DBN-03-R
Er rijden momenteel 330 Puch N50's rond in Nederland. Deze N50 komt uit het jaar 1976 en is nu 49 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 april 2022, dus sinds 4 jaren, 1 maand en 13 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Puch N 50 Grand Prix rijden er nog 330 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1973 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch N 50 Grand Prix is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 8 april 2015. Het voertuig was toen 38 jaren, 9 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch N50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch N 50 Grand Prix | 1976
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | N 50 Grand Prix |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.75 kW (2.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1976 |
| Leeftijd | 49 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 49 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 april 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 1 maand en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 april 2015. Het voertuig was toen 38 jaren, 9 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 65 kg |
| Massa rijklaar | 73 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,20 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer t.p.v. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch N50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DBN-03-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DBN-03-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DBN-01-R | Zündapp | 517 | 08-04-2015 | 58,9 jaar |
| DBN-03-B | Piaggio | Sprint | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBN-03-H | Piaggio | Sprint | 18-07-2015 | 10,9 jaar |
| DBN-03-J | Riese Und Mueller | Cruiser | 09-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBN-03-K | Riese Und Mueller | Cruiser | 14-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBN-03-L | Honda | NPS50 | 01-07-2015 | 14,9 jaar |
| DBN-03-N | Peugeot | Tweet | 25-11-2015 | 10,5 jaar |
| DBN-03-P | Sparta | Bosch E-speed | 11-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBN-03-R | Puch | N50 | 08-04-2015 | 49,9 jaar |
| DBN-03-S | Riese Und Mueller | Charger | 13-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBN-03-Z | Sparta | Bosch E-speed | 12-12-2017 | 8,5 jaar |
| DBN-04-R | Kymco | Agility Carry | 10-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBN-05-R | Scomadi | Turismo Leggera | 10-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBN-06-R | Znen | ZN50QT-E3.25 | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBN-07-R | AGM | R8 | 11-04-2015 | 11,1 jaar |
| DBN-09-R | AGM | SP 50 | 11-04-2015 | 11,1 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 65 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot Zenith | - | - | 70 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Niu Nqi Sport | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| Yamaha FS 1 | - | - | 70 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Niu N1S | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Ecooter E2 | 184 cm | 72 cm | 70 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Segway N.A | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Tomos Revival | - | - | 70 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| IVA E-riva | 184 cm | 71 cm | 70 kg |
| Kymco PR 50 A | - | - | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Yadea G5 | 181 cm | 70 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.