XJ-383-T
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze paarse Ka komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 29 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (AAAA1U) nog 19.816 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2008 en oktober 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.902 en € 20.813, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.897 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ford Ka is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 januari 2020. Het voertuig was toen 10 jaren, 9 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2009
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Kleur | PAARS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.396 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 2 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 januari 2020. Het voertuig was toen 10 jaren, 9 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant AAAA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.3 l/100km (1 liter op 15,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.4 l/100km (1 liter op 22,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 119 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label B | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| XJ-383-T | 3-12-2025 | 08:39 | periodieke controle | 6-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| XJ-383-T | 30-12-2024 | 14:50 | periodieke controle | 6-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| XJ-383-T | 18-12-2023 | 09:14 | periodieke controle | 6-01-2025 | Nee |
| XJ-383-T | 5-01-2023 | 10:21 | periodieke controle | 6-01-2024 | Nee |
| XJ-383-T | 4-01-2022 | 10:34 | periodieke controle | 6-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| XJ-383-T | 29-12-2020 | 09:43 | periodieke controle | 6-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| XJ-383-T | 6-01-2020 | 09:11 | periodieke controle | 6-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-12-2025 | 08:39 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 3-12-2025 | 08:39 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2024 | |||||
| 30-12-2024 | 14:50 | 316 | 5.*.31 | 1 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| 30-12-2024 | 14:50 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 30-12-2024 | 14:50 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 4-01-2022 | 10:34 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 29-12-2020 | 09:43 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 6-01-2020 | 09:11 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 6-01-2020 | 09:11 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van XJ-383-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
XJ-383-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XJ-380-T | Mini | Mini | Stationwagen | € 48.201 | 11-01-2019 | 14,4 jaar | |
| XJ-381-T | Nissan | Qashqai | MPV | € 34.310 | 12-01-2019 | 9,3 jaar | |
| XJ-382-T | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 49.087 | 12-01-2019 | 8,3 jaar | |
| XJ-383-B | BMW | X5 | Stationwagen | € 98.887 | 09-01-2019 | 7,4 jaar | |
| XJ-383-D | Kia | Rio | Hatchback | € 23.185 | 06-02-2019 | 7,3 jaar | |
| XJ-383-F | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.289 | 25-01-2019 | 7,3 jaar | |
| XJ-383-G | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.751 | 25-01-2019 | 7,3 jaar | |
| XJ-383-H | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 33.875 | 08-01-2019 | 10,9 jaar | |
| XJ-383-J | Kia | Stonic | Stationwagen | € 25.675 | 21-01-2019 | 7,4 jaar | |
| XJ-383-K | Audi | A6 | Stationwagen | € 63.105 | 29-01-2019 | 8,7 jaar | |
| XJ-383-L | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.958 | 14-01-2019 | 8,4 jaar | |
| XJ-383-N | Suzuki | Swift | Hatchback | € 16.493 | 25-01-2019 | 7,3 jaar | |
| XJ-383-P | Ford | Kuga | MPV | € 38.076 | 12-07-2019 | 8,2 jaar | |
| XJ-383-R | Nissan | NV200 | Stationwagen | € 20.073 | 21-06-2019 | 16,3 jaar | |
| XJ-383-S | Opel | Astra | Hatchback | € 29.457 | 30-03-2019 | 8,2 jaar | |
| XJ-383-T | Ford | Ka | MPV | Onbekend | 06-01-2020 | 17,2 jaar | |
| XJ-383-V | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 14.197 | 14-01-2019 | 16,3 jaar | |
| XJ-383-X | Kia | Niro | Stationwagen | € 45.270 | 16-01-2019 | 7,4 jaar | |
| XJ-383-Z | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | Onbekend | 30-01-2019 | 16,7 jaar | |
| XJ-384-T | Audi | SQ5 | Stationwagen | € 115.908 | 20-02-2019 | 8,6 jaar | |
| XJ-385-T | BMW | X5 | Stationwagen | € 139.427 | 08-01-2019 | 15,2 jaar | |
| XJ-386-T | BMW | M3 | Coupe | € 192.097 | 18-01-2019 | 15 jaar | |
| XJ-387-T | BMW | M2 | Coupe | € 96.019 | 11-05-2019 | 8,2 jaar | |
| XJ-388-T | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 69.752 | 04-02-2019 | 8,1 jaar | |
| XJ-389-T | Audi | A6 | Stationwagen | € 92.629 | 11-01-2019 | 10,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.897 en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot 107 | € 10.800 | 345 cm | 163 cm | 790 kg |
| Citroën C1 | € 10.800 | 344 cm | 163 cm | 800 kg |
| Toyota Aygo | € 11.200 | 344 cm | 162 cm | 820 kg |
| Kia Picanto | € 10.700 | 360 cm | 160 cm | 840 kg |
| Renault Twingo | € 10.600 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.600 | 354 cm | 164 cm | 840 kg |
| Fiat Panda | € 10.900 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Hyundai i10 | € 10.500 | 357 cm | 160 cm | 910 kg |
| Hyundai Atos | € 10.500 | 357 cm | 153 cm | 870 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.900 | 364 cm | 160 cm | 920 kg |
| Toyota Starlet | € 10.900 | 374 cm | 164 cm | 830 kg |
| Suzuki Celerio | € 11.900 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Nissan Micra | € 11.900 | 373 cm | 166 cm | 860 kg |
| Nissan Pixo | € 10.000 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Suzuki Wagon R | € 10.000 | - | - | 920 kg |
| Suzuki Ignis | € 11.100 | - | 160 cm | 900 kg |
| Daihatsu Trevis | € 11.500 | 341 cm | 148 cm | 770 kg |
| Subaru Justy | € 11.800 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
| Fiat Punto | € 11.400 | 387 cm | 166 cm | 860 kg |
| Volkswagen Lupo | € 12.000 | - | 164 cm | 880 kg |
| Nissan Figaro | € 11.300 | - | - | 760 kg |
| Kia Picanto,sa | € 10.800 | 350 cm | 160 cm | 840 kg |
| Suzuki Swift | € 11.800 | 377 cm | 169 cm | 810 kg |
| Peugeot 206 | € 11.400 | 387 cm | 167 cm | 920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.