S-555-XX
Er rijden momenteel 6.363 Volkswagen Scirocco's rond in Nederland. Deze witte Scirocco komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 januari 2026, dus sinds 3 maanden en 25 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Scirocco coupe rijden er in dezelfde variant (ADCAVD) nog 1.962 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2008 en oktober 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.776 en € 49.554, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 33.125 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Scirocco bedraagt € 29.989 incl. BTW en BPM, deze Volkswagen Scirocco is daardoor € 3.136 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Volkswagen is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 218 km/uur. Daardoor behoort deze Volkswagen Scirocco tot de snelste 15.4% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 mei 2023. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Scirocco voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Scirocco | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Scirocco |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 218 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 29.989 |
| Bruto BPM | € 5.917 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Continue vermogen | 118 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | CAV |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1390cc (1,4 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 mei 2023. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 3 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.246 kg |
| Massa rijklaar | 1.346 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 374 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.720 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.720 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 770 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,58 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 13 | |
| Variant ADCAVD | |
| Uitvoering FM6FM62S0227MGVR0S1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0471*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 154 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 F | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008F | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-555-XX | 28-04-2025 | 14:34 | periodieke controle | 3-05-2026 | Nee |
| S-555-XX | 8-03-2024 | 11:25 | periodieke controle | 3-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| S-555-XX | 3-05-2023 | 13:56 | periodieke controle | 3-05-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 8-03-2024 | 11:25 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Scirocco voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-555-XX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-555-XX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-550-XX | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 28.562 | 01-07-2023 | 6,2 jaar | |
| S-551-XX | Ford | Focus | Hatchback | € 55.839 | 27-05-2023 | 8,9 jaar | |
| S-552-XX | Toyota | Aygo | Hatchback | € 12.929 | 21-07-2023 | 5,3 jaar | |
| S-553-XX | Mini | Cooper | Hatchback | € 34.358 | 13-10-2025 | 5,9 jaar | |
| S-554-XX | Seat | Ibiza | Stationwagen | € 16.129 | 22-07-2023 | 10,2 jaar | |
| S-555-XB | BMW | iX3 | Stationwagen | € 79.523 | 26-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-555-XD | Nissan | Qashqai | MPV | € 45.439 | 26-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-555-XF | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 108.283 | 09-06-2023 | 4,7 jaar | |
| S-555-XG | Ford | Kuga | MPV | € 45.306 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-555-XH | Kia | Niro | Stationwagen | € 44.995 | 12-05-2023 | 3 jaar | |
| S-555-XJ | Opel | Karl | Hatchback | € 15.692 | 18-08-2023 | 8,5 jaar | |
| S-555-XK | Kia | Niro | Stationwagen | € 44.995 | 11-05-2023 | 3 jaar | |
| S-555-XL | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 37.520 | 03-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-555-XN | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.882 | 13-06-2023 | 3 jaar | |
| S-555-XP | Peugeot | 208 | Hatchback | € 25.580 | 26-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-555-XR | Fiat | 500 | Hatchback | € 39.690 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-555-XS | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 82.092 | 02-05-2023 | 4,3 jaar | |
| S-555-XT | BMW | i4 | Sedan | € 71.317 | 12-05-2023 | 3 jaar | |
| S-555-XV | Ford | Mustang | Coupe | € 117.392 | 02-05-2023 | 13,2 jaar | |
| S-555-XX | Volkswagen | Scirocco | Coupe | € 29.989 | 05-05-2023 | 14,2 jaar | |
| S-555-XZ | BMW | iX3 | Stationwagen | € 76.245 | 02-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-556-XX | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 105.216 | 12-05-2023 | 4,3 jaar | |
| S-557-XX | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 63.796 | 26-05-2023 | 3,8 jaar | |
| S-558-XX | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 52.122 | 31-05-2023 | 3,9 jaar | |
| S-559-XX | Kia | Xceed | Hatchback | € 38.400 | 15-05-2023 | 3,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 33.125 en/of een gewicht van ± 1.246 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Nissan Qashqai | € 32.500 | 453 cm | 181 cm | 1.350 kg |
| Ford Focus | € 33.200 | 469 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Toyota Yaris Cross | € 35.000 | 418 cm | 177 cm | 1.200 kg |
| Renault Captur | € 33.400 | 423 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Volvo V40 | € 32.500 | 451 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| BMW 1-Serie | € 33.400 | 433 cm | 178 cm | 1.300 kg |
| Skoda Octavia | € 32.900 | 470 cm | 183 cm | 1.290 kg |
| Toyota Corolla | € 34.000 | 465 cm | 179 cm | 1.340 kg |
| Peugeot 208 | € 30.800 | 406 cm | 175 cm | 1.270 kg |
| Ford Puma | € 35.000 | 422 cm | 181 cm | 1.240 kg |
| Renault Scenic | € 31.300 | 444 cm | 185 cm | 1.370 kg |
| Kia Ceed | € 32.400 | 461 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Audi A3 | € 33.900 | 432 cm | 179 cm | 1.370 kg |
| Seat Leon | € 33.700 | 464 cm | 182 cm | 1.350 kg |
| Renault Megane | € 31.900 | 463 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Mazda CX-5 | € 34.400 | 456 cm | 184 cm | 1.360 kg |
| Volvo V50 | € 34.700 | 452 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Renault Kadjar | € 34.400 | 445 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Kia Sportage | € 31.700 | 444 cm | 186 cm | 1.370 kg |
| Skoda Kamiq | € 32.000 | 424 cm | 179 cm | 1.150 kg |
| Ford C-Max | € 30.700 | 438 cm | 183 cm | 1.300 kg |
| Mini Cooper | € 34.300 | 411 cm | 179 cm | 1.250 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 33.700 | 446 cm | 185 cm | 1.330 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 34.400 | 447 cm | 181 cm | 1.360 kg |
| Opel Astra | € 31.700 | 470 cm | 184 cm | 1.370 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen SciroccoGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Scirocco
Google op reviews van de Volkswagen Scirocco
Volkswagen Scirocco Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Is een originele Volkswagen Scirocco nog leuk?
Autotest: Volkswagen Scirocco 2.0 FSI
Autotest: Volkswagen Scirocco 2.0 TDI 140 pk
Autotest: Volkswagen Scirocco R
Uitgelicht: Volkswagen Scirocco R
Autoblog.nl
Volkswagen Scirocco nieuws
Volkswagen Scirocco
Autoreview.nl
Volkswagen Scirocco staat al 50 jaar in de schaduw van de Golf
Opgefriste Volkswagen Scirocco gepresenteerd
Durf te kiezen: Volkswagen Scirocco
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Scirocco
Volkswagen stopt wéér met de Scirocco
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/scirocco/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Scirocco
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.