09-LXK-7
Er rijden momenteel 6 Mitsubishi Legnum's rond in Nederland. Deze paarse Legnum komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 juli 2010, dus sinds 15 jaren, 10 maanden en 20 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi Legnum stationwagen rijden er nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1996 en april 2001. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi Legnum is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 juli 2010. Het voertuig was toen 13 jaren en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Mitsubishi Legnum voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi Legnum | 1997
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | Legnum |
| Kleur | PAARS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.954 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 225 kW (306 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2498cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 juli 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 10 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 juli 2010. Het voertuig was toen 13 jaren en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 30 april 2016. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.670 kg |
| Massa rijklaar | 1.770 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 75 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.845 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.845 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.025 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.025 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 820 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 820 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,65 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2015 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi Legnum voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 09-LXK-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
09-LXK-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09-LXD-7 | Nissan | Qashqai | MPV | € 26.778 | 08-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXG-7 | Mitsubishi | Colt | Hatchback | € 15.047 | 17-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXH-7 | Audi | S4 | Stationwagen | Onbekend | 09-07-2010 | 16 jaar | |
| 09-LXJ-7 | Suzuki | Alto | Hatchback | € 9.298 | 23-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXK-1 | Toyota | Yaris | MPV | € 12.500 | 31-07-2010 | 15,8 jaar | |
| 09-LXK-2 | Adria | Twin SL | Kampeerwagen | € 55.445 | 21-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXK-3 | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 10.595 | 15-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXK-4 | Saab | 9-5 | Stationwagen | Onbekend | 15-07-2010 | 20,2 jaar | |
| 09-LXK-5 | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 18.840 | 13-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXK-6 | Suzuki | SX4 | Hatchback | Onbekend | 24-07-2010 | 16,7 jaar | |
| 09-LXK-7 | Mitsubishi | Legnum | Stationwagen | Onbekend | 08-07-2010 | 28,9 jaar | |
| 09-LXK-9 | Renault | Clio | Hatchback | € 16.305 | 20-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXL-7 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 30.656 | 15-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXN-7 | Dacia | Duster | Stationwagen | € 16.080 | 23-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXP-7 | Hyundai | ix35 | MPV | € 24.995 | 15-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXR-7 | Chevrolet | Aveo | Hatchback | € 11.395 | 15-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXT-7 | Opel | Meriva | MPV | € 22.109 | 19-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXX-7 | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 8.995 | 20-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LXZ-7 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.370 | 29-07-2010 | 15,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.670 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tesla Model 3 | 472 cm | 201 cm | 1.800 kg |
| Volvo XC40 | 444 cm | 187 cm | 1.750 kg |
| Ford Kuga | 473 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| Volvo V70 | 482 cm | 188 cm | 1.680 kg |
| BMW 5-Serie | 506 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| BMW 3-Serie | 482 cm | 183 cm | 1.830 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | 515 cm | 191 cm | 1.840 kg |
| Skoda Kodiaq | 476 cm | 188 cm | 1.780 kg |
| Kia Niro | 442 cm | 183 cm | 1.570 kg |
| Volkswagen ID.3 | 427 cm | 181 cm | 1.720 kg |
| Toyota RAV 4 | 466 cm | 187 cm | 1.650 kg |
| Audi A6 | 500 cm | 189 cm | 1.820 kg |
| Volvo V60 | 477 cm | 185 cm | 1.830 kg |
| Hyundai Tucson | 451 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | 480 cm | 190 cm | 1.830 kg |
| Kia Sportage | 452 cm | 187 cm | 1.680 kg |
| Volvo XC60 | 468 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Volvo EX30 | 423 cm | 184 cm | 1.770 kg |
| Hyundai Kona | 437 cm | 183 cm | 1.670 kg |
| BMW X1 | 451 cm | 185 cm | 1.840 kg |
| Audi Q3 | 453 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| BMW X3 | 476 cm | 214 cm | 1.840 kg |
| Audi A3 | 435 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Kia EV3 | 430 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Audi Q5 | 474 cm | 193 cm | 1.840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.