H-815-VV
Er rijden momenteel 278 Pössl KW 20's rond in Nederland. Deze witte KW 20 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 februari 2024, dus sinds 2 jaren, 3 maanden en 1 dag. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 20/22 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CKG8FE) nog 42 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2014 en maart 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 40.582 en € 56.115, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.047 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KW 20/22 bedraagt € 43.772 incl. BTW en BPM, deze Pössl KW 20/22 is daardoor € 4.275 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 juni 2020. Het voertuig was toen 5 jaren en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 20/22 | 2015
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 20/22 |
| Lengte | 5,41 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 148 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.772 |
| Bruto BPM | € 10.606 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4H03 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 februari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 3 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 juni 2020. Het voertuig was toen 5 jaren en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.680 kg |
| Massa rijklaar | 2.780 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 719 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.499 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.499 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.999 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant CKG8FE | |
| Uitvoering G1GI0004DTF080 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*16 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.2 l/100km (1 liter op 10,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.3 l/100km (1 liter op 15,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 195 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-815-VV | 22-12-2025 | 12:23 | periodieke controle | 20-02-2027 | Nee |
| H-815-VV | 22-01-2025 | 10:06 | periodieke controle | 20-02-2026 | Nee |
| H-815-VV | 20-02-2024 | 14:25 | periodieke controle | 20-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| H-815-VV | 2-06-2023 | 09:47 | periodieke controle | 11-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| H-815-VV | 17-05-2022 | 12:25 | periodieke controle | 11-06-2023 | Nee |
| H-815-VV | 21-05-2021 | 15:06 | periodieke controle | 11-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| H-815-VV | 11-06-2020 | 09:05 | periodieke controle | 11-06-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 20-02-2024 | 14:25 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 2-06-2023 | 09:47 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2021 | |||||
| 21-05-2021 | 15:06 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-815-VV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-815-VV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-811-VV | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 35.959 | 20-06-2020 | 16,3 jaar | |
| H-812-VV | Pössl | KW 34 | Kampeerwagen | € 46.454 | 04-07-2020 | 10 jaar | |
| H-813-VV | Kia | Picanto | MPV | € 12.013 | 08-06-2020 | 15 jaar | |
| H-814-VV | Suzuki | Alto | Hatchback | Onbekend | 09-06-2020 | 16,9 jaar | |
| H-815-VB | Peugeot | 308 | MPV | € 37.539 | 28-05-2020 | 6 jaar | |
| H-815-VD | Opel | Corsa | Hatchback | € 22.457 | 30-05-2020 | 6 jaar | |
| H-815-VF | Bürstner | BT7271 | Kampeerwagen | € 53.151 | 02-06-2020 | 6,4 jaar | |
| H-815-VG | Ford | Kuga | MPV | € 44.942 | 04-06-2020 | 6 jaar | |
| H-815-VH | Opel | Crossland X | MPV | € 26.953 | 29-05-2020 | 6 jaar | |
| H-815-VJ | Suzuki | Swift | Hatchback | € 15.379 | 03-06-2020 | 15,1 jaar | |
| H-815-VK | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 04-06-2020 | 21,2 jaar | |
| H-815-VL | Toyota | C-HR | Hatchback | € 34.022 | 10-06-2020 | 6,1 jaar | |
| H-815-VN | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 51.431 | 10-06-2020 | 6 jaar | |
| H-815-VP | Rimor | Rimor ARF50P3 | Kampeerwagen | Onbekend | 05-06-2020 | 20,2 jaar | |
| H-815-VR | Peugeot | 208 | Hatchback | € 20.579 | 17-07-2020 | 9,2 jaar | |
| H-815-VS | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 30.714 | 17-10-2020 | 10,9 jaar | |
| H-815-VT | Mazda | CX-30 | Stationwagen | € 35.380 | 10-06-2020 | 6 jaar | |
| H-815-VV | Pössl | KW 20 | Kampeerwagen | € 43.772 | 17-06-2020 | 11 jaar | |
| H-815-VX | Kia | Niro | Stationwagen | € 34.095 | 12-06-2020 | 6 jaar | |
| H-815-VZ | Fiat | 124 Spider | Cabriolet | € 45.555 | 09-06-2020 | 7,9 jaar | |
| H-816-VV | City Pick-up | Citroen Jumper | Kampeerwagen | € 34.826 | 22-10-2019 | 12,5 jaar | |
| H-817-VV | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 38.288 | 26-01-2012 | 14,3 jaar | |
| H-818-VV | Volkswagen | Multivan | Kampeerwagen | Onbekend | 25-11-2004 | 22,4 jaar | |
| H-819-VV | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 01-10-2003 | 22,7 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.047 en/of een afmeting van 541 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.680 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Citroën Jumper | € 44.100 | 551 cm | 205 cm | 2.450 kg |
| Fiat Ducato | € 45.700 | 549 cm | 206 cm | 2.520 kg |
| Peugeot Boxer | € 44.600 | 544 cm | 205 cm | 2.550 kg |
| Adria Twin 540 SPT | € 48.900 | 541 cm | 205 cm | 2.610 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.