HZ-902-K
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze zwarte SLK komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 cabriolet rijden er in dezelfde variant (K4S8M0) nog 913 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2011 en juni 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 44.421 en € 80.284, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 59.647 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SLK 200 bedraagt € 59.273 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz SLK 200 is daardoor € 374 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 januari 2016. Het voertuig was toen 4 jaren, 7 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 | 2011
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 237 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 59.273 |
| Bruto BPM | € 5.921 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 135 kW (184 pk) |
| Continue vermogen | 135 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 271861 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 januari 2016. Het voertuig was toen 4 jaren, 7 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 26 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.370 kg |
| Massa rijklaar | 1.470 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.785 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.785 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 955 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 172 | |
| Variant K4S8M0 | |
| Uitvoering NZAAA200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0548*01 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.9 l/100km (1 liter op 20,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 142 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label B | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HZ-902-K | 4-04-2025 | 10:44 | periodieke controle | 26-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| HZ-902-K | 4-04-2024 | 13:26 | periodieke controle | 26-04-2025 | Nee |
| HZ-902-K | 26-04-2023 | 09:59 | periodieke controle | 26-04-2024 | Nee |
| HZ-902-K | 22-03-2022 | 15:44 | periodieke controle | 14-04-2023 | Nee |
| HZ-902-K | 6-04-2021 | 11:22 | periodieke controle | 14-04-2022 | Nee |
| HZ-902-K | 14-04-2020 | 15:26 | periodieke controle | 14-04-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 4-04-2025 | 10:44 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HZ-902-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HZ-902-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HZ-901-K | Mazda | 3 | Hatchback | € 22.394 | 16-01-2016 | 16,1 jaar | |
| HZ-902-F | Skoda | Superb | Stationwagen | € 34.740 | 08-01-2016 | 10,5 jaar | |
| HZ-902-G | Opel | Meriva | MPV | € 25.096 | 14-01-2016 | 10,4 jaar | |
| HZ-902-H | Opel | Astra | Hatchback | € 27.971 | 14-01-2016 | 10,4 jaar | |
| HZ-902-J | Volvo | V40 | MPV | € 30.448 | 30-03-2016 | 10,5 jaar | |
| HZ-902-K | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | € 59.273 | 13-01-2016 | 15 jaar | |
| HZ-902-L | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.029 | 26-01-2016 | 10,8 jaar | |
| HZ-902-N | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 11.459 | 12-02-2016 | 15,5 jaar | |
| HZ-902-R | Peugeot | 206 | Hatchback | Onbekend | 23-01-2016 | 22,8 jaar | |
| HZ-902-S | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 23.081 | 29-01-2016 | 10,8 jaar | |
| HZ-903-K | Renault | Scenic | Hatchback | Onbekend | 16-01-2016 | 16,7 jaar | |
| HZ-904-K | Nissan | Qashqai | MPV | € 23.749 | 15-01-2016 | 11,4 jaar | |
| HZ-905-K | Ford | Ka | MPV | € 8.593 | 13-01-2016 | 15 jaar | |
| HZ-907-K | Citroën | C1 | Hatchback | € 8.429 | 16-01-2016 | 17,3 jaar | |
| HZ-909-K | Nissan | Pixo | Hatchback | € 9.290 | 03-02-2016 | 13,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 59.647 en/of een gewicht van ± 1.370 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 58.800 | 471 cm | 183 cm | 1.510 kg |
| Audi A5 | € 57.500 | 476 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| BMW X1 | € 57.000 | 450 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi Q3 | € 58.200 | 449 cm | 185 cm | 1.510 kg |
| Audi TT | € 57.400 | 422 cm | 185 cm | 1.360 kg |
| Saab 9-3 | € 58.100 | 465 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| BMW Z4 | € 61.300 | 432 cm | 186 cm | 1.430 kg |
| BMW X2 | € 58.300 | 436 cm | 182 cm | 1.510 kg |
| BMW 4-Serie | € 59.600 | 464 cm | 183 cm | 1.510 kg |
| BMW 2-Serie | € 57.900 | 455 cm | 184 cm | 1.510 kg |
| Alfa Romeo Giulia | € 57.100 | 464 cm | 186 cm | 1.450 kg |
| Audi A4 | € 55.800 | 476 cm | 185 cm | 1.510 kg |
| Mini John Cooper Works | € 57.200 | 425 cm | 180 cm | 1.470 kg |
| Audi Coupe | € 60.800 | 469 cm | 185 cm | 1.450 kg |
| Mini Cooper S | € 56.100 | 430 cm | 182 cm | 1.460 kg |
| BMW 5-Serie | € 60.000 | 484 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| BMW 1-Serie | € 59.200 | 436 cm | 180 cm | 1.510 kg |
| Audi S3 | € 60.400 | 446 cm | 180 cm | 1.480 kg |
| CUPRA Formentor | € 58.200 | 445 cm | 184 cm | 1.460 kg |
| Jaguar XE | € 57.500 | 470 cm | 185 cm | 1.510 kg |
| Ford Focus | € 58.500 | 440 cm | 184 cm | 1.460 kg |
| Hyundai i30 | € 56.100 | 440 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Chrysler Crossfire | € 55.300 | 406 cm | 177 cm | 1.390 kg |
| Lexus LBX | € 56.000 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Jaguar X-Type | € 58.600 | 467 cm | 179 cm | 1.500 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.