HPP-36-F
Er rijden momenteel 1.908 Mercedes-Benz T1's rond in Nederland. Deze rode T1 komt uit het jaar 1985 en is nu 40 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 juni 2025, dus sinds 11 maanden en 3 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 307D MPV rijden er nog 129 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1974 en april 2011. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 307D is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 juni 2025. Het voertuig was toen 39 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz T1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 307D | 1985
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 307D |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 53 kW (72 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2350cc (2,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1985 |
| Leeftijd | 40 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 40 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 juni 2025. Het voertuig was toen 39 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 januari 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 7 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.700 kg |
| Massa rijklaar | 1.800 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.210 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.210 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,35 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,60 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 307D | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HPP-36-F | 20-01-2026 | 13:06 | periodieke controle | 24-01-2028 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 20-01-2026 | 13:06 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 20-01-2026 | 13:06 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz T1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HPP-36-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HPP-36-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HPP-30-F | Subaru | Impreza | Stationwagen | € 26.028 | 16-05-2025 | 15,7 jaar | |
| HPP-31-F | Ford | Ka | MPV | Onbekend | 24-05-2025 | 16,4 jaar | |
| HPP-32-F | Volkswagen | Golf Plus | Stationwagen | € 29.942 | 05-06-2025 | 14,5 jaar | |
| HPP-33-F | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | Onbekend | 16-05-2025 | 20,2 jaar | |
| HPP-34-F | Honda | NSX | Coupe | Onbekend | 16-06-2025 | 30,3 jaar | |
| HPP-35-F | Citroën | CX | Hatchback | Onbekend | 16-05-2025 | 46,6 jaar | |
| HPP-36-B | Tesla | Model Y | MPV | € 52.590 | 23-05-2025 | 1 jaar | |
| HPP-36-D | Seres | Seres 3 | Stationwagen | € 37.614 | 21-05-2025 | 1 jaar | |
| HPP-36-F | Mercedes-Benz | T1 | MPV | Onbekend | 25-06-2025 | 40,9 jaar | |
| HPP-36-G | Polaris | Ranger | Niet geregistreerd | ? | € 21.899 | 07-06-2025 | 1 jaar |
| HPP-36-H | Toyota | Yaris | Hatchback | € 28.816 | 29-08-2025 | 1,2 jaar | |
| HPP-36-J | Land Rover | Range Rover Evoque | Stationwagen | € 76.578 | 19-05-2025 | 1,6 jaar | |
| HPP-36-K | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 80.916 | 17-05-2025 | 1,1 jaar | |
| HPP-36-L | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 117.081 | 17-05-2025 | 7,4 jaar | |
| HPP-36-N | Citroën | Xsara Picasso | MPV | Onbekend | 18-05-2025 | 19,3 jaar | |
| HPP-36-P | Opel | Mokka | MPV | € 35.027 | 22-05-2025 | 4,5 jaar | |
| HPP-36-R | Audi | RS4 | Stationwagen | € 135.079 | 23-06-2025 | 7,8 jaar | |
| HPP-36-S | Opel | Corsa | Hatchback | € 25.548 | 20-05-2025 | 3,2 jaar | |
| HPP-36-T | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 61.949 | 02-06-2025 | 3,6 jaar | |
| HPP-36-V | Audi | Q8 | Hatchback | € 113.402 | 19-05-2025 | 4,9 jaar | |
| HPP-36-X | Volkswagen | Arteon | Stationwagen | € 58.994 | 18-06-2025 | 2,4 jaar | |
| HPP-36-Z | Renault | Clio | Hatchback | € 26.595 | 28-05-2025 | 1 jaar | |
| HPP-37-F | BMW | 5-Serie | Sedan | Onbekend | 16-05-2025 | 31,4 jaar | |
| HPP-38-F | Mazda | 323 | Hatchback | Onbekend | 16-05-2025 | 33,7 jaar | |
| HPP-39-F | BMW | iX3 | Stationwagen | € 76.216 | 16-05-2025 | 4,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 79.465 en/of een gewicht van ± 1.700 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 78.500 | 506 cm | 190 cm | 1.870 kg |
| Audi A6 | € 78.600 | 500 cm | 189 cm | 1.820 kg |
| Audi Q5 | € 78.500 | 474 cm | 193 cm | 1.860 kg |
| BMW 3-Serie | € 78.300 | 482 cm | 183 cm | 1.870 kg |
| BMW X3 | € 78.000 | 476 cm | 192 cm | 1.850 kg |
| BMW 4-Serie | € 79.800 | 478 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| Alfa Romeo Stelvio | € 73.900 | 469 cm | 190 cm | 1.650 kg |
| BMW X4 | € 79.300 | 475 cm | 192 cm | 1.750 kg |
| Jaguar XF | € 79.600 | 497 cm | 188 cm | 1.800 kg |
| Audi A5 | € 73.700 | 469 cm | 185 cm | 1.680 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 83.500 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| BMW X1 | € 73.200 | 450 cm | 185 cm | 1.630 kg |
| Lexus NX 300h | € 72.200 | 464 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Audi A4 Allroad | € 72.700 | 476 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Ford Mustang | € 83.400 | 481 cm | 192 cm | 1.640 kg |
| Lexus GS 450h | € 82.500 | 489 cm | 184 cm | 1.840 kg |
| Hyundai Nexo | € 75.100 | 467 cm | 186 cm | 1.790 kg |
| Volvo XC60 | € 81.000 | 468 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| BMW 2-Serie | € 76.100 | 453 cm | 180 cm | 1.660 kg |
| Chevrolet Camaro | € 81.800 | 489 cm | 192 cm | 1.620 kg |
| Jeep Wrangler | € 79.400 | 427 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 77.400 | 436 cm | 193 cm | 1.700 kg |
| Jaguar S-Type | € 78.500 | 489 cm | 182 cm | 1.630 kg |
| Citroën C6 | € 74.700 | 491 cm | 186 cm | 1.850 kg |
| Volvo V60 Cross Country | € 71.500 | 478 cm | 189 cm | 1.780 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.