F-729-ZP
Er rijden momenteel 4 Simplex S10's rond in Nederland. Deze S10 komt uit het jaar 1958 en is nu 67 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 mei 2026, dus sinds 7 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Simplex S 10 rijden er nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1958 en december 1973. De nieuwwaarde van deze Simplex S 10 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Simplex haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 19 november 2014. Het voertuig was toen 56 jaren, 4 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Simplex S10 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Simplex S 10 | 1958
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Simplex |
| Handelsbenaming | S 10 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.5 kW (0.7 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1958 |
| Leeftijd | 67 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 67 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 november 2014. Het voertuig was toen 56 jaren, 4 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 28 kg |
| Massa rijklaar | 30 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,06 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Simplex S10 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-729-ZP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-729-ZP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-722-ZP | Kymco | Sento | 01-03-2017 | 9,2 jaar |
| F-723-ZP | Kymco | Like | 22-11-2014 | 11,5 jaar |
| F-726-ZP | Puch | VS 50D | 19-11-2014 | 53,6 jaar |
| F-727-ZP | Piaggio | ZIP | 19-11-2014 | 15,9 jaar |
| F-728-ZP | Simplex | B4 | 19-11-2014 | 68,9 jaar |
| F-729-ZB | SFM | Saxonette | 29-01-2015 | 11,3 jaar |
| F-729-ZG | Piaggio | 10-11-2014 | 11,5 jaar | |
| F-729-ZH | Piaggio | 03-11-2014 | 11,6 jaar | |
| F-729-ZJ | Kymco | Agility 50 | 23-10-2014 | 11,6 jaar |
| F-729-ZK | AGM | VX 50 | 29-10-2014 | 11,6 jaar |
| F-729-ZL | Piaggio | Vespa Primavera | 12-12-2014 | 11,5 jaar |
| F-729-ZN | BTC | Riva | 01-12-2014 | 11,5 jaar |
| F-729-ZP | Simplex | S10 | 19-11-2014 | 67,9 jaar |
| F-729-ZR | Tomos | Standard | 10-12-2014 | 11,5 jaar |
| F-729-ZS | AGM | VX 50 | 19-12-2014 | 11,4 jaar |
| F-729-ZV | Casalini | M14 | 08-04-2015 | 11,1 jaar |
| F-729-ZX | Emco | Novum | 07-01-2015 | 11,4 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 28 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Solex OTO | - | - | 30 kg |
| Sparta MET | - | - | 30 kg |
| Velosolex S 3800 | - | - | 30 kg |
| Hercules Saxonette | - | - | 30 kg |
| Velosolex 3800 | 163 cm | 65 cm | 30 kg |
| Solex 5000 | - | - | 30 kg |
| Motobecane 5000 | - | - | 30 kg |
| Velosolex 5000 | - | - | 30 kg |
| Saxonette 529 | - | - | 30 kg |
| Solex 800 | - | - | 30 kg |
| Solex 701 | - | - | 30 kg |
| Solex Luxe | - | - | 30 kg |
| Berini M13 | - | - | 30 kg |
| Solex 2200 | - | - | 30 kg |
| Spartamet Sparta MET | - | - | 30 kg |
| Sparta Rabbit | - | - | 30 kg |
| Solex S3800 | - | - | 30 kg |
| Di Blasi R7E | - | - | 30 kg |
| Solex Solex | - | - | 30 kg |
| Solex 1700 | - | - | 30 kg |
| Fiets Met Losse Hulpmotor Berini M13 | - | - | 30 kg |
| Solex 3300 | - | - | 30 kg |
| Solex Zwanenhals | - | - | 30 kg |
| Ducati Cucciolo | - | - | 30 kg |
| Solex 330 | - | - | 30 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.