RV-603-B
Er rijden momenteel 1.005 Pössl KW 18's rond in Nederland. Deze witte KW 18 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 november 2024, dus sinds 1 jaar, 6 maanden en 5 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 18 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CKG8FE) nog 63 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2014 en augustus 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.273 en € 87.081, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 52.289 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Pössl KW 18 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 februari 2018. Het voertuig was toen 3 jaren, 10 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 18 | 2014
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 18 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 148 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.418 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4H03 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 februari 2018. Het voertuig was toen 3 jaren, 10 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.895 kg |
| Massa rijklaar | 2.995 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant CKG8FE | |
| Uitvoering M4HP1004DTE064 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*15 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 312 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 312 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| RV-603-B | 23-03-2026 | 15:43 | periodieke controle | 8-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| RV-603-B | 27-03-2025 | 11:56 | periodieke controle | 8-04-2026 | Nee |
| RV-603-B | 8-04-2024 | 15:57 | periodieke controle | 8-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| RV-603-B | 27-03-2023 | 16:50 | periodieke controle | 8-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| RV-603-B | 5-04-2022 | 12:07 | periodieke controle | 8-04-2023 | Nee |
| RV-603-B | 8-04-2021 | 15:56 | periodieke controle | 8-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| RV-603-B | 8-04-2020 | 15:19 | periodieke controle | 8-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| RV-603-B | 3-04-2019 | 12:40 | periodieke controle | 3-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 23-03-2026 | 15:43 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2024 | |||||
| 8-04-2024 | 15:57 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2023 | |||||
| 27-03-2023 | 16:50 | 313 | 5.*.31 | 1 | Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
2021 | |||||
| 8-04-2021 | 15:56 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 8-04-2021 | 15:56 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2020 | |||||
| 8-04-2020 | 15:19 | 207 | 5.*.27 | 2 | Band vertoont uitstulping(en) |
2019 | |||||
| 3-04-2019 | 12:40 | 207 | 5.*.27 | 2 | Band vertoont uitstulping(en) |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van RV-603-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
RV-603-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RV-600-B | Land Rover | Range Rover Evoque | Stationwagen | € 73.273 | 15-02-2018 | 11,5 jaar | |
| RV-601-B | Fiat | Punto | MPV | € 22.325 | 03-02-2018 | 15,9 jaar | |
| RV-602-B | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 21-02-2018 | 17,1 jaar | |
| RV-603-B | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | Onbekend | 27-02-2018 | 12,1 jaar | |
| RV-603-D | Toyota | Yaris | MPV | € 15.970 | 08-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-603-F | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 16.287 | 02-03-2018 | 13 jaar | |
| RV-603-G | Peugeot | 208 | Hatchback | € 18.750 | 12-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-603-H | Mitsubishi | Colt | Hatchback | Onbekend | 10-02-2018 | 17,1 jaar | |
| RV-603-J | Volvo | V40 | MPV | € 31.254 | 10-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-603-K | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 23.001 | 12-03-2018 | 11,9 jaar | |
| RV-603-L | Peugeot | 3008 | MPV | € 40.550 | 09-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-603-R | Fiat | 500 | Hatchback | € 16.243 | 16-03-2018 | 14 jaar | |
| RV-603-S | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 54.217 | 14-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-603-T | Fiat | 500 | Hatchback | € 23.425 | 16-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-603-V | Opel | Insignia | Hatchback | € 35.653 | 19-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-603-Z | Citroën | C1 | Hatchback | € 13.030 | 24-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RV-604-B | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 09-04-2018 | 17,6 jaar | |
| RV-605-B | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 06-02-2018 | 17,3 jaar | |
| RV-608-B | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 06-02-2018 | 17,8 jaar | |
| RV-609-B | Peugeot | 207 | Cabriolet | Onbekend | 05-02-2018 | 17,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 52.289 en/of een gewicht van ± 2.895 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Fiat Ducato | € 49.000 | 593 cm | 207 cm | 2.660 kg |
| Knaus R07 | € 52.400 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 53.700 | 696 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 53.200 | 636 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Weinsberg R58 | € 49.700 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 49.000 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Crafter | € 53.600 | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Chausson 640 | € 52.400 | 700 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 50.500 | 750 cm | 234 cm | 2.910 kg |
| Knaus R21 | € 55.800 | 718 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 53.000 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Weinsberg R47 | € 51.900 | 595 cm | 205 cm | 2.700 kg |
| Ford Transit | € 51.400 | 620 cm | 206 cm | 2.740 kg |
| Benimar Tessoro | € 49.600 | 744 cm | 231 cm | 3.020 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 49.600 | 600 cm | 205 cm | 2.730 kg |
| Adria Twin | € 52.300 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Knaus R11 | € 51.900 | 685 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 54.400 | 636 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Hymer HC 322 | € 50.400 | 600 cm | 208 cm | 2.690 kg |
| Chausson 627 GA | € 54.800 | 701 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Bürstner BT7284 | € 56.800 | 749 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Challenger 260 | € 52.900 | 700 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BUT660 | € 49.000 | 679 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| Adria Twin 600 SP | € 52.200 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.