DHZ-31-L
Er rijden momenteel 587 Zündapp Combinette's rond in Nederland. Deze Combinette komt uit het jaar 1960 en is nu 65 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 augustus 2020, dus sinds 5 jaren, 9 maanden en 14 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Zündapp Super-combinette 429 rijden er nog 573 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1953 en december 1973. De nieuwwaarde van deze Zündapp Super-combinette 429 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 40 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 24 september 2016. Het voertuig was toen 56 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp Combinette voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp Super-combinette 429 | 1960
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | Super-combinette 429 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 40 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.47 kW (2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1960 |
| Leeftijd | 65 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 65 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 augustus 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 9 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 september 2016. Het voertuig was toen 56 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 64 kg |
| Massa rijklaar | 71 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,21 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type 429 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 66 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Zündapp Combinette voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DHZ-31-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DHZ-31-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DHZ-30-L | Berini | Napoli | 24-09-2016 | 9,7 jaar |
| DHZ-31-B | Tomos | Quadro E-start | 12-01-2017 | 9,4 jaar |
| DHZ-31-G | Berini | M60 | 27-09-2017 | 8,7 jaar |
| DHZ-31-J | Kymco | Like | 28-09-2016 | 9,7 jaar |
| DHZ-31-K | Peugeot | Django | 28-09-2016 | 9,7 jaar |
| DHZ-31-L | Zündapp | Combinette | 24-09-2016 | 66 jaar |
| DHZ-31-N | AGM | VX 50 | 28-09-2016 | 9,7 jaar |
| DHZ-31-P | Peugeot | Speedfight | 13-12-2017 | 8,5 jaar |
| DHZ-31-R | Zündapp | C 50 | 08-10-2016 | 49,9 jaar |
| DHZ-31-V | Piaggio | ZIP | 17-10-2016 | 9,6 jaar |
| DHZ-31-X | Kymco | Like | 04-10-2016 | 9,7 jaar |
| DHZ-31-Z | SYM | Orbit II | 24-11-2017 | 8,5 jaar |
| DHZ-33-L | Piaggio | Vespa Primavera | 03-10-2016 | 9,7 jaar |
| DHZ-35-L | Piaggio | Sprint | 30-09-2016 | 9,7 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 64 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Tomos Revival | - | - | 70 kg |
| Puch MV 50 | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| IVA E-riva | 184 cm | 71 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Yadea G5 | 181 cm | 70 cm | 70 kg |
| Yadea T9L | 186 cm | 71 cm | 70 kg |
| Piaggio Zip Rst | - | - | 70 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
| Honda Vision Met-in | - | - | 60 kg |
| IVA S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Piaggio Velofax | - | - | 70 kg |
| Sparta Sport | 118 cm | - | 70 kg |
| Sparta Sport 2V | 156 cm | 74 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.