GHR-08-R
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze witte Boxer komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 29 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Boxer bedraagt € 42.550 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Boxer is daardoor € 2.544 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 september 2024. Het voertuig was toen 9 jaren, 5 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2015
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 42.550 |
| Bruto BPM | € 10.312 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 2 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 september 2024. Het voertuig was toen 9 jaren, 5 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.739 kg |
| Massa rijklaar | 2.839 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 661 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 199 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GHR-08-R | 25-08-2025 | 16:09 | periodieke controle | 25-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| GHR-08-R | 25-08-2025 | 09:29 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| GHR-08-R | 21-08-2024 | 15:34 | periodieke controle | 21-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 25-08-2025 | 16:09 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 25-08-2025 | 16:09 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 25-08-2025 | 09:29 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 21-08-2024 | 15:34 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GHR-08-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GHR-08-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GHR-01-R | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 160.696 | 10-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GHR-03-R | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 39.525 | 08-08-2024 | 10,2 jaar | |
| GHR-04-R | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 44.486 | 08-08-2024 | 7,7 jaar | |
| GHR-05-R | Volkswagen | Golf GTI | Hatchback | Onbekend | 08-08-2024 | 35,3 jaar | |
| GHR-06-R | Mercedes-Benz | S-klasse | Sedan | Onbekend | 08-08-2024 | 20,2 jaar | |
| GHR-07-R | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 38.793 | 13-08-2024 | 3,9 jaar | |
| GHR-08-B | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 47.575 | 01-11-2024 | 5,4 jaar | |
| GHR-08-D | CUPRA | Formentor | Stationwagen | € 50.439 | 10-08-2024 | 4,1 jaar | |
| GHR-08-F | Toyota | Yaris Cross | MPV | € 35.172 | 13-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GHR-08-G | Toyota | Corolla | Hatchback | Onbekend | 18-10-2024 | 24 jaar | |
| GHR-08-H | Mercedes-Benz | EQB | Stationwagen | € 68.219 | 13-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GHR-08-J | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 112.389 | 08-08-2024 | 6,4 jaar | |
| GHR-08-K | MG | EHS | Hatchback | € 37.640 | 08-08-2024 | 4,3 jaar | |
| GHR-08-L | Mini | Cooper SE | Hatchback | € 40.440 | 26-08-2024 | 1,7 jaar | |
| GHR-08-N | Kia | Niro | Stationwagen | € 42.475 | 12-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GHR-08-P | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 44.334 | 06-09-2024 | 1,7 jaar | |
| GHR-08-R | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 42.550 | 08-09-2024 | 11,2 jaar | |
| GHR-08-S | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 12.974 | 08-08-2024 | 13 jaar | |
| GHR-08-T | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 93.889 | 27-08-2024 | 2,6 jaar | |
| GHR-08-V | Opel | Vivaro | MPV | € 58.675 | 14-08-2024 | 1,8 jaar | |
| GHR-08-X | MG | MG5 | Stationwagen | € 38.089 | 29-08-2024 | 3 jaar | |
| GHR-08-Z | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 39.000 | 04-12-2024 | 4,5 jaar | |
| GHR-09-R | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 74.022 | 08-08-2024 | 3,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of een gewicht van ± 2.739 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.800 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Citroën Jumper | € 45.400 | 587 cm | 205 cm | 2.550 kg |
| Pössl KW 9 | € 46.700 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Rapido S6 | € 46.500 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Benimar Tessoro | € 47.000 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.100 | 689 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| Pössl KW 18 | € 47.400 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.600 | 746 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Pössl KW 20 | € 44.700 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Adria Compact SL | € 43.900 | 662 cm | 218 cm | 2.730 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Bürstner BUT620 | € 44.300 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T67 | € 43.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Knaus R07 | € 45.000 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.800 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Adria Matrix M 670 SBC | € 45.600 | 749 cm | 231 cm | 2.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.