AL-90-61
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.211 Mercedes-Benz 250's rond in Nederland. Deze rode 250 komt uit het jaar 1967 en is nu 59 jaren, 3 maanden en 2 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 mei 2012, dus sinds 14 jaren en 14 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mercedes-Benz 250 SL cabriolet rijden er nog 1.815 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1953 en oktober 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.699 en € 145.693, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.777 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 250 SL is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 mei 2005. Het voertuig was toen 38 jaren, 2 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 250 SL | 1967
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 250 SL |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 1967 |
| Leeftijd | 59 jaren, 3 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 59 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 mei 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 mei 2005. Het voertuig was toen 38 jaren, 2 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.405 kg |
| Massa rijklaar | 1.505 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 210 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.715 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.715 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 830 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 830 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 885 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 885 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,48 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. balk onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| AL-90-61 | 5-11-2019 | 11:44 | periodieke controle | 22-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 5-11-2019 | 11:44 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 5-11-2019 | 11:44 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AL-90-61 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AL-90-61
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL-90-61 | Mercedes-Benz | 250 | Cabriolet | Onbekend | 18-05-2005 | 59,3 jaar | |
| AL-90-63 | Volvo | 13134VE | Sedan | Onbekend | 09-05-2005 | 61 jaar | |
| AL-90-65 | Messerschmitt | TG 500 | Cabriolet | Onbekend | 09-05-2005 | 68 jaar | |
| AL-90-66 | Mercedes-Benz | E-klasse | Cabriolet | Onbekend | 14-05-2005 | 61,3 jaar | |
| AL-90-67 | Fiat | 500 | Cabriolet | Onbekend | 09-05-2005 | 87 jaar | |
| AL-90-69 | Mercedes-Benz | 170V | Sedan | Onbekend | 10-05-2005 | 90 jaar | |
| AL-93-61 | Volvo | PV544 | Coupe | Onbekend | 16-06-2005 | 67 jaar | |
| AL-94-61 | Volkswagen | 3DSw | Kampeerwagen | Onbekend | 14-07-2005 | 57,5 jaar | |
| AL-96-61 | Triumph | Spitfire | Cabriolet | Onbekend | 26-07-2005 | 61,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.777 en/of een gewicht van ± 1.405 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche Boxster | € 82.600 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Ford Mustang | € 82.900 | 479 cm | 192 cm | 1.540 kg |
| BMW 5-Serie | € 78.900 | 495 cm | 187 cm | 1.550 kg |
| BMW Z4 | € 85.500 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| BMW 4-Serie | € 79.600 | 477 cm | 185 cm | 1.530 kg |
| Audi S3 | € 80.600 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| Porsche Cayman | € 84.200 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| BMW M2 | € 90.100 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Audi TTS | € 81.900 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| BMW 3-Serie | € 77.900 | 463 cm | 182 cm | 1.540 kg |
| BMW 1-Serie | € 85.800 | 438 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| BMW 2-Serie | € 77.700 | 453 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Audi SQ2 | € 76.600 | 423 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Toyota Supra | € 79.900 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Audi RS3 | € 91.100 | 434 cm | 180 cm | 1.490 kg |
| BMW Z3 | € 87.700 | 409 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| BMW X1 | € 75.000 | 444 cm | 182 cm | 1.540 kg |
| Chevrolet Camaro | € 79.400 | 480 cm | 191 cm | 1.540 kg |
| Nissan 370Z | € 75.800 | 428 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi A4 | € 77.600 | 448 cm | 173 cm | 1.510 kg |
| Audi A6 | € 82.100 | - | - | 1.530 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
| Audi TT RS | € 87.700 | 419 cm | 184 cm | 1.430 kg |
| Volkswagen Transporter | € 84.900 | - | - | 1.390 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.