HHK-24-G
Er rijden momenteel 4.014 Mitsubishi Lancer's rond in Nederland. Deze grijze Lancer komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 20 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi Lancer sedan rijden er nog 673 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en april 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.986 en € 70.260, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 29.608 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi Lancer is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 maart 2025. Het voertuig was toen 16 jaren, 8 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi Lancer | 2008
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | Lancer |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.972 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 113 kW (154 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1998cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren en 11 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 maart 2025. Het voertuig was toen 16 jaren, 8 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.403 kg |
| Massa rijklaar | 1.503 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 282 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.785 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.785 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 905 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 905 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 965 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 965 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,64 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.4 l/100km (1 liter op 11,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 200 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HHK-24-G | 24-02-2026 | 13:57 | periodieke controle | 28-02-2027 | Nee |
| HHK-24-G | 28-02-2025 | 12:00 | periodieke controle | 28-02-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HHK-24-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HHK-24-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HHK-20-G | Porsche | Macan | Hatchback | € 166.513 | 10-03-2025 | 7,5 jaar | |
| HHK-21-G | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 88.417 | 10-03-2025 | 13,9 jaar | |
| HHK-22-G | Renault | Duster | Hatchback | € 34.879 | 10-03-2025 | 11,9 jaar | |
| HHK-23-G | Ford | Fiesta | Hatchback | € 28.070 | 10-03-2025 | 13,1 jaar | |
| HHK-24-B | Kia | Ceed | Stationwagen | € 34.890 | 14-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HHK-24-D | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 53.082 | 17-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HHK-24-F | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 28.962 | 04-04-2025 | 1,2 jaar | |
| HHK-24-G | Mitsubishi | Lancer | Sedan | Onbekend | 10-03-2025 | 17,9 jaar | |
| HHK-24-H | Adria | Coral 670 DC | Kampeerwagen | € 43.518 | 14-03-2025 | 6 jaar | |
| HHK-24-J | Toyota | Yaris Cross | MPV | € 39.717 | 18-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HHK-24-K | Dacia | Duster | Hatchback | € 34.099 | 14-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HHK-24-L | Opel | Astra | Stationwagen | € 30.792 | 13-03-2025 | 4,8 jaar | |
| HHK-24-N | Volvo | V60 | Stationwagen | € 61.432 | 19-03-2025 | 2,3 jaar | |
| HHK-24-P | Mini | Cooper SE | Stationwagen | € 45.039 | 27-05-2025 | 3,9 jaar | |
| HHK-24-R | Mini | Cooper C | Hatchback | € 39.790 | 20-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HHK-24-S | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.208 | 04-04-2025 | 15,3 jaar | |
| HHK-24-T | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 53.798 | 13-03-2025 | 6,9 jaar | |
| HHK-24-V | Opel | Astra | Hatchback | € 28.231 | 25-03-2025 | 8,1 jaar | |
| HHK-24-X | Land Rover | Discovery Sport | Stationwagen | € 67.848 | 04-04-2025 | 9,3 jaar | |
| HHK-24-Z | Toyota | C-HR | Hatchback | € 35.932 | 20-03-2025 | 5,4 jaar | |
| HHK-25-G | Skoda | Fabia | Hatchback | € 22.101 | 10-03-2025 | 9,8 jaar | |
| HHK-26-G | Polestar | 2 | Lijkwagen | € 55.212 | 21-03-2025 | 1,9 jaar | |
| HHK-27-G | Hyundai | Tucson | MPV | € 52.338 | 10-03-2025 | 4,9 jaar | |
| HHK-28-G | Porsche | Cayenne | Stationwagen | Onbekend | 10-03-2025 | 19 jaar | |
| HHK-29-G | Toyota | Prius | Sedan | € 58.662 | 10-03-2025 | 6,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 29.608 en/of een gewicht van ± 1.403 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Auris | € 29.200 | 461 cm | 177 cm | 1.320 kg |
| Renault Scenic | € 30.100 | 456 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Opel Zafira | € 29.300 | 448 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Kia Sportage | € 29.100 | 444 cm | 187 cm | 1.540 kg |
| Volkswagen Golf Plus | € 28.600 | 426 cm | 176 cm | 1.340 kg |
| Renault Megane | € 30.300 | 463 cm | 181 cm | 1.350 kg |
| Ford C-Max | € 29.300 | 438 cm | 183 cm | 1.330 kg |
| Toyota Prius | € 28.800 | 447 cm | 175 cm | 1.340 kg |
| Kia Ceed | € 31.300 | 461 cm | 180 cm | 1.310 kg |
| Toyota Corolla Verso | € 27.700 | 437 cm | 177 cm | 1.360 kg |
| Opel Mokka | € 30.500 | 428 cm | 176 cm | 1.310 kg |
| Citroën C4 Picasso | € 30.900 | 459 cm | 183 cm | 1.510 kg |
| Opel Astra | € 28.900 | 470 cm | 184 cm | 1.440 kg |
| Nissan Qashqai | € 29.700 | 433 cm | 178 cm | 1.320 kg |
| Hyundai ix35 | € 29.100 | 441 cm | 182 cm | 1.360 kg |
| Volkswagen Golf | € 28.900 | 455 cm | 178 cm | 1.350 kg |
| Toyota Verso | € 30.500 | 446 cm | 179 cm | 1.430 kg |
| Volvo V40 | € 30.200 | 452 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Renault Zoe | € 29.500 | 409 cm | 173 cm | 1.460 kg |
| Skoda Yeti | € 27.900 | 422 cm | 179 cm | 1.330 kg |
| Toyota Avensis | € 30.600 | 477 cm | 181 cm | 1.430 kg |
| Peugeot 207 | € 27.700 | 404 cm | 175 cm | 1.350 kg |
| Mazda 5 | € 29.000 | 459 cm | 176 cm | 1.410 kg |
| Fiat 500X | € 30.200 | 427 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Volvo S40 | € 31.700 | 449 cm | 177 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mitsubishi LancerGoogle op afbeeldingen van de Mitsubishi Lancer
Google op reviews van de Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Lancer Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer 1.8 Intense
Autotest: Mitsubishi Lancer Ralliart
Autoblog.nl
Mitsubishi Lancer nieuws
Mitsubishi Lancer nieuws
Autovisie.nl
Alles over Mitsubishi Lancer
Autofolder: Mitsubishi Lancer F
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mitsubishi/lancer/
Autozine.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer Evo IX
Autotest: Mitsubishi Lancer
Autotest: Mitsubishi Lancer Wagon
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.