39-LHN-2
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze zwarte SLK komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 augustus 2023, dus sinds 2 jaren, 9 maanden en 15 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor cabriolet rijden er in dezelfde variant (W442K0) nog 1.747 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2003 en september 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 50.537 en € 74.944, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 61.773 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 april 2010. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 Kompressor |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 230 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.672 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 271944 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 augustus 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 9 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 april 2010. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.290 kg |
| Massa rijklaar | 1.390 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.705 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.705 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 840 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 935 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 935 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant W442K0 | |
| Uitvoering LLAAA210 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0262*00 | |
| Plaats chassisnummer a. r. voorzitting l. tegen bodemplaat |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 12.6 l/100km (1 liter op 7,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.6 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 209 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label E | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2002/80B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-LHN-2 | 2-09-2025 | 12:34 | periodieke controle | 8-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 39-LHN-2 | 21-08-2024 | 14:20 | periodieke controle | 8-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 39-LHN-2 | 2-08-2023 | 10:03 | periodieke controle | 8-09-2024 | Nee |
| 39-LHN-2 | 29-07-2022 | 15:29 | periodieke controle | 8-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 39-LHN-2 | 8-09-2021 | 13:47 | periodieke controle | 8-09-2022 | Nee |
| 39-LHN-2 | 20-10-2020 | 10:40 | periodieke controle | 17-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 39-LHN-2 | 30-09-2019 | 14:35 | periodieke controle | 17-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 2-09-2025 | 12:34 | 358 | 5.*.38 | 1 | Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen |
2024 | |||||
| 21-08-2024 | 14:20 | 029 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat ondeugdelijk bevestigd |
| 21-08-2024 | 14:20 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 21-08-2024 | 14:20 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 21-08-2024 | 14:20 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 21-08-2024 | 14:20 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2022 | |||||
| 29-07-2022 | 15:29 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-07-2022 | 15:29 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 29-07-2022 | 15:29 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
2020 | |||||
| 20-10-2020 | 10:40 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-10-2020 | 10:40 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2019 | |||||
| 30-09-2019 | 14:35 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 30-09-2019 | 14:35 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-LHN-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-LHN-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39-LHG-2 | Mini | Cooper S | Cabriolet | Onbekend | 16-04-2010 | 17,9 jaar | |
| 39-LHH-2 | Renault | Twingo | Hatchback | € 10.980 | 28-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHK-2 | Volvo | V70 | Stationwagen | € 50.349 | 23-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHL-2 | Audi | TT | Coupe | € 45.415 | 26-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHN-1 | Mercedes-Benz | 190 | Sedan | Onbekend | 19-04-2010 | 40,6 jaar | |
| 39-LHN-2 | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 19-04-2010 | 22,1 jaar | |
| 39-LHN-4 | Fiat | Panda | MPV | € 9.720 | 23-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHN-6 | Citroën | C3 | Hatchback | € 17.075 | 23-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHN-7 | Citroën | C3 | Hatchback | € 16.055 | 23-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHN-8 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.330 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHN-9 | Peugeot | 3008 | MPV | € 29.790 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHP-2 | Ford | C-Max | MPV | € 25.135 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHV-2 | Opel | Astra | Hatchback | € 24.686 | 28-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHX-2 | Peugeot | 207 | Stationwagen | € 17.920 | 28-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 39-LHZ-2 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.500 | 18-05-2010 | 16 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 61.773 en/of een gewicht van ± 1.290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 59.900 | 458 cm | 182 cm | 1.420 kg |
| BMW Z4 | € 63.000 | 432 cm | 186 cm | 1.420 kg |
| Audi TT | € 60.300 | 418 cm | 185 cm | 1.360 kg |
| Mini John Cooper Works | € 58.400 | 413 cm | 179 cm | 1.400 kg |
| Audi Coupe | € 63.300 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| BMW 1-Serie | € 61.300 | 436 cm | 180 cm | 1.420 kg |
| Lexus LBX | € 56.000 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Audi A3 | € 63.000 | 442 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| Chrysler Crossfire | € 56.000 | 406 cm | 177 cm | 1.390 kg |
| Audi S3 | € 57.300 | 424 cm | 178 cm | 1.400 kg |
| Toyota Yaris | € 59.200 | 400 cm | 181 cm | 1.260 kg |
| Mini Cooper S | € 58.400 | 388 cm | 174 cm | 1.400 kg |
| Mazda 6 | € 56.600 | 472 cm | 180 cm | 1.270 kg |
| Peugeot Rifter | € 61.000 | 452 cm | 185 cm | 1.420 kg |
| BMW 5-Serie | € 59.400 | 476 cm | 179 cm | 1.400 kg |
| Hyundai i30 | € 59.400 | 436 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Ford Focus | € 64.000 | 440 cm | 184 cm | 1.410 kg |
| Renault Megane | € 56.800 | 436 cm | 188 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen Beetle | € 59.800 | 428 cm | 181 cm | 1.310 kg |
| BMW X2 | € 62.300 | 436 cm | 182 cm | 1.390 kg |
| Mazda RX-8 | € 60.200 | 445 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Subaru Forester | € 56.900 | - | - | 1.420 kg |
| Jaguar X-Type | € 57.200 | 467 cm | - | 1.380 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| Volkswagen Passat | € 56.800 | - | - | 1.400 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.