F-277-XR
Er rijden momenteel 230 Puch MS 50's rond in Nederland. Deze MS 50 komt uit het jaar 1956 en is nu 69 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 september 2016, dus sinds 9 jaren, 7 maanden en 29 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch MS 50 L rijden er nog 230 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1954 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch MS 50 L is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 19 augustus 2014. Het voertuig was toen 58 jaren, 1 maand en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch MS 50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch MS 50 L | 1956
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | MS 50 L |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.3 kW (1.8 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1956 |
| Leeftijd | 69 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 69 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 september 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 7 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 augustus 2014. Het voertuig was toen 58 jaren, 1 maand en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 39 kg |
| Massa rijklaar | 43 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,18 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch MS 50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-277-XR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-277-XR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-270-XR | Piaggio | Sprint | 25-06-2015 | 10,9 jaar |
| F-271-XR | Piaggio | Sprint | 06-09-2014 | 11,7 jaar |
| F-272-XR | Piaggio | Sprint | 03-04-2015 | 11,2 jaar |
| F-273-XR | Piaggio | Vespa Primavera | 30-03-2017 | 9,2 jaar |
| F-274-XR | Piaggio | ZIP | 25-08-2014 | 11,8 jaar |
| F-276-XR | Piaggio | Sprint | 08-05-2015 | 11,1 jaar |
| F-277-XB | BTC | Roma | 18-09-2014 | 11,7 jaar |
| F-277-XF | BTC | City | 22-07-2014 | 11,9 jaar |
| F-277-XG | Turbho | CS-50 | 25-07-2014 | 11,8 jaar |
| F-277-XJ | Hyosung | Rush 45 Km/uur | 28-07-2014 | 29,9 jaar |
| F-277-XN | AGM | VX 50 | 13-08-2014 | 11,8 jaar |
| F-277-XP | Berini | Grande Bella | 03-07-2015 | 10,9 jaar |
| F-277-XR | Puch | MS 50 | 19-08-2014 | 70 jaar |
| F-277-XT | SYM | Fiddle | 23-09-2014 | 11,7 jaar |
| F-277-XV | Piaggio | Sprint | 01-12-2014 | 11,5 jaar |
| F-278-XR | Kreidler | K53-402 | 19-08-2014 | 46,9 jaar |
| F-279-XR | Piaggio | Vespa | 19-08-2014 | 15,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 39 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Segway B110S | 169 cm | 69 cm | 40 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| IVA E-go S2 | 160 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Primavera | - | - | 40 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| SUR-ron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Tante Paula ES07 | - | - | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
| Surron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Sparta Tandemet | - | - | 40 kg |
| Ciao C7 E1 | - | - | 40 kg |
| IVA G04 | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| Italjet TF 25 | - | - | 40 kg |
| Kaptein Mobylette S10B | - | - | 40 kg |
| EVO-maxx E-go S2 | 160 cm | 69 cm | 40 kg |
| Chihui Ches-a | - | - | 40 kg |
| GTS E-tronic | 163 cm | 69 cm | 40 kg |
| Union Roulette | - | - | 40 kg |
| Sparta Lucky | - | - | 40 kg |
| Cnscm SCM-380 | 170 cm | 68 cm | 40 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.