FKG-63-H
Er rijden momenteel 1.045 Puch Maxi S-sen rond in Nederland. Deze Maxi S komt uit het jaar 1980 en is nu 45 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 12 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Puch Maxi S rijden er nog 1.045 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1969 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch Maxi S is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 15 februari 2022. Het voertuig was toen 41 jaren, 7 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch Maxi S voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch Maxi S | 1980
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | Maxi S |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.29 kW (1.8 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1980 |
| Leeftijd | 45 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 45 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 februari 2022. Het voertuig was toen 41 jaren, 7 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 46 kg |
| Massa rijklaar | 53 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,07 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer onder zadel t.p.v. framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Puch Maxi S voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FKG-63-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FKG-63-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FKG-60-H | Solex | OTO | 15-02-2022 | 60,9 jaar |
| FKG-61-H | Trek | Allant+ 8S | 16-02-2022 | 4,3 jaar |
| FKG-62-H | IVA | E-go S2 | 16-02-2022 | 4,3 jaar |
| FKG-63-B | Klever | X Speed | 12-08-2022 | 3,8 jaar |
| FKG-63-D | Stromer | ST2 | 18-10-2022 | 3,6 jaar |
| FKG-63-F | Senzo | Rivalux R | 15-02-2022 | 4,3 jaar |
| FKG-63-G | Peugeot | Kisbee | 19-02-2022 | 4,3 jaar |
| FKG-63-H | Puch | Maxi S | 15-02-2022 | 45,9 jaar |
| FKG-63-J | Spyder Wheelz | Spyder Rent Group Nederland BV | 04-03-2022 | 4,2 jaar |
| FKG-63-K | SYM | Fiddle | 17-05-2022 | 4 jaar |
| FKG-63-L | LA Souris | Sourini | 18-02-2022 | 4,3 jaar |
| FKG-63-N | Honda | Dax ST 50 | 16-02-2022 | 30,9 jaar |
| FKG-63-P | IVA | E-go S5 | 22-02-2022 | 4,3 jaar |
| FKG-63-R | Stromer | ST2 | 03-03-2022 | 4,2 jaar |
| FKG-63-S | Piaggio | Sprint | 08-07-2022 | 3,9 jaar |
| FKG-63-T | Lvneng | Gener | 05-07-2022 | 3,9 jaar |
| FKG-63-X | SYM | Jet 14 | 23-02-2022 | 4,3 jaar |
| FKG-63-Z | Stromer | 07-03-2022 | 4,2 jaar | |
| FKG-64-H | Kreidler | K54 | 15-02-2022 | 56,9 jaar |
| FKG-65-H | Piaggio | SP98 | 15-02-2022 | 26,6 jaar |
| FKG-66-H | Piaggio | Sprint | 06-04-2022 | 4,1 jaar |
| FKG-67-H | Stromer | 15-02-2022 | 6 jaar | |
| FKG-68-H | GTS | Toscana | 05-03-2022 | 4,2 jaar |
| FKG-69-H | LA Souris | Sourini RS | 16-02-2022 | 4,3 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 46 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Gilera Eco Citta | 157 cm | 49 cm | 50 kg |
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| Spyder Wheelz Spyder Rent Group Nederland BV | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| IVA E-go S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera Citta | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| I-coco LT-018 | 183 cm | 81 cm | 50 kg |
| Tomos Flexer | - | - | 50 kg |
| Luqi Luqi | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Tomos Sport R | - | - | 50 kg |
| Tomos A3-S25 | - | - | 50 kg |
| I-goo LT-019 | 177 cm | 84 cm | 50 kg |
| IVA S4 | 170 cm | 70 cm | 50 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 50 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 168 cm | 73 cm | 50 kg |
| Luqi SNE002 | 180 cm | 88 cm | 50 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.