TS-813-J
Er rijden momenteel 1.005 Pössl KW 18's rond in Nederland. Deze grijze KW 18 komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 november 2021, dus sinds 4 jaren, 6 maanden en 8 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 018 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FKF9FF) nog 26 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2012 en juli 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 40.026 en € 64.714, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.449 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Pössl KW 018 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 oktober 2018. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 018 | 2013
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 018 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 156 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.413 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 109 kW (148 pk) |
| Continue vermogen | 109 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 juli 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 november 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 6 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 oktober 2018. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 juni 2026. Het voertuig moet over 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.855 kg |
| Massa rijklaar | 2.955 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 545 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FKF9FF | |
| Uitvoering M4HP1004DTD064 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*12 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| TS-813-J | 23-05-2025 | 13:32 | periodieke controle | 4-06-2026 | Nee |
| TS-813-J | 3-06-2024 | 09:38 | periodieke controle | 4-06-2025 | Nee |
| TS-813-J | 30-05-2023 | 12:28 | periodieke controle | 4-06-2024 | Nee |
| TS-813-J | 5-04-2022 | 10:45 | periodieke controle | 4-06-2023 | Nee |
| TS-813-J | 1-06-2021 | 10:26 | periodieke controle | 4-06-2022 | Nee |
| TS-813-J | 4-06-2020 | 16:09 | periodieke controle | 4-06-2021 | Nee |
| TS-813-J | 10-10-2019 | 09:27 | periodieke controle | 12-10-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TS-813-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TS-813-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TS-810-J | BMW | 3-Serie | Stationwagen | Onbekend | 05-10-2018 | 25 jaar | |
| TS-812-J | BMW | 3-Serie | Stationwagen | Onbekend | 12-10-2018 | 22,6 jaar | |
| TS-813-B | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 235.079 | 02-10-2018 | 8 jaar | |
| TS-813-D | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 36.350 | 31-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TS-813-F | Citroën | C4 Picasso | MPV | € 34.908 | 21-11-2018 | 11,9 jaar | |
| TS-813-G | Mini | Cooper | Hatchback | € 30.414 | 12-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TS-813-H | Renault | Clio | Hatchback | € 19.590 | 10-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TS-813-J | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | Onbekend | 17-10-2018 | 12,9 jaar | |
| TS-813-K | Tesla | Model S | Hatchback | € 98.300 | 15-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TS-813-P | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 91.036 | 12-01-2019 | 8,2 jaar | |
| TS-813-R | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 23.783 | 16-10-2018 | 7,6 jaar | |
| TS-813-S | Fiat | 500 | Hatchback | € 16.295 | 20-11-2018 | 13,3 jaar | |
| TS-813-V | Audi | A1 | Hatchback | € 27.338 | 08-11-2018 | 10,7 jaar | |
| TS-813-Z | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 12-10-2018 | 16,8 jaar | |
| TS-814-J | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 19.990 | 11-10-2018 | 13,2 jaar | |
| TS-815-J | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 37.298 | 29-03-2019 | 13,8 jaar | |
| TS-816-J | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 25.735 | 13-10-2018 | 13,2 jaar | |
| TS-817-J | Daihatsu | Cuore | Hatchback | Onbekend | 31-01-2019 | 16,9 jaar | |
| TS-818-J | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 234.490 | 31-10-2018 | 8,2 jaar | |
| TS-819-J | Porsche | Panamera | Stationwagen | € 142.891 | 20-10-2018 | 8,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.449 en/of een gewicht van ± 2.855 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.200 | 716 cm | 205 cm | 2.960 kg |
| Knaus R07 | € 53.500 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Adria TIK | € 59.100 | 690 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Weinsberg R57 | € 55.300 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 56.600 | 533 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | € 54.100 | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Weinsberg R47 | € 54.100 | 603 cm | 205 cm | 2.710 kg |
| Weinsberg R58 | € 55.500 | 709 cm | 231 cm | 2.710 kg |
| Ford Transit | € 52.500 | 620 cm | 206 cm | 2.740 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 53.200 | 636 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Knaus R22 | € 59.400 | 722 cm | 234 cm | 2.950 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 51.000 | 606 cm | 205 cm | 2.650 kg |
| Chausson 640 | € 56.800 | 700 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Knaus R21 | € 55.800 | 718 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 53.000 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 51.500 | 750 cm | 234 cm | 2.910 kg |
| Bürstner BUT728 | € 55.400 | 744 cm | 232 cm | 2.970 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 57.000 | 640 cm | 205 cm | 2.830 kg |
| Adria Twin | € 52.300 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Knaus R11 | € 51.900 | 685 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 54.400 | 636 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BT6903 | € 58.100 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 50.600 | 600 cm | 205 cm | 2.730 kg |
| Benimar Tessoro | € 51.100 | 743 cm | 231 cm | 3.020 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.