NP-608-J
Er rijden momenteel 32 Dethleffs KW 018's rond in Nederland. Deze blauwe KW 018 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 september 2021, dus sinds 4 jaren, 8 maanden en 12 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs KW 018 kampeerwagen rijden er nog 10 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en februari 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 42.840 en € 48.864, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.852 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Dethleffs KW 018 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 april 2017. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs KW 018 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs KW 018 | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | KW 018 |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.814 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 september 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 8 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 april 2017. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.895 kg |
| Massa rijklaar | 2.995 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NP-608-J | 24-07-2025 | 11:40 | periodieke controle | 26-08-2026 | Nee |
| NP-608-J | 2-07-2024 | 11:05 | periodieke controle | 26-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| NP-608-J | 9-08-2023 | 11:50 | periodieke controle | 26-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| NP-608-J | 25-08-2022 | 10:25 | periodieke controle | 26-08-2023 | Nee |
| NP-608-J | 26-08-2021 | 10:57 | periodieke controle | 26-08-2022 | Nee |
| NP-608-J | 16-04-2021 | 10:37 | periodieke controle | 21-04-2022 | Nee |
| NP-608-J | 1-04-2020 | 10:41 | periodieke controle | 21-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| NP-608-J | 18-04-2019 | 09:19 | periodieke controle | 21-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 2-07-2024 | 11:05 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
2023 | |||||
| 9-08-2023 | 11:50 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 1-04-2020 | 10:41 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 18-04-2019 | 09:19 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Dethleffs KW 018 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NP-608-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NP-608-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NP-600-J | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.044 | 17-03-2017 | 11,9 jaar | |
| NP-601-J | Audi | SQ5 | Stationwagen | € 95.166 | 17-03-2017 | 11,8 jaar | |
| NP-602-J | Elnagh | P 200 | Kampeerwagen | Onbekend | 30-03-2017 | 14,9 jaar | |
| NP-603-J | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 26.470 | 21-03-2017 | 15,3 jaar | |
| NP-605-J | Skoda | Yeti | Stationwagen | € 22.588 | 05-10-2018 | 10,6 jaar | |
| NP-606-J | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 107.563 | 21-07-2017 | 13,7 jaar | |
| NP-608-B | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 15.958 | 17-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-608-D | Volvo | V60 | Stationwagen | € 46.295 | 10-05-2017 | 10,2 jaar | |
| NP-608-F | Peugeot | 3008 | MPV | € 35.220 | 24-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-608-G | Peugeot | 107 | Hatchback | € 9.250 | 23-03-2017 | 15 jaar | |
| NP-608-H | Mazda | 2 | Hatchback | € 17.445 | 24-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-608-J | Dethleffs | KW 018 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-04-2017 | 16 jaar | |
| NP-608-K | Mazda | 3 | Hatchback | € 33.545 | 24-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-608-L | Kia | Niro | Stationwagen | € 33.890 | 24-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-608-N | Volvo | XC90 | MPV | € 87.785 | 20-03-2017 | 16,8 jaar | |
| NP-608-R | Honda | CR-V | MPV | € 36.799 | 25-03-2017 | 12,3 jaar | |
| NP-608-S | Toyota | C-HR | Hatchback | € 35.495 | 24-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-608-T | Opel | Mokka | MPV | € 36.535 | 25-03-2017 | 10 jaar | |
| NP-608-V | Fiat | Panda | MPV | € 11.749 | 24-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NP-608-Z | Ford | Kuga | MPV | € 33.140 | 20-04-2017 | 9,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.852 en/of een gewicht van ± 2.895 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Fiat Ducato | € 48.100 | 592 cm | 207 cm | 2.660 kg |
| Pössl KW 9 | € 46.900 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 49.000 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Rapido S6 | € 48.100 | 749 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Pössl KW 18 | € 47.700 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Benimar Tessoro | € 47.000 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Ford Transit | € 50.000 | 620 cm | 206 cm | 2.680 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.600 | 746 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Capron T447 | € 46.300 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T66 | € 45.600 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Pössl KW 20 | € 46.200 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Hobby V65 GE | € 47.500 | 680 cm | 218 cm | 2.820 kg |
| Knaus R07 | € 45.800 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Compact SL | € 43.500 | 662 cm | 212 cm | 2.730 kg |
| Bürstner BUT620 | € 44.300 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Capron T64 | € 46.200 | 690 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Adria Matrix M 670 SBC | € 45.600 | 749 cm | 231 cm | 2.960 kg |
| Capron T67 | € 45.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 44.100 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.