HLJ-26-N
Er rijden momenteel 1.052 BMW M4's rond in Nederland. Deze grijze M4 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze BMW M4 Competition M Xdrive cabriolet rijden er in dezelfde variant (41BA) nog 38 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2024 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 164.669 en € 200.693, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 181.574 uitkomt. De nieuwwaarde van deze M4 Competition M Xdrive bedraagt € 176.615 incl. BTW en BPM, deze BMW M4 Competition M Xdrive is daardoor € 4.959 goedkoper dan gemiddeld.
Deze BMW kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze BMW M4 Competition M Xdrive tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Bekijk ook alle BMW M4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW M4 Competition M Xdrive | 2025
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | M4 Competition M Xdrive |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 176.615 |
| Bruto BPM | € 57.195 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 390 kW (530 pk) |
| Continue vermogen | 390 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S58B30A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2993cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 april 2029. Het voertuig moet over 2 jaren, 11 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.900 kg |
| Massa rijklaar | 2.000 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 345 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.345 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.345 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.160 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.160 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.265 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.265 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,86 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type G234M | |
| Variant 41BA | |
| Uitvoering EAW4A0L0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2018/858*00003*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 10.3 l/100km (1 liter op 9,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.3 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 233 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 EA | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EA | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle BMW M4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HLJ-26-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HLJ-26-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HLJ-20-N | Hyundai | Ioniq 5 | MPV | € 58.090 | 24-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-21-N | BMW | 1-Serie | Hatchback | € 46.424 | 18-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-22-N | Lotus | Emeya | Hatchback | € 115.017 | 28-04-2025 | 1 jaar | |
| HLJ-23-N | Xpeng | G6 | Stationwagen | € 49.847 | 18-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-24-N | BMW | i5 | Stationwagen | € 76.523 | 13-05-2025 | 1 jaar | |
| HLJ-25-N | Lotus | Eletre | MPV | € 110.607 | 17-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-26-B | BYD | Seal U | MPV | € 38.600 | 24-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-26-D | Hyundai | i10 | Hatchback | € 16.404 | 23-04-2025 | 11,2 jaar | |
| HLJ-26-F | Kia | Picanto | Hatchback | Onbekend | 15-04-2025 | 16,9 jaar | |
| HLJ-26-G | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 34.957 | 20-05-2025 | 3,3 jaar | |
| HLJ-26-H | BMW | X5 | Stationwagen | € 102.613 | 15-04-2025 | 4,1 jaar | |
| HLJ-26-J | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.882 | 16-04-2025 | 3 jaar | |
| HLJ-26-K | Volvo | EX30 | Stationwagen | € 48.757 | 25-04-2025 | 1 jaar | |
| HLJ-26-L | Ford | Puma | MPV | € 39.163 | 23-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-26-N | BMW | M4 | Cabriolet | € 176.615 | 22-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-26-P | Kia | EV3 | MPV | € 46.010 | 17-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-26-R | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 56.375 | 30-06-2025 | 0,9 jaar | |
| HLJ-26-S | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 33.812 | 17-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-26-T | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 64.815 | 15-04-2025 | 5,8 jaar | |
| HLJ-26-V | Volkswagen | Derby | Sedan | Onbekend | 15-04-2025 | 44,4 jaar | |
| HLJ-26-X | Toyota | Yaris | Hatchback | € 27.367 | 25-04-2025 | 1 jaar | |
| HLJ-26-Z | Renault | Rafale | Stationwagen | € 57.390 | 25-04-2025 | 1 jaar | |
| HLJ-27-N | BMW | 3-Serie | Sedan | € 57.495 | 22-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLJ-28-N | Tesla | Model 3 | Sedan | € 40.990 | 25-04-2025 | 1 jaar | |
| HLJ-29-N | Tesla | Model 3 | Sedan | € 40.990 | 25-04-2025 | 1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 181.574 en/of een afmeting van 480 x 189 cm en/of een gewicht van ± 1.900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Touareg | € 197.800 | 488 cm | 198 cm | 1.990 kg |
| Mercedes-Benz GLC | € 188.600 | 475 cm | 193 cm | 1.930 kg |
| Maserati GranTurismo | € 171.900 | 488 cm | 192 cm | 1.860 kg |
| Jaguar XKR | € 169.800 | 479 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| Mercedes-Benz SL | € 195.800 | 471 cm | 192 cm | 1.710 kg |
| Audi RS6 | € 171.500 | 480 cm | 185 cm | 1.880 kg |
| Mercedes-Benz E63 AMG | € 167.800 | 490 cm | 187 cm | 1.840 kg |
| Mercedes-Benz C-klasse | € 168.700 | 484 cm | 190 cm | 2.070 kg |
| Maserati GranCabrio | € 197.600 | 488 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Mercedes-Benz CLE | € 170.100 | 486 cm | 194 cm | 2.010 kg |
| Porsche Cayenne | € 165.600 | 486 cm | 194 cm | 2.080 kg |
| Porsche Macan | € 165.100 | 471 cm | 192 cm | 1.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.