KJH-69-R
Er rijden momenteel 7.121 Volkswagen Jetta's rond in Nederland. Deze zwarte Jetta komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 6 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 mei 2026, dus sinds 7 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Volkswagen Jetta sedan rijden er nog 1.691 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1979 en november 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.821 en € 73.618, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.684 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Jetta bedraagt € 44.694 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Volkswagen Jetta € 8.010 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 6 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Jetta voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Jetta | 2024
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Jetta |
| Lengte | 4,74 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 44.694 |
| Bruto BPM | € 10.915 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1498cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 november 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 6 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 6 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 november 2028. Het voertuig moet over 2 jaren, 5 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.348 kg |
| Massa rijklaar | 1.448 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 442 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.890 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.890 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 990 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 990 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 950 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 950 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,69 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 6.4 l/100km (1 liter op 15,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 151 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Volkswagen Jetta voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KJH-69-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KJH-69-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KJH-66-R | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 142.323 | 18-05-2026 | 1,7 jaar | |
| KJH-67-R | Chevrolet | Lacetti | Sedan | € 97.034 | 18-05-2026 | 13,7 jaar | |
| KJH-68-R | Lancia | Gamma | Coupe | Onbekend | 18-05-2026 | 47,9 jaar | |
| KJH-69-D | Volvo | S90 | Sedan | € 81.466 | 18-05-2026 | 1,3 jaar | |
| KJH-69-K | Subaru | Forester | Stationwagen | € 58.895 | 18-05-2026 | 2,9 jaar | |
| KJH-69-L | Zeekr | 7GT | Stationwagen | € 58.790 | 19-05-2026 | Nieuw | |
| KJH-69-R | Volkswagen | Jetta | Sedan | € 44.694 | 18-05-2026 | 1,5 jaar | |
| KJH-69-Z | Citroën | E-C3 | Hatchback | € 28.900 | 20-05-2026 | Nieuw |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.684 en/of een afmeting van 474 x 180 cm en/of een gewicht van ± 1.348 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Focus | € 35.400 | 469 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Skoda Octavia | € 36.700 | 470 cm | 183 cm | 1.310 kg |
| Toyota Corolla | € 35.700 | 465 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Seat Leon | € 36.400 | 464 cm | 180 cm | 1.420 kg |
| Toyota Avensis | € 34.300 | 481 cm | 181 cm | 1.420 kg |
| Saab 9-3 | € 38.000 | 466 cm | 180 cm | 1.460 kg |
| Peugeot 508 | € 35.900 | 481 cm | 185 cm | 1.450 kg |
| Opel Insignia | € 35.600 | 484 cm | 186 cm | 1.480 kg |
| Mazda 6 | € 35.200 | 481 cm | 184 cm | 1.360 kg |
| Peugeot 308 | € 39.500 | 464 cm | 185 cm | 1.430 kg |
| Ford Mondeo | € 37.500 | 484 cm | 186 cm | 1.400 kg |
| Renault Laguna | € 35.000 | 480 cm | 181 cm | 1.410 kg |
| Honda Accord | € 36.000 | 475 cm | 185 cm | 1.480 kg |
| Mazda 3 | € 35.100 | 466 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| Citroën C5 | € 34.200 | 478 cm | 186 cm | 1.480 kg |
| Subaru Legacy | € 37.700 | 473 cm | 178 cm | 1.450 kg |
| Peugeot 407 | € 34.200 | 476 cm | 181 cm | 1.480 kg |
| Suzuki Swace | € 34.400 | 466 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| Alfa Romeo 159 | € 37.900 | 466 cm | 183 cm | 1.470 kg |
| Toyota Prius | € 36.800 | 465 cm | 178 cm | 1.480 kg |
| Volvo S70 | € 37.100 | 472 cm | 176 cm | 1.420 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 40.100 | 476 cm | 178 cm | 1.360 kg |
| Alfa Romeo Sportwagon | € 40.300 | 466 cm | 183 cm | 1.470 kg |
| Suzuki Kizashi | € 35.200 | 465 cm | 182 cm | 1.460 kg |
| Honda Civic | € 38.500 | 466 cm | 180 cm | 1.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen JettaGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Jetta
Google op reviews van de Volkswagen Jetta
Volkswagen Jetta Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Volkswagen Jetta 2.0 TSI SE dsg (US-spec)
Autotest: Volkswagen Jetta 1.2 TSI
Autoblog.nl
Volkswagen Jetta nieuws
Volkswagen Jetta nieuws
Autoreview.nl
Volkswagen Jetta Hybrid
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Jetta
Geen Europese carriere voor Volkswagen Jetta
Onder de hamer: Volkswagen Jetta uit Fast and Furious
Volkswagen Jetta gaat voor snelheidsrecord op Bonneville
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/jetta/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Jetta (2005 - 2011)
Autotest: Volkswagen Jetta
Autotest: Volkswagen Jetta Hybrid
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.