AL-76-89
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.211 Mercedes-Benz 250's rond in Nederland. Deze blauwe 250 komt uit het jaar 1966 en is nu 59 jaren, 7 maanden en 11 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 2 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mercedes-Benz 250 SE sedan rijden er nog 1.815 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1953 en oktober 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.699 en € 145.693, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 82.777 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 250 SE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 september 2004. Het voertuig was toen 37 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 250 SE | 1966
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 250 SE |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 95 kW (129 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 oktober 1966 |
| Leeftijd | 59 jaren, 7 maanden en 11 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 59 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 september 2004. Het voertuig was toen 37 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.510 kg |
| Massa rijklaar | 1.610 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,48 m (voor) / 1,47 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op balk onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| AL-76-89 | 25-04-2019 | 16:35 | periodieke controle | 25-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 25-04-2019 | 16:35 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 25-04-2019 | 16:35 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 250 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AL-76-89 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AL-76-89
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL-72-89 | Pontiac | Catalina | Sedan | Onbekend | 05-07-2004 | 63,3 jaar | |
| AL-73-89 | Triumph | TR 3 | Cabriolet | Onbekend | 01-11-2004 | 67,3 jaar | |
| AL-75-89 | Volvo | P 54404 A | Sedan | Onbekend | 16-08-2004 | 66,4 jaar | |
| AL-76-81 | Volvo | 210 | Stationwagen | Onbekend | 31-08-2004 | 58,8 jaar | |
| AL-76-83 | Dodge | Demon | Coupe | Onbekend | 03-09-2004 | 54,4 jaar | |
| AL-76-84 | Morris | Minor 1000 | Sedan | Onbekend | 01-09-2004 | 58,1 jaar | |
| AL-76-85 | Volvo | 544 | Sedan | Onbekend | 13-09-2004 | 63,4 jaar | |
| AL-76-86 | Rolls-Royce | Cloud | Sedan | Onbekend | 01-09-2004 | 66 jaar | |
| AL-76-87 | Volkswagen | Kever | Sedan | Onbekend | 29-01-2005 | 54 jaar | |
| AL-76-89 | Mercedes-Benz | 250 | Sedan | Onbekend | 04-09-2004 | 59,7 jaar | |
| AL-77-89 | Peugeot | 204 | Stationwagen | Onbekend | 15-09-2004 | 59,3 jaar | |
| AL-78-89 | Chevrolet | Corvair Spider | Cabriolet | Onbekend | 04-10-2004 | 64,3 jaar | |
| AL-79-89 | Willys | Jeep | Cabriolet | Onbekend | 20-10-2004 | 81,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 82.777 en/of een gewicht van ± 1.510 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 80.500 | 495 cm | 187 cm | 1.660 kg |
| BMW 3-Serie | € 78.800 | 482 cm | 183 cm | 1.660 kg |
| Ford Mustang | € 84.200 | 481 cm | 201 cm | 1.650 kg |
| BMW 4-Serie | € 81.900 | 478 cm | 185 cm | 1.660 kg |
| BMW Z4 | € 85.500 | 432 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi S3 | € 79.600 | 450 cm | 182 cm | 1.610 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 75.700 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| BMW 2-Serie | € 78.100 | 453 cm | 180 cm | 1.660 kg |
| BMW M2 | € 90.100 | 447 cm | 185 cm | 1.490 kg |
| Audi TTS | € 81.900 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| Audi A6 | € 79.200 | 494 cm | 189 cm | 1.660 kg |
| BMW 1-Serie | € 85.800 | 438 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Audi RS3 | € 79.800 | 434 cm | 180 cm | 1.550 kg |
| Toyota Camry | € 81.600 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
| Audi SQ2 | € 76.600 | 423 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
| Mini JCW Countryman All4 | € 85.800 | 445 cm | 184 cm | 1.640 kg |
| Audi A5 | € 76.300 | 469 cm | 185 cm | 1.650 kg |
| Toyota Supra | € 79.900 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 78.000 | 436 cm | 190 cm | 1.620 kg |
| BMW X1 | € 74.900 | 444 cm | 182 cm | 1.570 kg |
| Jeep Wrangler | € 83.000 | 426 cm | 188 cm | 1.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.