FHG-22-G
Er rijden momenteel 465 Puch VS50L's rond in Nederland. Deze VS50L komt uit het jaar 1957 en is nu 68 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 juli 2021, dus sinds 4 jaren, 10 maanden en 16 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch VS 50 L rijden er nog 465 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1956 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch VS 50 L is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 10 juli 2021. Het voertuig was toen 64 jaren en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch VS50L voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch VS 50 L | 1957
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | VS 50 L |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.25 kW (1.7 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1957 |
| Leeftijd | 68 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 68 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juli 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 10 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 juli 2021. Het voertuig was toen 64 jaren en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 60 kg |
| Massa rijklaar | 67 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,18 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch VS50L voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FHG-22-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FHG-22-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FHG-20-G | Killerbee | Electrico | 07-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHG-21-G | Killerbee | Electrico | 06-09-2021 | 4,7 jaar |
| FHG-22-B | Piaggio | Sprint | 03-09-2024 | 1,7 jaar |
| FHG-22-D | Zündapp | 517 | 22-06-2021 | 52,9 jaar |
| FHG-22-F | LA Souris | City | 28-08-2021 | 4,7 jaar |
| FHG-22-G | Puch | VS50L | 10-07-2021 | 69 jaar |
| FHG-22-H | Piaggio | Sprint | 16-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHG-22-J | Mangosteen | M1 | 22-06-2021 | 4,9 jaar |
| FHG-22-K | Piaggio | Sprint | 22-07-2021 | 4,8 jaar |
| FHG-22-L | IVA | S5 | 03-07-2021 | 4,9 jaar |
| FHG-22-N | DTS | Milano | 24-06-2021 | 4,9 jaar |
| FHG-22-P | LA Souris | Sourini RS | 06-07-2021 | 4,9 jaar |
| FHG-22-R | Segway | E110S | 02-06-2022 | 4 jaar |
| FHG-22-S | I-coco | LT-018 | 29-06-2021 | 4,9 jaar |
| FHG-22-V | BTC | Riva | 05-10-2021 | 4,6 jaar |
| FHG-22-X | DTS | Milano | 26-06-2021 | 4,9 jaar |
| FHG-22-Z | Piaggio | Sprint | 05-07-2021 | 4,9 jaar |
| FHG-23-G | Killerbee | Electrico | 25-10-2021 | 4,6 jaar |
| FHG-24-G | Killerbee | Electrico | 20-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHG-25-G | Killerbee | Electrico | 29-03-2022 | 4,2 jaar |
| FHG-26-G | Killerbee | Electrico | 21-09-2021 | 4,7 jaar |
| FHG-28-G | Gazelle | Ultimate Speed | 30-06-2021 | 4,9 jaar |
| FHG-29-G | Killerbee | Electrico | 14-10-2021 | 4,6 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 60 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A35-hda | 166 cm | 68 cm | 60 kg |
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| Vespa SI | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos A2 | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Tomos A35-hba | - | - | 60 kg |
| Tomos S25-2 | - | - | 60 kg |
| Peugeot Rapido | - | - | 60 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Tomos A35 | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Peugeot T1 | - | - | 60 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Shansu Electric Scooter | 210 cm | 95 cm | 60 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
| Honda Vision Met-in | - | - | 60 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.