P-333-VT
Er rijden momenteel 315 Mercedes-Benz 300's rond in Nederland. Deze zwarte 300 komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 8 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz C300 4-Matic sedan rijden er nog 66 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1955 en juli 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 61.945 en € 164.569, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 90.554 uitkomt. De nieuwwaarde van deze C300 4-Matic bedraagt € 91.554 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz C300 4-Matic € 1.000 duurder dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz C300 4-Matic tot de snelste 20.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 juni 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 300 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz C300 4-Matic | 2014
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | C300 4-Matic |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 91.554 |
| Bruto BPM | € 45.927 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 225 kW (306 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3498cc (3,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 juni 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.685 kg |
| Massa rijklaar | 1.785 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 400 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.185 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.185 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.075 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.075 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.140 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.140 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,76 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 204 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 266 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-333-VT | 24-04-2026 | 13:20 | periodieke controle | 3-05-2027 | Nee |
| P-333-VT | 1-05-2025 | 16:15 | periodieke controle | 3-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| P-333-VT | 3-05-2024 | 14:00 | periodieke controle | 3-05-2025 | Nee |
| P-333-VT | 17-04-2023 | 11:34 | periodieke controle | 17-04-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 1-05-2025 | 16:15 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 300 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-333-VT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-333-VT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-330-VT | Porsche | Targa | Cabriolet | € 253.811 | 24-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-331-VT | Porsche | Cayman | Coupe | € 168.996 | 29-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-332-VT | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 133.791 | 24-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-333-VB | Peugeot | 208 | Hatchback | € 30.650 | 20-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-333-VD | Volkswagen | ID.4 | Stationwagen | € 57.365 | 17-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-333-VF | Nissan | Qashqai | MPV | € 41.389 | 28-06-2022 | 5,2 jaar | |
| P-333-VG | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 54.974 | 16-06-2022 | 4 jaar | |
| P-333-VH | Audi | Q3 | Hatchback | € 67.995 | 01-11-2022 | 4,6 jaar | |
| P-333-VJ | Citroën | E-C4 | Hatchback | € 43.049 | 29-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-333-VK | Toyota | Yaris | Hatchback | € 22.439 | 28-06-2022 | 5,3 jaar | |
| P-333-VL | Kia | EV6 | MPV | € 56.360 | 24-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-333-VN | Opel | Corsa | Hatchback | € 22.396 | 23-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-333-VP | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.090 | 30-06-2022 | 14,8 jaar | |
| P-333-VR | Audi | A3 | Sedan | € 34.080 | 12-08-2022 | 11,6 jaar | |
| P-333-VS | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 60.282 | 28-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-333-VT | Mercedes-Benz | 300 | Sedan | € 91.554 | 20-06-2022 | 11,9 jaar | |
| P-333-VV | Mini | Cooper SE | Stationwagen | € 49.875 | 24-06-2022 | 5,7 jaar | |
| P-333-VX | Mitsubishi | Eclipse Cross | Stationwagen | € 44.389 | 30-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-333-VZ | Dacia | Jogger | Stationwagen | € 22.235 | 23-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-334-VT | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 75.237 | 15-11-2022 | 4,9 jaar | |
| P-335-VT | Volkswagen | Polo R WRC | Hatchback | € 40.990 | 02-07-2022 | 12,5 jaar | |
| P-336-VT | Toyota | Auris | MPV | € 29.050 | 20-06-2022 | 10,5 jaar | |
| P-337-VT | Gilera | Fuoco LT | Niet geregistreerd | ? | € 10.625 | 20-06-2022 | 12,9 jaar |
| P-338-VT | Skoda | Scala | Hatchback | € 20.855 | 29-06-2022 | 5,8 jaar | |
| P-339-VT | MAN | TGE | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 66.598 | 20-06-2022 | 3,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 90.554 en/of een gewicht van ± 1.685 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 89.600 | 506 cm | 190 cm | 1.850 kg |
| Audi Q5 | € 88.600 | 474 cm | 193 cm | 1.840 kg |
| Audi A6 | € 88.300 | 500 cm | 189 cm | 1.840 kg |
| BMW X3 | € 90.000 | 476 cm | 214 cm | 1.850 kg |
| BMW 4-Serie | € 88.600 | 478 cm | 185 cm | 1.830 kg |
| BMW X4 | € 91.600 | 475 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| Audi A7 | € 91.800 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 84.400 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| BMW 3-Serie | € 86.800 | 482 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| BMW Z4 | € 92.700 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Ford Mustang | € 90.300 | 481 cm | 201 cm | 1.730 kg |
| Audi S4 | € 90.200 | 478 cm | 184 cm | 1.730 kg |
| Audi S5 | € 94.700 | 475 cm | 185 cm | 1.850 kg |
| Audi A6 Allroad | € 89.800 | 496 cm | 186 cm | 1.840 kg |
| Chevrolet Camaro | € 88.300 | 489 cm | 192 cm | 1.670 kg |
| BMW 6-Serie | € 93.700 | 509 cm | 190 cm | 1.750 kg |
| Jaguar XF | € 86.100 | 497 cm | 188 cm | 1.800 kg |
| Lexus GS 450h | € 84.400 | 489 cm | 184 cm | 1.840 kg |
| BMW X2 | € 93.000 | 457 cm | 185 cm | 1.670 kg |
| BMW 2-Serie | € 90.600 | 455 cm | 184 cm | 1.670 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Dodge Challenger | € 93.500 | 505 cm | 194 cm | 1.810 kg |
| Jaguar XJ | € 95.900 | 509 cm | 186 cm | 1.630 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| Jeep Wrangler | € 91.600 | 432 cm | 189 cm | 1.840 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz 300Google op afbeeldingen van de Mercedes-Benz 300
Google op reviews van de Mercedes-Benz 300
Mercedes-Benz 300 Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz 300-serie
Dit is verreweg de duurste auto aller tijden (waarschijnlijk)
Onder de hamer: Door Stirling Moss gereden Mercedes-Benz 300 SL
Mercedes-Benz E 300 de is nieuwe diesel-PHEV
Mercedes-Benz 300 SEL 6.3: Sedan met sportwagenprestaties
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.