DGV-47-R
Er rijden momenteel 15.251 Zündapp 517's rond in Nederland. Deze 517 komt uit het jaar 1970 en is nu 55 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 augustus 2018, dus sinds 7 jaren, 8 maanden en 27 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zündapp 517-05 rijden er nog 13.814 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1965 en juni 2019. De nieuwwaarde van deze Zündapp 517-05 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 2 juni 2016. Het voertuig was toen 45 jaren, 11 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp 517 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp 517-05 | 1970
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | 517-05 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 2.5 kW (3.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1970 |
| Leeftijd | 55 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 55 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 augustus 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 8 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 juni 2016. Het voertuig was toen 45 jaren, 11 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 63 kg |
| Massa rijklaar | 70 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,25 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zündapp 517 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DGV-47-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DGV-47-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DGV-40-R | AGM | VX 50 | 16-06-2016 | 9,9 jaar |
| DGV-42-R | TYM | GT2 | 02-06-2016 | 10 jaar |
| DGV-44-R | Kymco | Like | 03-06-2016 | 10 jaar |
| DGV-45-R | TYM | SX-50 | 18-06-2016 | 9,9 jaar |
| DGV-46-R | Piaggio | 03-06-2016 | 10 jaar | |
| DGV-47-B | Tomos | Quadro E-start | 04-06-2016 | 10 jaar |
| DGV-47-D | Piaggio | ZIP | 07-06-2016 | 10 jaar |
| DGV-47-F | BTC | Riva | 03-06-2016 | 10 jaar |
| DGV-47-G | Peugeot | Kisbee | 25-08-2017 | 8,8 jaar |
| DGV-47-J | Kymco | Sento | 07-07-2016 | 9,9 jaar |
| DGV-47-K | Turbho | RL-50 | 07-07-2016 | 9,9 jaar |
| DGV-47-L | Kymco | Super 8 | 16-06-2016 | 9,9 jaar |
| DGV-47-N | Piaggio | Vespa Primavera | 10-06-2016 | 10 jaar |
| DGV-47-R | Zündapp | 517 | 02-06-2016 | 55,9 jaar |
| DGV-47-S | Piaggio | Vespa Primavera | 23-05-2017 | 9 jaar |
| DGV-47-T | Peugeot | Kisbee | 29-10-2016 | 9,6 jaar |
| DGV-47-V | AGM | Caferacer | 12-08-2016 | 9,8 jaar |
| DGV-47-X | IVA | Retro 50 | 07-06-2016 | 10 jaar |
| DGV-47-Z | Piaggio | 21-10-2016 | 9,6 jaar | |
| DGV-48-R | TYM | SX-50 | 16-06-2016 | 9,9 jaar |
| DGV-49-R | Kymco | Agility 16+ 50 | 03-06-2016 | 10 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 63 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot FOX | - | - | 60 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Tomos 4 L | - | - | 60 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Tomos Revival | - | - | 70 kg |
| Puch MV 50 | - | - | 60 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| IVA E-riva | 184 cm | 71 cm | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Yadea G5 | 181 cm | 70 cm | 70 kg |
| Yadea T9L | 186 cm | 71 cm | 70 kg |
| Piaggio Zip Rst | - | - | 70 kg |
| Piaggio Si | - | - | 60 kg |
| Lifan E3 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| Yamaha SH 50 | - | - | 60 kg |
| Honda Vision Met-in | - | - | 60 kg |
| IVA S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.