46-ZL-NN
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 september 2018, dus sinds 7 jaren, 8 maanden en 23 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 maart 2008. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 Kompressor |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.937 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 september 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 8 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 maart 2008. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.290 kg |
| Massa rijklaar | 1.390 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.705 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.705 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 935 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 935 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,52 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. a. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 46-ZL-NN | 21-08-2025 | 08:55 | periodieke controle | 27-08-2026 | Nee |
| 46-ZL-NN | 22-08-2024 | 13:19 | periodieke controle | 27-08-2025 | Nee |
| 46-ZL-NN | 21-08-2023 | 14:49 | periodieke controle | 27-08-2024 | Nee |
| 46-ZL-NN | 25-08-2022 | 12:13 | periodieke controle | 27-08-2023 | Nee |
| 46-ZL-NN | 16-08-2021 | 16:49 | periodieke controle | 27-08-2022 | Nee |
| 46-ZL-NN | 24-08-2020 | 09:50 | periodieke controle | 27-08-2021 | Nee |
| 46-ZL-NN | 27-08-2019 | 09:31 | periodieke controle | 27-08-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 46-ZL-NN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
46-ZL-NN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46-ZB-NN | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 30.878 | 02-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 46-ZD-NN | Volvo | V50 | Stationwagen | € 38.914 | 04-01-2008 | 18,4 jaar | |
| 46-ZG-NN | Daihatsu | Cuore | Hatchback | € 8.997 | 30-01-2008 | 18,3 jaar | |
| 46-ZH-NN | Mitsubishi | Colt | Hatchback | Onbekend | 07-02-2008 | 18,3 jaar | |
| 46-ZJ-NN | Opel | Corsa | MPV | € 16.263 | 21-02-2008 | 18,3 jaar | |
| 46-ZK-NN | Mazda | 6 | Sedan | Onbekend | 07-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 46-ZL-ND | Toyota | Prius | Hatchback | € 30.943 | 02-05-2008 | 18,1 jaar | |
| 46-ZL-NG | Suzuki | Swift | Hatchback | € 11.769 | 21-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 46-ZL-NH | Audi | A4 | Stationwagen | € 42.887 | 21-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 46-ZL-NJ | Volkswagen | New Beetle | Cabriolet | € 39.768 | 21-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 46-ZL-NK | Seat | Ibiza | Hatchback | € 15.971 | 21-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 46-ZL-NL | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 26-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 46-ZL-NN | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 29-03-2008 | 22,1 jaar | |
| 46-ZL-NR | Mini | One | Hatchback | € 24.000 | 26-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 46-ZL-NX | Mazda | MPV | Stationwagen | Onbekend | 19-03-2008 | 21,4 jaar | |
| 46-ZL-NZ | Peugeot | 207 | Cabriolet | € 34.269 | 28-03-2008 | 18,2 jaar | |
| 46-ZN-NN | Volvo | S40 | Sedan | € 30.049 | 04-04-2008 | 18,2 jaar | |
| 46-ZP-NN | Opel | Agila | Stationwagen | € 14.318 | 18-04-2008 | 18,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een gewicht van ± 1.290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW Z4 | € 67.500 | 432 cm | 186 cm | 1.420 kg |
| BMW 3-Serie | € 66.200 | 462 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 63.900 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| Porsche Boxster | € 72.200 | 433 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| BMW 1-Serie | € 64.800 | 434 cm | 178 cm | 1.420 kg |
| Audi A3 | € 63.700 | 442 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| BMW X1 | € 72.800 | 444 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Audi TTS | € 72.600 | 418 cm | 184 cm | 1.390 kg |
| Ford Mustang | € 71.900 | 474 cm | 187 cm | 1.330 kg |
| Ford Focus | € 64.000 | 440 cm | 184 cm | 1.410 kg |
| Mini John Cooper Works | € 73.100 | 387 cm | 173 cm | 1.330 kg |
| BMW X2 | € 62.300 | 436 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| BMW 5-Serie | € 64.000 | - | - | 1.280 kg |
| Toyota Supra | € 75.700 | 438 cm | 185 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen Golf | € 64.300 | 429 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Mazda RX-8 | € 62.900 | 443 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Mazda 6 | € 69.900 | 475 cm | - | 1.280 kg |
| Ford Cougar | € 75.200 | - | - | 1.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.