62-RLF-4
Er rijden momenteel 2.613 BMW Z3's rond in Nederland. Deze blauwe Z3 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 4 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 juni 2011, dus sinds 14 jaren, 11 maanden en 18 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW M Roadster cabriolet rijden er in dezelfde variant (BT91) nog 49 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en februari 2008. De nieuwwaarde ligt tussen de € 74.884 en € 96.061, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 88.711 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW M Roadster is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 juni 2011. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW Z3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW M Roadster | 2007
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | M Roadster |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 23.044 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 252 kW (343 pk) |
| Continue vermogen | 252 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 326S4 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3246cc (3,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 januari 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 4 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juni 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 11 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 juni 2011. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.385 kg |
| Massa rijklaar | 1.485 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 220 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.705 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.705 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 910 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 910 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BT91 | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0364*00 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 292 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 62-RLF-4 | 29-10-2025 | 10:06 | periodieke controle | 2-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 62-RLF-4 | 31-10-2024 | 08:39 | periodieke controle | 2-11-2025 | Nee |
| 62-RLF-4 | 26-10-2023 | 09:56 | periodieke controle | 2-11-2024 | Nee |
| 62-RLF-4 | 1-11-2022 | 08:53 | periodieke controle | 2-11-2023 | Nee |
| 62-RLF-4 | 2-11-2021 | 08:48 | periodieke controle | 2-11-2022 | Nee |
| 62-RLF-4 | 30-10-2020 | 11:06 | periodieke controle | 1-11-2021 | Nee |
| 62-RLF-4 | 18-10-2019 | 08:44 | periodieke controle | 1-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 29-10-2025 | 10:06 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Vergeet ook niet alle BMW Z3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 62-RLF-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
62-RLF-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 62-RLB-4 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.920 | 30-06-2011 | 14,9 jaar | |
| 62-RLD-4 | Toyota | Avensis | Sedan | € 36.860 | 02-07-2011 | 14,9 jaar | |
| 62-RLF-1 | Kia | Sportage | MPV | € 30.400 | 16-06-2011 | 15 jaar | |
| 62-RLF-2 | Toyota | Prius | Hatchback | Onbekend | 18-06-2011 | 18,3 jaar | |
| 62-RLF-3 | Suzuki | Swift | Hatchback | € 13.118 | 10-06-2011 | 15,6 jaar | |
| 62-RLF-4 | BMW | Z3 | Cabriolet | Onbekend | 10-06-2011 | 19,4 jaar | |
| 62-RLF-5 | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 107.462 | 11-11-2011 | 16,1 jaar | |
| 62-RLF-6 | Citroën | C1 | Hatchback | € 11.085 | 17-06-2011 | 15 jaar | |
| 62-RLF-7 | Fiat | Panda | MPV | € 9.619 | 17-06-2011 | 15 jaar | |
| 62-RLF-8 | Citroën | DS3 | Hatchback | € 20.350 | 18-06-2011 | 15 jaar | |
| 62-RLG-4 | Renault | Twingo | Hatchback | € 11.390 | 21-06-2011 | 14,9 jaar | |
| 62-RLJ-4 | Karmann Mobil | Davis 590 | Kampeerwagen | Onbekend | 18-06-2011 | 18,2 jaar | |
| 62-RLL-4 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.191 | 22-06-2011 | 14,9 jaar | |
| 62-RLN-4 | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 41.675 | 24-06-2011 | 15,5 jaar | |
| 62-RLP-4 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.920 | 30-06-2011 | 14,9 jaar | |
| 62-RLR-4 | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 25.302 | 24-06-2011 | 14,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 88.711 en/of een gewicht van ± 1.385 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Mustang | € 89.900 | 479 cm | 192 cm | 1.520 kg |
| Porsche Boxster | € 89.200 | 438 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Audi RS3 | € 93.700 | 448 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Mercedes-Benz CLA | € 83.800 | 470 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi S3 | € 83.200 | 450 cm | 182 cm | 1.490 kg |
| Porsche Cayman | € 87.600 | 438 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Mercedes-Benz GLA | € 85.800 | 447 cm | 180 cm | 1.490 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 81.800 | 456 cm | 183 cm | 1.480 kg |
| Audi TTS | € 85.400 | 419 cm | 183 cm | 1.450 kg |
| Audi Coupe | € 81.300 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Chevrolet Corvette | € 95.100 | 457 cm | 187 cm | 1.500 kg |
| Toyota Supra | € 81.700 | 438 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Mercedes-Benz SLK | € 80.500 | 408 cm | 178 cm | 1.390 kg |
| Fiat 500X | € 94.300 | 427 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Audi TT RS | € 88.800 | 424 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Audi A3 | € 88.600 | - | - | 1.380 kg |
| Mazda 5 | € 85.200 | - | - | 1.390 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | € 81.400 | 481 cm | - | 1.400 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 94.500 | 415 cm | 182 cm | 1.500 kg |
| Volkswagen Transporter | € 84.900 | - | - | 1.390 kg |
| Subaru Impreza | € 93.200 | 442 cm | - | 1.350 kg |
| Mercedes-Benz CLK | € 87.100 | 464 cm | 175 cm | 1.520 kg |
| Subaru WRX | € 86.600 | 460 cm | 168 cm | 1.480 kg |
| Audi TT | € 87.200 | - | - | 1.450 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 82.500 | 476 cm | 184 cm | 1.450 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.