K-080-XH
Er rijden momenteel 1.242 Mercedes-Benz SLC's rond in Nederland. Deze zwarte SLC komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLC 200 cabriolet rijden er in dezelfde variant (K432T0) nog 30 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2018 en april 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 58.541 en € 83.144, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 67.650 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SLC 200 bedraagt € 65.489 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz SLC 200 is daardoor € 2.161 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 237 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLC 200 tot de snelste 5.9% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 maart 2021. Het voertuig was toen 10 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLC 200 | 2020
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLC 200 |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 237 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 65.489 |
| Bruto BPM | € 6.169 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 135 kW (184 pk) |
| Continue vermogen | 135 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 274920 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1991cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 9 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 maart 2021. Het voertuig was toen 10 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 20 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.380 kg |
| Massa rijklaar | 1.480 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.795 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.795 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 905 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 905 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 960 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 172 | |
| Variant K432T0 | |
| Uitvoering CZBA122A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0548*20 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 174 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 153 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 DG | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832DG | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-080-XH | 26-04-2024 | 09:07 | periodieke controle | 20-05-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-080-XH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-080-XH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-080-XB | Dodge | Challenger | Coupe | € 56.420 | 11-05-2021 | 14,2 jaar | |
| K-080-XD | Kia | Ceed | Stationwagen | € 30.835 | 01-04-2021 | 5,2 jaar | |
| K-080-XF | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 32.316 | 25-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-080-XH | Mercedes-Benz | SLC | Cabriolet | € 65.489 | 26-03-2021 | 6 jaar | |
| K-080-XJ | Mazda | 3 | Hatchback | Onbekend | 25-03-2021 | 20,8 jaar | |
| K-080-XK | Opel | Mokka X | MPV | € 31.890 | 24-03-2021 | 7,3 jaar | |
| K-080-XL | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 36.865 | 04-02-2022 | 5,8 jaar | |
| K-080-XN | Adria | Twin 640 SLB | Kampeerwagen | € 77.741 | 31-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-080-XP | Mercedes-Benz | GLC | Hatchback | € 76.101 | 31-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-080-XR | Nissan | Qashqai | MPV | € 44.091 | 27-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-080-XS | Toyota | Yaris | Hatchback | € 25.530 | 30-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-080-XT | Piaggio | Niet geregistreerd | ? | € 8.428 | 07-05-2022 | 12,1 jaar | |
| K-080-XV | Citroën | C3 | Hatchback | € 17.700 | 09-04-2021 | 8,7 jaar | |
| K-080-XX | Opel | Mokka | MPV | € 33.099 | 30-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-080-XZ | Toyota | Yaris | Hatchback | € 24.935 | 03-04-2021 | 5,1 jaar | |
| K-081-XH | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 47.219 | 02-04-2021 | 5,9 jaar | |
| K-082-XH | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 40.292 | 03-06-2021 | 5,9 jaar | |
| K-083-XH | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 40.292 | 15-04-2021 | 5,9 jaar | |
| K-084-XH | BMW | X1 | Stationwagen | € 48.257 | 02-04-2021 | 8,5 jaar | |
| K-085-XH | Audi | TTS | Cabriolet | € 82.341 | 21-05-2021 | 11 jaar | |
| K-086-XH | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 39.193 | 17-04-2021 | 5,8 jaar | |
| K-087-XH | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 39.297 | 23-06-2021 | 5,8 jaar | |
| K-088-XH | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 48.048 | 01-06-2021 | 5,9 jaar | |
| K-089-XH | Audi | A5 | Cabriolet | € 87.634 | 01-04-2021 | 8,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 67.650 en/of een gewicht van ± 1.380 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 68.000 | 494 cm | 187 cm | 1.520 kg |
| BMW 3-Serie | € 66.600 | 472 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| BMW Z4 | € 67.000 | 432 cm | 186 cm | 1.440 kg |
| Audi Q3 | € 64.700 | 452 cm | 185 cm | 1.520 kg |
| BMW 1-Serie | € 66.500 | 436 cm | 180 cm | 1.520 kg |
| BMW 4-Serie | € 66.500 | 477 cm | 185 cm | 1.520 kg |
| Audi S3 | € 64.500 | 446 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| BMW 2-Serie | € 66.900 | 454 cm | 184 cm | 1.500 kg |
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 63.500 | 469 cm | 185 cm | 1.440 kg |
| BMW X1 | € 66.200 | 450 cm | 185 cm | 1.520 kg |
| Audi A5 | € 68.200 | 476 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Seat Ateca | € 66.400 | 437 cm | 184 cm | 1.520 kg |
| Volvo C70 | € 65.400 | 472 cm | 182 cm | 1.480 kg |
| Saab 9-3 | € 63.800 | 465 cm | 177 cm | 1.520 kg |
| Audi TTS | € 72.900 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| Audi A6 | € 62.200 | 480 cm | 183 cm | 1.490 kg |
| Peugeot Rifter | € 61.000 | 452 cm | 185 cm | 1.420 kg |
| BMW X2 | € 62.000 | 436 cm | 182 cm | 1.440 kg |
| Nissan 370Z | € 68.200 | 426 cm | 185 cm | 1.480 kg |
| Audi A4 | € 73.300 | 468 cm | 182 cm | 1.500 kg |
| Ford Mustang | € 66.500 | 474 cm | 187 cm | 1.510 kg |
| Audi A3 | € 61.600 | 442 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| Jaguar X-Type | € 64.700 | 467 cm | - | 1.500 kg |
| Alfa Romeo Giulia | € 67.500 | 465 cm | 186 cm | 1.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLCGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLC
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLC
Autovisie.nl
Eind in zicht voor Mercedes SLC
Mercedes-Benz blijft de SLC toch trouw
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slc/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLC
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.