FJ-620-S
Er rijden momenteel 1.192 Puch P1 40 Km-h's rond in Nederland. Deze P1 40 Km-h komt uit het jaar 1993 en is nu 32 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 juni 2007, dus sinds 18 jaren, 11 maanden en 8 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Puch P1 40 Km/h rijden er nog 1.192 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1980 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch P1 40 Km/h is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 21 juni 2007. Het voertuig was toen 13 jaren, 11 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch P1 40 Km-h voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch P1 40 Km/h | 1993
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | P1 40 Km/h |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.01 kW (1.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1993 |
| Leeftijd | 32 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 32 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 juni 2007 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 11 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 juni 2007. Het voertuig was toen 13 jaren, 11 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 45 kg |
| Massa rijklaar | 52 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,08 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch P1 40 Km-h voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FJ-620-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FJ-620-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FJ-620-F | Tomos | A 3 | 16-07-2007 | 18,9 jaar |
| FJ-620-G | Motormania | ZN50QT-e | 12-06-2007 | 19 jaar |
| FJ-620-K | Peugeot | Fight | 02-11-2007 | 18,6 jaar |
| FJ-620-N | SYM | HU05W | 16-04-2008 | 18,1 jaar |
| FJ-620-R | Piaggio | Vespa | 06-07-2007 | 18,9 jaar |
| FJ-620-S | Puch | P1 40 Km-h | 21-06-2007 | 32,9 jaar |
| FJ-620-X | Yamaha | Neo's | 28-06-2007 | 24,9 jaar |
| FJ-627-S | Stinger | 21-06-2007 | 26,1 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 45 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
| I-goo LT-019 | 177 cm | 84 cm | 50 kg |
| IVA S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 50 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 168 cm | 73 cm | 50 kg |
| Luqi SNE002 | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
| Berini M21 | - | - | 50 kg |
| Honda PA 50 | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.