DM-00-85
OLDTIMER
Er rijden momenteel 19.397 Mercedes-Benz Citans rond in Nederland. Deze grijze Citan komt uit het jaar 1970 en is nu 55 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 april 2011, dus sinds 15 jaren, 1 maand en 13 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 108 sedan rijden er nog 122 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1967 en februari 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.600 en € 46.895, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 33.813 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 108 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 februari 1996. Het voertuig was toen 25 jaren en 8 maanden oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Citan voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 108 | 1970
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 108 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 65 kW (88 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1970 |
| Leeftijd | 55 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 55 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 april 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 1 maand en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 februari 1996. Het voertuig was toen 25 jaren en 8 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.530 kg |
| Massa rijklaar | 1.630 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. balk onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2012 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Citan voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DM-00-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DM-00-85
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DM-00-83 | Trabant | P60 | Niet geregistreerd | Onbekend | 28-02-1996 | 61,9 jaar | |
| DM-00-84 | Mercedes-Benz | 200 | Niet geregistreerd | Onbekend | 29-02-1996 | 57,4 jaar | |
| DM-00-85 | Mercedes-Benz | Citan | Sedan | Onbekend | 27-02-1996 | 55,9 jaar | |
| DM-00-88 | Jaguar | MK 2 | Niet geregistreerd | Onbekend | 28-02-1996 | 66,3 jaar | |
| DM-00-89 | Ford | Torino | Niet geregistreerd | Onbekend | 04-03-1997 | 58,3 jaar | |
| DM-04-85 | Volvo | Amazon | Niet geregistreerd | Onbekend | 21-03-1996 | 57,9 jaar | |
| DM-06-85 | Alfa Romeo | 2000GTv | Niet geregistreerd | Onbekend | 06-05-1996 | 53,9 jaar | |
| DM-07-85 | Ford | Thunderbird | Niet geregistreerd | Onbekend | 31-05-1996 | 57,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 33.813 en/of een gewicht van ± 1.530 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kia Niro | € 35.400 | 437 cm | 181 cm | 1.520 kg |
| Toyota C-HR | € 35.200 | 438 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Hyundai Kona | € 35.900 | 419 cm | 180 cm | 1.460 kg |
| Renault Scenic | € 34.600 | 461 cm | 187 cm | 1.510 kg |
| Volkswagen Touran | € 35.600 | 453 cm | 182 cm | 1.500 kg |
| Renault Zoe | € 33.100 | 409 cm | 173 cm | 1.470 kg |
| Opel Zafira Tourer | € 34.900 | 467 cm | 188 cm | 1.550 kg |
| Ford Mondeo | € 35.500 | 487 cm | 188 cm | 1.430 kg |
| MG ZS | € 33.000 | 443 cm | 182 cm | 1.540 kg |
| Kia Sportage | € 34.900 | 448 cm | 186 cm | 1.510 kg |
| Hyundai Ioniq | € 34.500 | 447 cm | 182 cm | 1.440 kg |
| Renault 5 | € 33.700 | 392 cm | 177 cm | 1.410 kg |
| Toyota Avensis | € 33.500 | 480 cm | 181 cm | 1.430 kg |
| Citroën C5 | € 34.600 | 483 cm | 186 cm | 1.580 kg |
| Toyota RAV 4 | € 36.400 | 457 cm | 184 cm | 1.470 kg |
| Peugeot 508 | € 35.900 | 481 cm | 185 cm | 1.450 kg |
| Kia Xceed | € 36.300 | 440 cm | 183 cm | 1.420 kg |
| Opel Insignia | € 35.500 | 491 cm | 186 cm | 1.570 kg |
| Peugeot 3008 | € 33.700 | 437 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| MG MG4 | € 35.800 | 429 cm | 184 cm | 1.650 kg |
| Toyota Prius | € 35.900 | 464 cm | 178 cm | 1.470 kg |
| Peugeot 5008 | € 33.300 | 453 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Hyundai Tucson | € 35.300 | 450 cm | 186 cm | 1.490 kg |
| Renault Captur | € 35.200 | 423 cm | 180 cm | 1.540 kg |
| Citroën C4 Picasso | € 31.800 | 459 cm | 183 cm | 1.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CitanGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Citan
Google op reviews van de Mercedes-Benz Citan
Autoreview.nl
Mercedes kilt zijn goedkoopste bedrijfswagen (en dit is waarom)
Test Mercedes eCitan (2024): fijn dat het busjesgevoel ontbreekt
Autovisie.nl
Klein maar slim: nieuwe Mercedes-Benz Citan camper
Alles over Mercedes-Benz Citan
Je kunt ook milieuvriendelijk aan het werk met de nieuwe Mercedes Citan
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/citan/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.