X-751-SX
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze rode Cooper komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 januari 2024, dus sinds 2 jaren, 4 maanden en 2 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper hatchback rijden er in dezelfde variant (XM51) nog 5.779 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2013 en mei 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.970 en € 52.183, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 28.993 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 22.133 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper is daardoor € 6.860 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Mini is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Daardoor behoort deze Mini Cooper tot de snelste 20.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 januari 2024. Het voertuig was toen 8 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 22.133 |
| Bruto BPM | € 2.391 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B38A15A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 januari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 4 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 januari 2024. Het voertuig was toen 8 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.060 kg |
| Massa rijklaar | 1.160 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.565 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.565 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 870 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 870 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type UKL-L | |
| Variant XM51 | |
| Uitvoering 6H2400C0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0371*17 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 107 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014W | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-751-SX | 20-01-2026 | 14:13 | periodieke controle | 24-01-2027 | Nee |
| X-751-SX | 21-01-2025 | 15:46 | periodieke controle | 24-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| X-751-SX | 24-01-2024 | 13:13 | periodieke controle | 24-01-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 21-01-2025 | 15:46 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-751-SX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-751-SX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-750-SX | Jeep | Wrangler | MPV | € 97.100 | 25-01-2024 | 3,8 jaar | |
| X-751-SB | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 38.419 | 13-01-2024 | 2,6 jaar | |
| X-751-SF | Kia | EV9 | MPV | € 70.395 | 19-01-2024 | 2,4 jaar | |
| X-751-SG | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 32.372 | 13-01-2024 | 2,4 jaar | |
| X-751-SH | Jeep | Avenger | MPV | € 44.250 | 12-01-2024 | 2,4 jaar | |
| X-751-SJ | Volvo | XC90 | MPV | € 94.890 | 26-10-2024 | 3 jaar | |
| X-751-SK | BMW | Z4 | Cabriolet | € 66.472 | 09-02-2024 | 16,3 jaar | |
| X-751-SL | BMW | iX1 | Stationwagen | € 69.597 | 19-01-2024 | 2,4 jaar | |
| X-751-SN | Mini | Cooper SE | Stationwagen | € 50.161 | 08-03-2024 | 5,5 jaar | |
| X-751-SP | Dacia | Jogger | Stationwagen | € 31.180 | 09-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-751-SR | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 44.830 | 23-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-751-ST | Tesla | Model 3 | Sedan | € 44.990 | 26-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-751-SV | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 73.147 | 30-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-751-SX | Mini | Cooper | Hatchback | € 22.133 | 25-01-2024 | 11,1 jaar | |
| X-751-SZ | Ford | Puma | MPV | € 34.971 | 07-03-2024 | 2,2 jaar | |
| X-752-SX | Toyota | Yaris | Hatchback | € 37.365 | 27-01-2024 | 5,3 jaar | |
| X-753-SX | Hyundai | i10 | Hatchback | € 22.193 | 26-01-2024 | 3 jaar | |
| X-754-SX | Audi | A6 | Stationwagen | € 55.819 | 25-01-2024 | 9,7 jaar | |
| X-755-SX | Audi | A6 | Stationwagen | € 113.307 | 19-01-2024 | 6,9 jaar | |
| X-756-SX | Land Rover | Defender | Stationwagen | € 86.395 | 19-01-2024 | 2,9 jaar | |
| X-757-SX | Kia | Sportage | MPV | € 50.560 | 06-03-2024 | 3,3 jaar | |
| X-758-SX | Seat | Leon | MPV | € 19.654 | 24-01-2024 | 13,7 jaar | |
| X-759-SX | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 88.712 | 22-01-2024 | 3,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 28.993 en/of een afmeting van 382 x 173 cm en/of een gewicht van ± 1.060 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz A-klasse | € 28.700 | 388 cm | 178 cm | 1.160 kg |
| Toyota Aygo X | € 27.600 | 376 cm | 174 cm | 1.030 kg |
| Fiat Barchetta | € 29.600 | 392 cm | 164 cm | 1.040 kg |
| Opel Tigra | € 27.500 | 392 cm | 169 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 206 | € 26.800 | 384 cm | 166 cm | 1.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.