H-355-NZ
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze zwarte SLK komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 juli 2020, dus sinds 5 jaren, 9 maanden en 28 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 240 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor tot de snelste 4.7% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 juli 2020. Het voertuig was toen 20 jaren, 4 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor | 2000
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 230 Kompressor |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 240 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 205 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 145 kW (197 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2295cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 juli 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 9 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 juli 2020. Het voertuig was toen 20 jaren, 4 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 november 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.285 kg |
| Massa rijklaar | 1.385 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 260 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.645 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.645 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 825 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 825 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 820 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 820 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,48 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 170 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 236 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-355-NZ | 26-11-2025 | 10:38 | periodieke controle | 26-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| H-355-NZ | 30-10-2024 | 13:20 | periodieke controle | 30-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| H-355-NZ | 28-09-2023 | 14:29 | periodieke controle | 28-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| H-355-NZ | 26-08-2022 | 10:49 | periodieke controle | 26-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-355-NZ | 11-08-2021 | 15:03 | periodieke controle | 11-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| H-355-NZ | 30-07-2020 | 16:48 | periodieke controle | 31-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 26-11-2025 | 10:38 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 30-10-2024 | 13:20 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2023 | |||||
| 28-09-2023 | 14:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 26-08-2022 | 10:49 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 11-08-2021 | 15:03 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 30-07-2020 | 16:48 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-355-NZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-355-NZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-350-NZ | BMW | 5-Serie | Stationwagen | Onbekend | 31-10-2020 | 21,8 jaar | |
| H-351-NZ | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 152.350 | 30-05-2020 | 7 jaar | |
| H-352-NZ | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 19-03-2020 | 24,6 jaar | |
| H-353-NZ | Ford | Focus | Hatchback | € 21.787 | 02-07-2020 | 11,1 jaar | |
| H-354-NZ | Volkswagen | Golf | Cabriolet | € 32.897 | 16-03-2020 | 14,4 jaar | |
| H-355-NB | Mazda | 2 | Hatchback | € 19.450 | 13-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-355-ND | Suzuki | Celerio | Hatchback | € 12.294 | 13-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-355-NF | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 32.515 | 13-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-355-NG | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | Onbekend | 13-03-2020 | 19,1 jaar | |
| H-355-NJ | Cfmoto | CForce 520 L | Niet geregistreerd | ? | € 7.911 | 12-03-2020 | 6,2 jaar |
| H-355-NK | Suzuki | Swift | Hatchback | € 25.093 | 13-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-355-NL | Kia | Niro | Stationwagen | € 30.550 | 11-05-2020 | 6 jaar | |
| H-355-NN | Peugeot | 107 | Hatchback | € 9.990 | 02-06-2020 | 15,5 jaar | |
| H-355-NP | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 24.543 | 14-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-355-NR | Volkswagen | LT35 | Kampeerwagen | Onbekend | 19-03-2004 | 22,2 jaar | |
| H-355-NS | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 25.620 | 20-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-355-NT | Opel | Astra | MPV | € 27.718 | 19-03-2020 | 14,7 jaar | |
| H-355-NV | Fiat | 500 | Hatchback | € 21.920 | 09-06-2020 | 6,3 jaar | |
| H-355-NX | Suzuki | Swift | Hatchback | € 20.486 | 18-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-355-NZ | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 31-07-2020 | 26,2 jaar | |
| H-357-NZ | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 16-03-2020 | 17 jaar | |
| H-358-NZ | Suzuki | Swift | Hatchback | Onbekend | 06-04-2020 | 17,7 jaar | |
| H-359-NZ | Volkswagen | Beetle | Cabriolet | € 37.407 | 16-03-2020 | 12,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een gewicht van ± 1.285 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW Z4 | € 67.800 | 432 cm | 186 cm | 1.410 kg |
| BMW 3-Serie | € 66.200 | 462 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 63.900 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| Porsche Boxster | € 72.200 | 433 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| Audi A3 | € 63.700 | 442 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| BMW X1 | € 72.800 | 444 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Audi TTS | € 72.600 | 418 cm | 184 cm | 1.390 kg |
| Ford Mustang | € 71.900 | 474 cm | 187 cm | 1.330 kg |
| BMW 1-Serie | € 65.600 | 434 cm | 178 cm | 1.410 kg |
| Ford Focus | € 64.000 | 440 cm | 184 cm | 1.410 kg |
| Mini John Cooper Works | € 73.100 | 387 cm | 173 cm | 1.330 kg |
| BMW X2 | € 62.300 | 436 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| BMW 5-Serie | € 64.000 | - | - | 1.280 kg |
| Toyota Supra | € 75.700 | 438 cm | 185 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen Golf | € 64.300 | 429 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Mazda RX-8 | € 62.900 | 443 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Mazda 6 | € 69.900 | 475 cm | - | 1.280 kg |
| Ford Cougar | € 75.200 | - | - | 1.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.