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.035 | 14-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-809-V | Opel | Astra | Hatchback | € 25.247 | 13-11-2015 | 10,5 jaar | |
| HJ-809-X | BMW | Z3 | Cabriolet | Onbekend | 17-11-2015 | 20 jaar | |
| HJ-809-Z | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 25.810 | 26-11-2015 | 10,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 88.711 en/of een gewicht van ± 1.385 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Mustang | € 89.900 | 479 cm | 192 cm | 1.520 kg |
| Porsche Boxster | € 89.200 | 438 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Audi RS3 | € 93.700 | 448 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 83.800 | 470 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi S3 | € 83.200 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| Porsche Cayman | € 87.600 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 85.800 | 447 cm | 180 cm | 1.490 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 81.800 | 456 cm | 183 cm | 1.480 kg |
| Audi TTS | € 85.400 | 419 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| Audi Coupe | € 81.300 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Chevrolet Corvette | € 95.100 | 457 cm | 187 cm | 1.500 kg |
| Toyota Supra | € 81.700 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Mercedes-Benz SLK | € 80.500 | 408 cm | 178 cm | 1.390 kg |
| Fiat 500X | € 94.300 | 427 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Audi TT RS | € 88.800 | 424 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi A3 | € 88.600 | - | - | 1.380 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 81.400 | 481 cm | - | 1.400 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 94.500 | 415 cm | 182 cm | 1.500 kg |
| Volkswagen Transporter | € 84.900 | - | - | 1.390 kg |
| Subaru Impreza | € 93.200 | 442 cm | - | 1.350 kg |
| Mercedes-Benz CLK | € 87.100 | 464 cm | 175 cm | 1.520 kg |
| Subaru WRX | € 86.600 | 460 cm | 168 cm | 1.480 kg |
| Audi TT | € 87.200 | - | - | 1.450 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 82.500 | 476 cm | 184 cm | 1.450 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.