X-299-VZ
Er rijden momenteel 415 Mercedes-Benz CLC's rond in Nederland. Deze grijze CLC komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 februari 2024, dus sinds 2 jaren, 3 maanden en 14 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLC 160 coupe rijden er in dezelfde variant (R845K0) nog 70 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2009 en januari 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 28.991 en € 49.592, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 34.672 uitkomt. De nieuwwaarde van deze CLC 160 bedraagt € 36.614 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz CLC 160 € 1.942 duurder dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz CLC 160 tot de snelste 20.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 februari 2024. Het voertuig was toen 13 jaren, 8 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLC 160 | 2010
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLC 160 |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 36.614 |
| Bruto BPM | € 7.541 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 95 kW (129 pk) |
| Continue vermogen | 95 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 271911 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1597cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 februari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 3 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 februari 2024. Het voertuig was toen 13 jaren, 8 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.370 kg |
| Massa rijklaar | 1.470 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 470 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.940 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.940 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 970 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 970 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 995 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 995 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,72 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,52 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 203 CL | |
| Variant R845K0 | |
| Uitvoering QZAAA402 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*98/14*0159*24 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10 l/100km (1 liter op 10,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.3 l/100km (1 liter op 13,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 173 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2006/96B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-299-VZ | 17-07-2025 | 16:04 | periodieke controle | 17-07-2026 | Nee |
| X-299-VZ | 29-05-2024 | 11:25 | periodieke controle | 29-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 29-05-2024 | 11:25 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-299-VZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-299-VZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-290-VZ | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 20.208 | 15-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-291-VZ | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 23.854 | 16-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-292-VZ | Suzuki | Swift | Hatchback | € 26.444 | 13-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-293-VZ | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 25.254 | 15-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-294-VZ | Rapido | Kampeerwagen | € 105.000 | 15-02-2024 | 2,3 jaar | ||
| X-295-VZ | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 51.147 | 14-02-2024 | 2,9 jaar | |
| X-297-VZ | Ford | Bronco | Stationwagen | € 87.012 | 11-02-2024 | 3,4 jaar | |
| X-298-VZ | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 84.535 | 23-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VB | Seat | Leon | Stationwagen | € 40.420 | 01-02-2024 | 7,2 jaar | |
| X-299-VF | BMW | X5 | Stationwagen | € 124.930 | 02-02-2024 | 2,9 jaar | |
| X-299-VG | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 25.120 | 07-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VH | BMW | 1-Serie | Hatchback | € 46.417 | 08-02-2024 | 5,6 jaar | |
| X-299-VJ | Volkswagen | Caddy | Kampeerwagen | € 67.657 | 15-08-2023 | 2,8 jaar | |
| X-299-VK | Toyota | Yaris | Hatchback | € 29.972 | 06-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VL | Land Rover | Range Rover | Stationwagen | € 175.983 | 08-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VN | Skoda | Fabia | Hatchback | € 24.990 | 16-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VP | Renault | Arkana | Hatchback | € 42.837 | 15-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VR | Volvo | V60 | Stationwagen | € 43.735 | 16-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VS | Ford | Kuga | MPV | € 47.893 | 16-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VT | BMW | 4-Serie | Sedan | € 116.819 | 10-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VV | Volvo | XC90 | MPV | Onbekend | 14-02-2024 | 18,4 jaar | |
| X-299-VX | Mercedes-Benz | GLC | Hatchback | € 106.257 | 21-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-299-VZ | Mercedes-Benz | CLC | Coupe | € 36.614 | 11-02-2024 | 16 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 34.672 en/of een afmeting van 445 x 173 cm en/of een gewicht van ± 1.370 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Nissan Qashqai | € 34.000 | 453 cm | 181 cm | 1.350 kg |
| Kia Niro | € 35.300 | 437 cm | 181 cm | 1.500 kg |
| Volvo V40 | € 32.800 | 437 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Toyota C-HR | € 35.500 | 439 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Volvo V50 | € 34.900 | 452 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Volkswagen Touran | € 35.900 | 453 cm | 182 cm | 1.500 kg |
| Alfa Romeo Giulietta | € 32.500 | 435 cm | 180 cm | 1.280 kg |
| Nissan Leaf | € 35.700 | 449 cm | 179 cm | 1.480 kg |
| Hyundai Ioniq | € 34.500 | 447 cm | 182 cm | 1.440 kg |
| Citroën C4 Picasso | € 32.300 | 452 cm | 183 cm | 1.490 kg |
| Toyota Corolla | € 33.900 | 441 cm | 179 cm | 1.310 kg |
| Kia Xceed | € 36.200 | 440 cm | 183 cm | 1.420 kg |
| Volvo V40 Cross Country | € 37.400 | 437 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Volvo S40 | € 32.500 | 449 cm | 177 cm | 1.300 kg |
| Seat Leon | € 35.300 | 454 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Mazda 3 | € 34.600 | 449 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Nissan Qashqai+2 | € 32.600 | 454 cm | 178 cm | 1.420 kg |
| Subaru Forester | € 34.900 | 449 cm | 176 cm | 1.400 kg |
| Peugeot 307 | € 35.300 | 436 cm | 176 cm | 1.450 kg |
| Dacia Duster | € 32.600 | 435 cm | 181 cm | 1.330 kg |
| Citroën C4 | € 33.900 | 436 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Opel Frontera | € 33.600 | 439 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Renault Megane | € 35.300 | 449 cm | 181 cm | 1.490 kg |
| Ford Grand C-Max | € 32.600 | 452 cm | 183 cm | 1.400 kg |
| Toyota Prius | € 34.700 | 455 cm | 176 cm | 1.360 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.