06-JHV-4
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze zwarte Z4 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 5 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 mei 2009, dus sinds 17 jaren. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z-serie cabriolet rijden er in dezelfde variant (BZ11) nog 433 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2005 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.795 en € 57.731, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.203 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW Z-serie is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 mei 2009. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2007
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 220 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.389 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N46B20B |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 december 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 5 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 mei 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 mei 2009. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.195 kg |
| Massa rijklaar | 1.295 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.520 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.520 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,47 m (voor) / 1,52 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BZ11 | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0219*05 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label D | A (schoon) (vervuilend) G |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 06-JHV-4 | 8-01-2026 | 16:41 | periodieke controle | 27-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 06-JHV-4 | 27-02-2025 | 09:16 | periodieke controle | 27-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 06-JHV-4 | 18-12-2023 | 16:28 | periodieke controle | 27-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 06-JHV-4 | 24-11-2022 | 13:26 | periodieke controle | 27-12-2023 | Nee |
| 06-JHV-4 | 24-12-2021 | 13:38 | periodieke controle | 27-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 06-JHV-4 | 16-12-2020 | 12:49 | periodieke controle | 27-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 06-JHV-4 | 13-12-2019 | 16:47 | periodieke controle | 27-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 06-JHV-4 | 27-12-2018 | 14:14 | periodieke controle | 27-12-2019 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 8-01-2026 | 16:41 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
2025 | |||||
| 27-02-2025 | 09:16 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 27-02-2025 | 09:16 | 499 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht; glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of v |
2023 | |||||
| 18-12-2023 | 16:28 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 18-12-2023 | 16:28 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 24-12-2021 | 13:38 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
2020 | |||||
| 16-12-2020 | 12:49 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 16-12-2020 | 12:49 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 16-12-2020 | 12:49 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 13-12-2019 | 16:47 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2018 | |||||
| 27-12-2018 | 14:14 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 06-JHV-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
06-JHV-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06-JHD-4 | Opel | Astra | Coupe | Onbekend | 19-05-2009 | 18,2 jaar | |
| 06-JHF-4 | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 11.909 | 28-05-2009 | 17 jaar | |
| 06-JHG-4 | Nissan | Note | MPV | € 19.522 | 29-05-2009 | 17 jaar | |
| 06-JHH-4 | Audi | A5 | Coupe | € 43.148 | 29-05-2009 | 17 jaar | |
| 06-JHL-4 | Fiat | Panda | MPV | € 10.158 | 29-05-2009 | 17 jaar | |
| 06-JHN-4 | Ford | Fusion | MPV | € 15.317 | 30-05-2009 | 17 jaar | |
| 06-JHR-4 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.504 | 05-06-2009 | 17 jaar | |
| 06-JHS-4 | Hyundai | i10 | MPV | € 9.899 | 29-05-2009 | 17 jaar | |
| 06-JHT-4 | Volvo | XC90 | MPV | Onbekend | 03-06-2009 | 18,9 jaar | |
| 06-JHV-3 | Hyundai | i10 | MPV | € 8.695 | 30-05-2009 | 17 jaar | |
| 06-JHV-4 | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 28-05-2009 | 18,4 jaar | |
| 06-JHV-7 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 22.101 | 23-06-2009 | 16,9 jaar | |
| 06-JHV-9 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 11.644 | 06-06-2009 | 17 jaar | |
| 06-JHZ-4 | Suzuki | Alto | Hatchback | € 7.999 | 10-06-2009 | 17 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.203 en/of een gewicht van ± 1.195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi A3 | € 41.600 | 450 cm | 182 cm | 1.300 kg |
| Volkswagen T-Roc | € 39.800 | 424 cm | 182 cm | 1.240 kg |
| Volkswagen Golf | € 41.200 | 464 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Skoda Karoq | € 40.400 | 439 cm | 184 cm | 1.310 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 42.200 | 456 cm | 185 cm | 1.310 kg |
| Audi Q2 | € 44.100 | 420 cm | 179 cm | 1.260 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 41.900 | 443 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Seat Ateca | € 41.100 | 438 cm | 184 cm | 1.310 kg |
| Mini Cooper S | € 43.300 | 412 cm | 179 cm | 1.300 kg |
| Mini Clubman | € 40.100 | 426 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Kia ProCeed | € 38.800 | 462 cm | 180 cm | 1.310 kg |
| Mini Cooper | € 41.300 | 386 cm | 173 cm | 1.260 kg |
| Mini Cooper C | € 44.200 | 398 cm | 174 cm | 1.270 kg |
| Lexus LBX | € 43.800 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Peugeot 3008 | € 38.900 | 445 cm | 184 cm | 1.300 kg |
| Peugeot RCZ | € 40.700 | 429 cm | 185 cm | 1.260 kg |
| Ford Mondeo | € 40.500 | 460 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Ford Focus | € 41.400 | 469 cm | 184 cm | 1.310 kg |
| Mini Cooper S Clubman | € 40.400 | 396 cm | 168 cm | 1.200 kg |
| Audi A1 | € 40.500 | 405 cm | 176 cm | 1.160 kg |
| Mini Cooper S Cabrio | € 41.200 | 373 cm | 168 cm | 1.230 kg |
| Mercedes-Benz SLK | € 42.500 | 400 cm | 173 cm | 1.190 kg |
| Citroën DS3 | € 41.700 | 412 cm | 179 cm | 1.310 kg |
| Mini Cooper S Countryman | € 40.600 | 411 cm | 179 cm | 1.300 kg |
| Seat Leon | € 39.300 | 464 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.