P-623-SG
Er rijden momenteel 134 Mercedes-Benz E63 AMG's rond in Nederland. Deze zwarte E63 AMG komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 mei 2022, dus sinds 4 jaren. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz E63 AMG 4Matic sedan rijden er nog 31 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2006 en september 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 140.296 en € 245.808, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 180.724 uitkomt. De nieuwwaarde van deze E63 AMG 4Matic bedraagt € 230.586 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz E63 AMG 4Matic € 49.862 duurder dan gemiddeld.
Dit racemonster van Mercedes-Benz gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 300 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz E63 AMG 4Matic tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 mei 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz E63 AMG 4Matic | 2014
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | E63 AMG 4Matic |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 300 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 230.586 |
| Bruto BPM | € 45.910 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 430 kW (585 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5461cc (5,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 mei 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 juni 2026. Het voertuig moet over 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.840 kg |
| Massa rijklaar | 1.940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 485 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.425 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.425 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.205 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.205 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.220 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.220 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,86 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,60 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 348 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 348 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-623-SG | 29-04-2025 | 16:28 | periodieke controle | 16-06-2026 | Nee |
| P-623-SG | 29-05-2024 | 12:00 | periodieke controle | 16-06-2025 | Nee |
| P-623-SG | 17-04-2023 | 12:30 | periodieke controle | 16-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| P-623-SG | 16-06-2022 | 13:05 | periodieke controle | 16-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 17-04-2023 | 12:30 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 17-04-2023 | 12:30 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2022 | |||||
| 16-06-2022 | 13:05 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-623-SG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-623-SG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-620-SG | Challenger | Vany | Kampeerwagen | € 42.963 | 03-08-2022 | 12,2 jaar | |
| P-621-SG | Nissan | Qashqai | MPV | € 33.090 | 03-06-2022 | 7,2 jaar | |
| P-622-SG | Kinroad | Cyclone | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 24-05-2022 | 18,8 jaar |
| P-623-SB | Nissan | Micra | MPV | € 24.491 | 27-05-2022 | 4 jaar | |
| P-623-SF | Ford | Puma | MPV | € 31.029 | 30-05-2022 | 5,8 jaar | |
| P-623-SG | Mercedes-Benz | E63 AMG | Sedan | € 230.586 | 30-05-2022 | 11,9 jaar | |
| P-623-SH | Mini | John Cooper Works | Stationwagen | € 61.375 | 27-05-2022 | 7,4 jaar | |
| P-623-SJ | BMW | X2 | Stationwagen | € 72.144 | 03-06-2022 | 4 jaar | |
| P-623-SK | Fiat | 500 | Hatchback | € 38.546 | 31-05-2022 | 4 jaar | |
| P-623-SL | Renault | Arkana | Hatchback | € 40.695 | 07-06-2022 | 4 jaar | |
| P-623-SN | BMW | 4-Serie | Sedan | € 81.584 | 31-05-2022 | 4 jaar | |
| P-623-SP | Peugeot | 2008 | MPV | € 43.949 | 16-06-2022 | 5,5 jaar | |
| P-623-SR | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 25.765 | 15-06-2022 | 4 jaar | |
| P-623-ST | Kia | Stonic | Stationwagen | € 25.270 | 01-06-2022 | 4 jaar | |
| P-623-SV | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.784 | 03-06-2022 | 14,8 jaar | |
| P-623-SX | Kia | Stonic | Stationwagen | € 24.675 | 07-06-2022 | 4 jaar | |
| P-623-SZ | Opel | Mokka | MPV | € 41.096 | 20-06-2022 | 5,4 jaar | |
| P-624-SG | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 93.390 | 24-05-2022 | 5,2 jaar | |
| P-625-SG | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 29.989 | 24-05-2022 | 11,5 jaar | |
| P-626-SG | Audi | A1 | Hatchback | € 38.159 | 24-05-2022 | 5 jaar | |
| P-627-SG | Skoda | Yeti | MPV | € 42.408 | 24-05-2022 | 12,9 jaar | |
| P-628-SG | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 31.941 | 24-05-2022 | 9,8 jaar | |
| P-629-SG | Audi | SQ5 | Stationwagen | € 113.369 | 24-05-2022 | 8,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 180.724 en/of een gewicht van ± 1.840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi RS6 | € 179.700 | 498 cm | 194 cm | 2.000 kg |
| Maserati Quattroporte | € 171.900 | 527 cm | 195 cm | 1.960 kg |
| Porsche Panamera | € 176.700 | 505 cm | 194 cm | 1.950 kg |
| BMW 7-Serie | € 177.600 | 525 cm | 190 cm | 1.970 kg |
| Audi S8 | € 179.900 | 514 cm | 195 cm | 1.960 kg |
| BMW M3 | € 172.200 | 480 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| BMW M5 | € 189.000 | 498 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Porsche Cayenne | € 168.300 | 493 cm | 198 cm | 2.020 kg |
| BMW M4 | € 172.100 | 479 cm | 189 cm | 1.900 kg |
| BMW 8-Serie | € 192.900 | 485 cm | 190 cm | 2.000 kg |
| Audi A8 | € 177.000 | 530 cm | 195 cm | 1.990 kg |
| BMW M6 | € 180.300 | 501 cm | 190 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Touareg | € 197.800 | 488 cm | 198 cm | 1.990 kg |
| Jaguar XKR | € 171.300 | 479 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| Maserati GranTurismo | € 171.900 | 488 cm | 192 cm | 1.860 kg |
| Aston Martin Vantage | € 191.200 | 438 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| Audi RS7 | € 182.900 | 499 cm | 191 cm | 1.900 kg |
| BMW X4 M | € 163.800 | 476 cm | 193 cm | 1.960 kg |
| Land Rover Defender | € 164.300 | 427 cm | 182 cm | 1.930 kg |
| Maserati Grecale | € 183.900 | 486 cm | 203 cm | 2.010 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 188.800 | 499 cm | 199 cm | 2.000 kg |
| Maserati GranCabrio | € 197.600 | 488 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| BMW X3 M | € 168.400 | 472 cm | 190 cm | 1.980 kg |
| Audi S4 | € 176.200 | - | 183 cm | 1.670 kg |
| Porsche Macan | € 165.100 | 471 cm | 192 cm | 1.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.