63-XJ-NT
Er rijden momenteel 4.980 Mercedes-Benz CLK's rond in Nederland. Deze blauwe CLK komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 9 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLK 320 Cabrio cabriolet rijden er nog 704 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1997 en november 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.635 en € 130.799, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.436 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz CLK 320 Cabrio is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 juni 2007. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLK 320 Cabrio | 2000
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLK 320 Cabrio |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 19.408 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 160 kW (218 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3199cc (3,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 april 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 1 maand en 23 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 juni 2007. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.595 kg |
| Massa rijklaar | 1.695 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 375 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.070 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.070 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.070 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.070 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,47 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op dwarsbalk v. r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 63-XJ-NT | 24-07-2025 | 14:20 | periodieke controle | 21-08-2026 | Nee |
| 63-XJ-NT | 21-08-2024 | 12:47 | periodieke controle | 21-08-2025 | Nee |
| 63-XJ-NT | 5-07-2019 | 11:43 | periodieke controle | 5-07-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 63-XJ-NT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
63-XJ-NT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 63-XB-NT | Mercedes-Benz | 380SL | Cabriolet | Onbekend | 26-03-2007 | 42,3 jaar | |
| 63-XD-NT | Bürstner | BUT615 | Kampeerwagen | Onbekend | 30-05-2007 | 19 jaar | |
| 63-XH-NT | Kia | Carens | MPV | Onbekend | 01-06-2007 | 19 jaar | |
| 63-XJ-NB | Opel | Astra | Hatchback | € 23.244 | 28-06-2007 | 18,9 jaar | |
| 63-XJ-NK | Toyota | Yaris | MPV | € 17.001 | 18-06-2007 | 19 jaar | |
| 63-XJ-NP | Citroën | C4 Picasso | Stationwagen | € 27.285 | 15-06-2007 | 19 jaar | |
| 63-XJ-NT | Mercedes-Benz | CLK | Cabriolet | Onbekend | 11-06-2007 | 26,2 jaar | |
| 63-XJ-NV | Daihatsu | Sirion | Hatchback | Onbekend | 14-06-2007 | 19 jaar | |
| 63-XJ-NZ | Mini | Cooper | Hatchback | € 32.914 | 14-06-2007 | 19 jaar | |
| 63-XK-NT | Suzuki | Swift | Hatchback | € 10.247 | 27-06-2007 | 18,9 jaar | |
| 63-XP-NT | Citroën | C4 Picasso | Stationwagen | € 32.184 | 17-08-2007 | 18,8 jaar | |
| 63-XS-NT | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.449 | 02-10-2007 | 18,7 jaar | |
| 63-XT-NT | Porsche | 911 | Coupe | Onbekend | 26-09-2007 | 26,9 jaar | |
| 63-XX-NT | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 06-11-2007 | 18,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.436 en/of een gewicht van ± 1.595 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 80.700 | 506 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Audi A6 | € 81.000 | 494 cm | 189 cm | 1.740 kg |
| BMW X3 | € 79.700 | 471 cm | 189 cm | 1.750 kg |
| BMW 3-Serie | € 79.800 | 482 cm | 183 cm | 1.730 kg |
| BMW 4-Serie | € 82.000 | 478 cm | 185 cm | 1.750 kg |
| Jaguar XF | € 81.000 | 497 cm | 188 cm | 1.730 kg |
| BMW X4 | € 81.700 | 475 cm | 192 cm | 1.750 kg |
| Ford Mustang | € 84.600 | 481 cm | 201 cm | 1.650 kg |
| Audi S3 | € 79.600 | 450 cm | 182 cm | 1.610 kg |
| BMW Z4 | € 86.400 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 75.700 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| Audi A7 | € 88.700 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| BMW 2-Serie | € 78.100 | 453 cm | 180 cm | 1.660 kg |
| Audi Q5 | € 80.200 | 474 cm | 193 cm | 1.750 kg |
| Audi S4 | € 86.000 | 473 cm | 184 cm | 1.730 kg |
| BMW M2 | € 90.100 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Audi TTS | € 81.900 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| Volvo XC60 | € 78.300 | 465 cm | 189 cm | 1.750 kg |
| BMW 1-Serie | € 85.800 | 438 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 84.400 | 437 cm | 193 cm | 1.740 kg |
| Lexus NX 350h | € 79.300 | 466 cm | 187 cm | 1.750 kg |
| Jeep Wrangler | € 81.800 | 426 cm | 188 cm | 1.750 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLK
Mercedes-Benz CLK Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz CLK-Klasse
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/clk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLK Coupe
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.