HGD-56-Z
Er rijden momenteel 582 Mercedes-Benz 380SL's rond in Nederland. Deze blauwe 380SL komt uit het jaar 1985 en is nu 40 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 23 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 380 SL cabriolet rijden er nog 582 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1980 en mei 1986. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 380 SL is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 maart 2025. Het voertuig was toen 39 jaren, 8 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 380SL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 380 SL | 1985
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 380 SL |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 150 kW (204 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 3839cc (3,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1985 |
| Leeftijd | 40 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 40 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 maart 2025. Het voertuig was toen 39 jaren, 8 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.605 kg |
| Massa rijklaar | 1.705 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.900 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,47 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,46 m (voor) / 1,45 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 107 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HGD-56-Z | 13-02-2025 | 12:00 | periodieke controle | 13-02-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 380SL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HGD-56-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HGD-56-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HGD-50-Z | BMW | M5 | Stationwagen | € 153.265 | 26-02-2025 | 1,2 jaar | |
| HGD-51-Z | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 65.543 | 25-02-2025 | 1,2 jaar | |
| HGD-52-Z | Renault | Captur | Hatchback | € 28.605 | 06-03-2025 | 6,5 jaar | |
| HGD-53-Z | BMW | M2 | Coupe | € 100.944 | 06-03-2025 | 5,7 jaar | |
| HGD-54-Z | Volkswagen | Multivan | Kampeerwagen | € 70.679 | 19-02-2025 | 6,9 jaar | |
| HGD-55-Z | Ford | Escape | MPV | € 68.698 | 19-02-2025 | 7,9 jaar | |
| HGD-56-B | Volkswagen | Touareg | Stationwagen | € 61.871 | 19-02-2025 | 5 jaar | |
| HGD-56-D | Challenger | Mageo | Kampeerwagen | € 55.381 | 26-03-2025 | 7,1 jaar | |
| HGD-56-F | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 55.497 | 26-02-2025 | 1,2 jaar | |
| HGD-56-G | BYD | Seal | Sedan | € 48.790 | 27-02-2025 | 1,2 jaar | |
| HGD-56-H | Renault | Captur | Hatchback | € 34.840 | 03-04-2025 | 1,3 jaar | |
| HGD-56-J | BMW | X2 | Stationwagen | € 53.960 | 27-08-2025 | 6 jaar | |
| HGD-56-K | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 47.454 | 21-02-2025 | 5,6 jaar | |
| HGD-56-L | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 54.777 | 10-03-2025 | 5,4 jaar | |
| HGD-56-N | Audi | A6 | Stationwagen | € 85.652 | 23-04-2025 | 3,4 jaar | |
| HGD-56-P | Renault | Megane | Stationwagen | € 33.155 | 25-02-2025 | 3,6 jaar | |
| HGD-56-R | Volvo | EX30 | Stationwagen | € 49.117 | 26-02-2025 | 1,2 jaar | |
| HGD-56-S | Suzuki | Swift | Hatchback | € 25.344 | 20-02-2025 | 1,3 jaar | |
| HGD-56-T | Peugeot | 208 | Hatchback | € 25.205 | 19-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HGD-56-V | Kia | EV3 | MPV | € 44.720 | 28-02-2025 | 1,2 jaar | |
| HGD-56-X | Hyundai | Inster | MPV | € 31.885 | 10-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HGD-56-Z | Mercedes-Benz | 380SL | Cabriolet | Onbekend | 03-03-2025 | 40,9 jaar | |
| HGD-57-Z | Smart | Fortwo | Coupe | Onbekend | 19-02-2025 | 17,8 jaar | |
| HGD-58-Z | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 31.298 | 19-02-2025 | 4,4 jaar | |
| HGD-59-Z | Nissan | Micra | Hatchback | Onbekend | 19-02-2025 | 18,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.605 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Tiguan | 473 cm | 186 cm | 1.740 kg |
| Kia Niro | 442 cm | 183 cm | 1.570 kg |
| Tesla Model 3 | 470 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Volvo XC40 | 444 cm | 187 cm | 1.750 kg |
| Ford Kuga | 473 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| BMW 3-Serie | 482 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| Volvo V70 | 482 cm | 188 cm | 1.680 kg |
| BMW 5-Serie | 506 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Volkswagen Passat | 492 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Audi A4 | 476 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| Toyota RAV 4 | 466 cm | 187 cm | 1.650 kg |
| Volvo V60 | 477 cm | 187 cm | 1.770 kg |
| Hyundai Tucson | 451 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| Skoda Kodiaq | 476 cm | 188 cm | 1.770 kg |
| Mazda CX-5 | 469 cm | 186 cm | 1.650 kg |
| Kia Sportage | 452 cm | 187 cm | 1.680 kg |
| Volkswagen ID.3 | 427 cm | 181 cm | 1.720 kg |
| Audi A6 | 496 cm | 189 cm | 1.760 kg |
| BMW X1 | 451 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Hyundai Kona | 437 cm | 183 cm | 1.670 kg |
| Audi Q3 | 453 cm | 185 cm | 1.720 kg |
| Volvo XC60 | 466 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Mitsubishi Outlander | 470 cm | 181 cm | 1.760 kg |
| Audi A5 | 483 cm | 186 cm | 1.690 kg |
| Volvo EX30 | 423 cm | 184 cm | 1.770 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.