TJ-027-X
Er rijden momenteel 1.005 Pössl KW 18's rond in Nederland. Deze grijze KW 18 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 21 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 018 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FKF9FE) nog 21 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2012 en april 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 28.000 en € 52.667, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.423 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Pössl KW 018 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 augustus 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 018 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 018 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 156 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.430 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 109 kW (148 pk) |
| Continue vermogen | 109 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 augustus 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.855 kg |
| Massa rijklaar | 2.955 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 545 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FKF9FE | |
| Uitvoering M4HP100ADTC064 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*11 | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| TJ-027-X | 11-03-2026 | 11:00 | periodieke controle | 3-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| TJ-027-X | 3-04-2025 | 14:20 | periodieke controle | 3-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| TJ-027-X | 11-06-2024 | 16:42 | periodieke controle | 7-07-2025 | Nee |
| TJ-027-X | 7-07-2023 | 15:37 | periodieke controle | 7-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| TJ-027-X | 13-06-2022 | 12:29 | periodieke controle | 21-06-2023 | Nee |
| TJ-027-X | 21-06-2021 | 09:58 | periodieke controle | 21-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| TJ-027-X | 17-06-2020 | 16:58 | periodieke controle | 17-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| TJ-027-X | 24-01-2019 | 11:12 | periodieke controle | 24-01-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 11-03-2026 | 11:00 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-03-2026 | 11:00 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 11-03-2026 | 11:00 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 11-03-2026 | 11:00 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2025 | |||||
| 3-04-2025 | 14:20 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 7-07-2023 | 15:37 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 21-06-2021 | 09:58 | 180 | 5.*.18 | 2 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 17-06-2020 | 16:58 | 383 | 5.*.41 | 1 | Slot of scharnier(en) van motorkap en kofferdeksel ondeugdel |
| 17-06-2020 | 16:58 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TJ-027-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TJ-027-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TJ-020-X | Mercedes-Benz | CLS | Coupe | Onbekend | 11-09-2018 | 21,8 jaar | |
| TJ-021-X | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 42.035 | 12-09-2018 | 11,1 jaar | |
| TJ-022-X | Piaggio | Ape | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 15-08-2018 | 45,9 jaar |
| TJ-023-X | BMW | 2-Serie | Hatchback | € 30.708 | 15-08-2018 | 9,7 jaar | |
| TJ-024-X | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 14.678 | 21-09-2018 | 14,3 jaar | |
| TJ-025-X | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 66.537 | 06-10-2018 | 12,2 jaar | |
| TJ-026-X | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.841 | 15-08-2018 | 10 jaar | |
| TJ-027-B | Renault | Clio | Stationwagen | € 19.995 | 20-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TJ-027-D | Opel | Mokka X | MPV | € 31.070 | 10-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TJ-027-F | Nissan | Micra | MPV | € 20.691 | 26-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TJ-027-G | Opel | Karl | Hatchback | € 14.896 | 16-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TJ-027-H | Porsche | 911 | Coupe | € 153.868 | 11-08-2018 | 17,1 jaar | |
| TJ-027-J | Mini | Cooper | Stationwagen | € 33.818 | 15-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TJ-027-K | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 34.800 | 17-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TJ-027-L | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 63.635 | 22-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TJ-027-N | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.200 | 17-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TJ-027-P | BMW | 3-Serie | Sedan | € 42.275 | 23-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TJ-027-R | Nissan | Leaf | MPV | € 39.791 | 20-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TJ-027-S | Skoda | Yeti | Stationwagen | € 22.309 | 17-11-2018 | 15,9 jaar | |
| TJ-027-X | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-08-2018 | 13,9 jaar | |
| TJ-027-Z | Toyota | Prius | MPV | € 33.609 | 17-01-2019 | 10,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.423 en/of een gewicht van ± 2.855 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 47.200 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| MC Louis P700 | € 41.100 | 738 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Rapido S6 | € 46.500 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.600 | 746 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Benimar Tessoro | € 46.200 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Adria Compact SL | € 43.900 | 662 cm | 218 cm | 2.730 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Bürstner BUT620 | € 44.300 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Capron T67 | € 43.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Knaus R07 | € 45.000 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 43.000 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.800 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Adria Matrix M 670 SBC | € 45.600 | 749 cm | 231 cm | 2.960 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 44.700 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 44.100 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 46.000 | 637 cm | 205 cm | 2.940 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.