AM-84-33
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.211 Mercedes-Benz 250's rond in Nederland. Deze grijze 250 komt uit het jaar 1967 en is nu 59 jaren en 1 dag oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 juni 2024, dus sinds 1 jaar, 10 maanden en 29 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 250 SE sedan rijden er nog 1.815 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1953 en oktober 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.699 en € 145.693, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.777 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 250 SE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 juli 2009. Het voertuig was toen 42 jaren, 1 maand en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 250 SE | 1967
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 250 SE |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2496cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 mei 1967 |
| Leeftijd | 59 jaren en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 59 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 10 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 juli 2009. Het voertuig was toen 42 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.445 kg |
| Massa rijklaar | 1.545 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.980 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.980 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 910 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 910 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.070 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.070 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,76 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| AM-84-33 | 25-09-2019 | 16:07 | periodieke controle | 20-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 25-09-2019 | 16:07 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 25-09-2019 | 16:07 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 25-09-2019 | 16:07 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AM-84-33 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AM-84-33
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AM-81-33 | Cadillac | Fleedwood 60 | Sedan | Onbekend | 16-06-2009 | 54,3 jaar | |
| AM-82-33 | Trabant | P601 | Sedan | Onbekend | 26-06-2009 | 53,6 jaar | |
| AM-83-33 | Peugeot | Kampeerauto | Kampeerwagen | Onbekend | 30-06-1969 | 56,9 jaar | |
| AM-84-31 | Citroën | Ami | Stationwagen | Onbekend | 21-07-2009 | 55,9 jaar | |
| AM-84-33 | Mercedes-Benz | 250 | Sedan | Onbekend | 21-07-2009 | 59 jaar | |
| AM-84-34 | Chevrolet | Suburban | Stationwagen | Onbekend | 21-07-2009 | 58,3 jaar | |
| AM-84-35 | Volkswagen | Sundail | MPV | Onbekend | 21-07-2009 | 64,3 jaar | |
| AM-84-36 | Chrysler | 300 | Cabriolet | Onbekend | 21-07-2009 | 62,9 jaar | |
| AM-84-37 | Ford | A | Cabriolet | Onbekend | 07-08-2009 | 95 jaar | |
| AM-84-39 | Chevrolet | Chevelle | Sedan | Onbekend | 21-07-2009 | 60,3 jaar | |
| AM-86-33 | Toyota | Crown | Sedan | Onbekend | 18-08-2009 | 55,6 jaar | |
| AM-87-33 | Cadillac | Coupe De Ville | Coupe | Onbekend | 01-09-2009 | 68 jaar | |
| AM-88-33 | Land Rover | 88 | Stationwagen | Onbekend | 21-09-2009 | 67 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.777 en/of een gewicht van ± 1.445 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 77.700 | 471 cm | 183 cm | 1.590 kg |
| BMW 5-Serie | € 81.200 | 495 cm | 187 cm | 1.590 kg |
| Ford Mustang | € 83.800 | 479 cm | 201 cm | 1.580 kg |
| BMW 4-Serie | € 81.100 | 477 cm | 185 cm | 1.590 kg |
| Porsche Boxster | € 82.400 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| BMW Z4 | € 85.500 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi S3 | € 80.600 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| Porsche Cayman | € 84.600 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| BMW M2 | € 90.100 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Audi TTS | € 81.900 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| BMW 1-Serie | € 85.800 | 438 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.700 | 484 cm | 192 cm | 1.590 kg |
| BMW 2-Serie | € 77.700 | 453 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Audi RS3 | € 79.800 | 434 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| Audi SQ2 | € 76.600 | 423 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Toyota Supra | € 79.900 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| BMW X1 | € 74.900 | 444 cm | 182 cm | 1.570 kg |
| BMW Z3 | € 87.700 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Volvo S90 | € 81.000 | 497 cm | 189 cm | 1.580 kg |
| Nissan 370Z | € 75.800 | 428 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi A4 | € 77.600 | 448 cm | 173 cm | 1.510 kg |
| Audi A6 | € 82.100 | - | - | 1.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.