10-YA-82
OLDTIMER
Er rijden momenteel 5.411 Mercedes-Benz 280's rond in Nederland. Deze groene 280 komt uit het jaar 1976 en is nu 50 jaren, 3 maanden en 30 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 maart 2012, dus sinds 14 jaren, 2 maanden en 2 dagen. Deze personenauto rijdt op lpg & benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mercedes-Benz 280 sedan rijden er nog 4.633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1963 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.687 en € 97.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.403 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 280 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 februari 2001. Het voertuig was toen 25 jaren, 1 maand en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 280 | 1976
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 280 |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 januari 1976 |
| Leeftijd | 50 jaren, 3 maanden en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 50 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 maart 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 2 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 februari 2001. Het voertuig was toen 25 jaren, 1 maand en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.418 kg |
| Massa rijklaar | 1.518 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.480 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,42 m (voor) / 1,42 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op slotplaat onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 10-YA-82 | 24-05-2024 | 10:07 | periodieke controle | 24-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 10-YA-82 | 17-05-2024 | 11:24 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 10-YA-82 | 19-05-2022 | 11:54 | periodieke controle | 19-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 10-YA-82 | 4-05-2020 | 13:20 | periodieke controle | 4-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 24-05-2024 | 10:07 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 24-05-2024 | 10:07 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 24-05-2024 | 10:07 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 17-05-2024 | 11:24 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2022 | |||||
| 19-05-2022 | 11:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 19-05-2022 | 11:54 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 19-05-2022 | 11:54 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 19-05-2022 | 11:54 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 19-05-2022 | 11:54 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 4-05-2020 | 13:20 | 186 | 5.*.19 | 4 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 4-05-2020 | 13:20 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 4-05-2020 | 13:20 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 4-05-2020 | 13:20 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 4-05-2020 | 13:20 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 10-YA-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
10-YA-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-YA-82 | Mercedes-Benz | 280 | Sedan | Onbekend | 26-02-2001 | 50,4 jaar | |
| 10-YA-86 | Mercedes-Benz | 280E | Niet geregistreerd | Onbekend | 24-11-1994 | 51 jaar | |
| 10-YA-87 | Volvo | 244 | Sedan | Onbekend | 23-02-2001 | 50,4 jaar | |
| 10-YA-88 | Jaguar | XJ6 | Sedan | Onbekend | 10-03-2001 | 50,1 jaar | |
| 10-YA-89 | Mercedes-Benz | 115 | Sedan | Onbekend | 14-03-2001 | 50,6 jaar | |
| 10-YB-82 | Cadillac | Sedan De Ville | Sedan | Onbekend | 26-02-2005 | 50,3 jaar | |
| 10-YD-82 | Jeep | CJ-5 | Niet geregistreerd | Onbekend | 25-09-1996 | 50,9 jaar | |
| 10-YE-82 | Ford | F 250 | Pick-up truck | ? | Onbekend | 14-09-2023 | 53,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.403 en/of een gewicht van ± 1.418 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Mustang | € 85.900 | 479 cm | 201 cm | 1.560 kg |
| BMW Z4 | € 87.600 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| BMW 5-Serie | € 82.900 | 495 cm | 187 cm | 1.560 kg |
| Porsche Boxster | € 85.900 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Audi RS3 | € 92.200 | 434 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi S3 | € 82.000 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| BMW 4-Serie | € 81.100 | 477 cm | 185 cm | 1.560 kg |
| Porsche Cayman | € 85.900 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| BMW M2 | € 90.700 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| BMW 1-Serie | € 87.700 | 455 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| BMW Z3 | € 90.700 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Audi TTS | € 85.400 | 419 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| BMW 3-Serie | € 83.300 | 458 cm | 178 cm | 1.540 kg |
| Audi SQ2 | € 84.900 | 420 cm | 179 cm | 1.500 kg |
| Toyota Supra | € 81.700 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Chevrolet Camaro | € 79.400 | 480 cm | 191 cm | 1.540 kg |
| Fiat 500X | € 94.300 | 427 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Audi TT RS | € 88.800 | 424 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi A6 | € 82.100 | - | - | 1.530 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
| BMW 2-Serie | € 81.500 | 446 cm | 177 cm | 1.520 kg |
| Volkswagen Transporter | € 84.900 | - | - | 1.390 kg |
| Subaru Impreza | € 93.200 | 442 cm | - | 1.350 kg |
| Jeep Wrangler | € 84.000 | 388 cm | - | 1.550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.