FHS-21-G
Er rijden momenteel 305 Puch MS50V's rond in Nederland. Deze MS50V komt uit het jaar 1971 en is nu 54 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 15 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Puch MS 50 V rijden er nog 305 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1955 en juni 1975. De nieuwwaarde van deze Puch MS 50 V is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 3 augustus 2021. Het voertuig was toen 50 jaren, 1 maand en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch MS50V voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch MS 50 V | 1971
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | MS 50 V |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1971 |
| Leeftijd | 54 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 54 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 augustus 2021. Het voertuig was toen 50 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 43 kg |
| Massa rijklaar | 50 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,14 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. tegen frame v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch MS50V voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FHS-21-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FHS-21-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FHS-20-G | I-coco | LT-018 | 19-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-21-F | Lifan | E3 | 05-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-21-G | Puch | MS50V | 03-08-2021 | 54,9 jaar |
| FHS-21-H | SYM | Fiddle | 14-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-21-J | Super Soco | 12-08-2021 | 4,8 jaar | |
| FHS-21-K | Santini | E-capri | 16-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-21-L | Piaggio | Sprint | 02-02-2022 | 4,3 jaar |
| FHS-21-N | LA Souris | Sourini | 05-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-21-P | Super Soco | 16-08-2021 | 4,8 jaar | |
| FHS-21-R | Shansu | Electric Scooter | 10-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-21-T | Honda | AD01 | 05-08-2021 | 38,9 jaar |
| FHS-21-V | Piaggio | Sprint | 04-01-2023 | 3,4 jaar |
| FHS-21-X | GTS | HL6.0S | 21-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-21-Z | Senzo | Riva LUX | 06-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-22-G | Monasso | Grace | 27-10-2021 | 4,6 jaar |
| FHS-23-G | Luqi | HL 3.0 | 10-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-24-G | I-coco | LT-018 | 27-08-2021 | 4,7 jaar |
| FHS-25-G | I-coco | LT-018 | 23-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-26-G | Spyder Wheelz | Spyder Rent Group Nederland BV | 06-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-27-G | I-coco | LT-018 | 16-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-28-G | LA Souris | Trendy Retro | 06-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHS-29-G | Spyder Wheelz | Spyder Rent Group Nederland BV | 02-11-2021 | 4,6 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 43 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tomos A 3 | - | - | 50 kg |
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 50 kg |
| Tomos S25 | - | - | 50 kg |
| Vespa Ciao P 25 | - | - | 50 kg |
| Gilera ECO | - | - | 50 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| Senzo Balance | 170 cm | 73 cm | 50 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 40 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| Piaggio Primavera | - | - | 40 kg |
| SUR-ron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
| Surron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Sparta Tandemet | - | - | 40 kg |
| Peugeot 103 S | 172 cm | 47 cm | 50 kg |
| Berini M21 | - | - | 50 kg |
| Hainan Sundiro Little Mantis | - | - | 50 kg |
| GTS E-asy | 172 cm | 71 cm | 40 kg |
| IVA G04 | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| Peugeot 103 | - | - | 50 kg |
| Honda PC 50 K | - | - | 50 kg |
| Peugeot GL 10 | - | - | 50 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.