FK-162-T
Er rijden momenteel 959 Puch PL's rond in Nederland. Deze PL komt uit het jaar 1994 en is nu 31 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Puch PL 25 Km/h rijden er nog 959 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1985 en maart 2009. De nieuwwaarde van deze Puch PL 25 Km/h is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 13 augustus 2007. Het voertuig was toen 13 jaren, 1 maand en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch PL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch PL 25 Km/h | 1994
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | PL 25 Km/h |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.95 kW (1.3 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1994 |
| Leeftijd | 31 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 31 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 augustus 2007. Het voertuig was toen 13 jaren, 1 maand en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 45 kg |
| Massa rijklaar | 52 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,08 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch PL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FK-162-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FK-162-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FK-161-T | Kymco | Agility 50 | 17-08-2007 | 18,8 jaar |
| FK-162-B | Aprilia | VF | 16-10-2007 | 18,6 jaar |
| FK-162-D | Tomos | A35-hba | 04-07-2007 | 29,9 jaar |
| FK-162-H | Znen | ZN50QT-e | 13-07-2007 | 18,9 jaar |
| FK-162-K | Peugeot | Ludix | 28-04-2008 | 18,1 jaar |
| FK-162-L | Tomos | Flexer | 13-05-2009 | 17 jaar |
| FK-162-T | Puch | PL | 13-08-2007 | 31,9 jaar |
| FK-162-X | Benzhou | 50REtro | 29-09-2007 | 18,7 jaar |
| FK-162-Z | Tomos | A 3 | 26-10-2007 | 18,6 jaar |
| FK-163-T | Vespa | 13-08-2007 | 39,9 jaar | |
| FK-165-T | Kymco | Agility 50 | 17-08-2007 | 18,8 jaar |
| FK-167-T | Rieju | MRX | 22-08-2007 | 18,8 jaar |
| FK-168-T | Generic | B93 | 23-07-2008 | 17,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 45 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
| I-goo LT-019 | 177 cm | 84 cm | 50 kg |
| IVA S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 50 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 168 cm | 73 cm | 50 kg |
| Luqi SNE002 | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
| Berini M21 | - | - | 50 kg |
| Honda PA 50 | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.