DHG-90-V
Er rijden momenteel 230 Puch MS 50's rond in Nederland. Deze MS 50 komt uit het jaar 1957 en is nu 68 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 juli 2016, dus sinds 9 jaren, 10 maanden en 21 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch MS 50 L rijden er nog 230 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1954 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch MS 50 L is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 6 juli 2016. Het voertuig was toen 59 jaren en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch MS 50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch MS 50 L | 1957
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | MS 50 L |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.9 kW (1.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1957 |
| Leeftijd | 68 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 68 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 juli 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 10 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 juli 2016. Het voertuig was toen 59 jaren en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 38 kg |
| Massa rijklaar | 45 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,18 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch MS 50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DHG-90-V - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DHG-90-V
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DHG-90-B | Senzo | Riva LUX | 26-08-2016 | 9,8 jaar |
| DHG-90-D | Piaggio | 29-12-2017 | 8,4 jaar | |
| DHG-90-F | Piaggio | ZIP | 07-11-2016 | 9,6 jaar |
| DHG-90-G | Piaggio | 12-07-2016 | 9,9 jaar | |
| DHG-90-H | Stromer | 05-07-2016 | 9,9 jaar | |
| DHG-90-J | Microcar | M.GO | 08-07-2016 | 9,9 jaar |
| DHG-90-K | Turbho | RL-50 | 09-07-2016 | 9,9 jaar |
| DHG-90-L | AGM | VX 50 | 30-07-2016 | 9,8 jaar |
| DHG-90-N | Piaggio | Sprint | 16-07-2016 | 9,9 jaar |
| DHG-90-P | Tomos | Luxe E-start | 17-12-2016 | 9,4 jaar |
| DHG-90-S | BTC | Old Classic | 04-01-2017 | 9,4 jaar |
| DHG-90-T | Piaggio | Vespa Primavera | 24-08-2016 | 9,8 jaar |
| DHG-90-V | Puch | MS 50 | 06-07-2016 | 69 jaar |
| DHG-90-X | Piaggio | 28-03-2017 | 9,2 jaar | |
| DHG-90-Z | Piaggio | 29-07-2016 | 9,8 jaar | |
| DHG-91-V | Piaggio | ZIP | 13-07-2016 | 9,9 jaar |
| DHG-92-V | Scutum | S02 | 30-07-2016 | 9,8 jaar |
| DHG-93-V | BTC | Riva | 20-08-2016 | 9,8 jaar |
| DHG-94-V | BTC | Riva | 19-11-2016 | 9,5 jaar |
| DHG-95-V | AGM | GT | 09-07-2016 | 9,9 jaar |
| DHG-96-V | BTC | Riva | 14-10-2016 | 9,6 jaar |
| DHG-97-V | BTC | Riva | 11-07-2016 | 9,9 jaar |
| DHG-98-V | BTC | Riva | 03-08-2016 | 9,8 jaar |
| DHG-99-V | BTC | Riva | 16-07-2016 | 9,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 38 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Segway B110S | 169 cm | 69 cm | 40 kg |
| IVA E-go S2 | 160 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Primavera | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 40 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| SUR-ron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Tante Paula ES07 | - | - | 40 kg |
| Surron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Ciao C7 E1 | - | - | 40 kg |
| IVA G04 | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| Italjet TF 25 | - | - | 40 kg |
| Kaptein Mobylette S10B | - | - | 40 kg |
| EVO-maxx E-go S2 | 160 cm | 69 cm | 40 kg |
| Chihui Ches-a | - | - | 40 kg |
| GTS E-tronic | 163 cm | 69 cm | 40 kg |
| Union Roulette | - | - | 40 kg |
| Cnscm SCM-380 | 170 cm | 68 cm | 40 kg |
| Ebladet ES17 | - | - | 40 kg |
| Solex T 6000 | - | - | 40 kg |
| Kaptein Mobylette BG | - | - | 40 kg |
| Sunny-ebike ZWD306 | - | - | 40 kg |
| Vespa C7 E1 | - | - | 40 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.