AE-77-50
OLDTIMER
Er rijden momenteel 19.397 Mercedes-Benz Citans rond in Nederland. Deze groene Citan komt uit het jaar 1969 en is nu 57 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maart 2021, dus sinds 5 jaren, 2 maanden en 28 dagen. Deze personenauto rijdt op lpg & benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Mercedes-Benz 108.016 rijden er nog 122 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1967 en februari 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.600 en € 46.895, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 33.813 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 108.016 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 augustus 1999. Het voertuig was toen 30 jaren, 4 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Citan voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 108.016 | 1969
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 108.016 |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 1969 |
| Leeftijd | 57 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 57 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 maart 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 2 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 augustus 1999. Het voertuig was toen 30 jaren, 4 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.614 kg |
| Massa rijklaar | 1.714 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 246 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.960 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.960 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 895 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 895 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.065 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.065 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,76 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,48 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. balk onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| AE-77-50 | 22-09-2020 | 09:34 | periodieke controle | 18-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 22-09-2020 | 09:34 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Citan voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AE-77-50 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AE-77-50
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AE-70-50 | Alfa Romeo | Junior | Niet geregistreerd | Onbekend | 12-07-1999 | 58 jaar | |
| AE-71-50 | Chevrolet | Chevelle | Coupe | Onbekend | 16-07-1999 | 55,3 jaar | |
| AE-77-50 | Mercedes-Benz | Citan | Niet geregistreerd | Onbekend | 03-08-1999 | 57,2 jaar | |
| AE-77-53 | Mercedes-Benz | 280 | Niet geregistreerd | Onbekend | 10-08-1999 | 56,4 jaar | |
| AE-77-54 | Willys | Truck 1/4 Ton 4X4 | Cabriolet | Onbekend | 03-08-1999 | 83,3 jaar | |
| AE-77-56 | Mercedes-Benz | 200 | Sedan | Onbekend | 09-09-1999 | 59,5 jaar | |
| AE-77-57 | Triumph | TR 6 | Cabriolet | Onbekend | 03-08-1999 | 57 jaar | |
| AE-77-58 | Fiat | 500R | Sedan | Onbekend | 05-08-1999 | 56,3 jaar | |
| AE-77-59 | MG | B | Cabriolet | Onbekend | 05-08-1999 | 56 jaar | |
| AE-78-50 | Jaguar | XJ6 | Sedan | Onbekend | 10-08-1999 | 55,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 33.813 en/of een gewicht van ± 1.614 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kia Niro | € 36.400 | 437 cm | 181 cm | 1.520 kg |
| Renault Zoe | € 33.100 | 409 cm | 173 cm | 1.470 kg |
| Opel Zafira Tourer | € 34.900 | 467 cm | 188 cm | 1.550 kg |
| MG ZS | € 34.400 | 431 cm | 181 cm | 1.540 kg |
| Toyota RAV 4 | € 36.700 | 457 cm | 184 cm | 1.470 kg |
| Opel Insignia | € 35.900 | 491 cm | 186 cm | 1.570 kg |
| MG MG4 | € 35.800 | 429 cm | 184 cm | 1.650 kg |
| Toyota Prius | € 35.900 | 464 cm | 178 cm | 1.470 kg |
| Renault Captur | € 35.200 | 423 cm | 180 cm | 1.540 kg |
| Citroën C4 Picasso | € 31.800 | 459 cm | 183 cm | 1.530 kg |
| Hyundai Kona | € 36.700 | 418 cm | 180 cm | 1.460 kg |
| Citroën C5 | € 35.300 | 483 cm | 186 cm | 1.580 kg |
| Mitsubishi Outlander | € 33.000 | 467 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Volkswagen ID.3 | € 33.900 | 427 cm | 181 cm | 1.690 kg |
| Mazda MX-30 | € 36.100 | 439 cm | 180 cm | 1.650 kg |
| Nissan Leaf | € 35.900 | 449 cm | 179 cm | 1.480 kg |
| Subaru Forester | € 35.900 | 456 cm | 178 cm | 1.470 kg |
| Renault Megane E-Tech | € 36.600 | 463 cm | 181 cm | 1.580 kg |
| Mitsubishi Grandis | € 31.700 | 477 cm | 180 cm | 1.630 kg |
| Volkswagen Caddy | € 34.200 | 488 cm | 186 cm | 1.670 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 36.900 | 450 cm | 189 cm | 1.660 kg |
| Peugeot 407 | € 34.100 | 476 cm | 181 cm | 1.530 kg |
| Peugeot 5008 | € 33.800 | 453 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Ford C-Max | € 36.900 | 440 cm | 183 cm | 1.730 kg |
| BYD Dolphin | € 35.500 | 429 cm | 177 cm | 1.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CitanGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Citan
Google op reviews van de Mercedes-Benz Citan
Autoreview.nl
Mercedes kilt zijn goedkoopste bedrijfswagen (en dit is waarom)
Test Mercedes eCitan (2024): fijn dat het busjesgevoel ontbreekt
Autovisie.nl
Klein maar slim: nieuwe Mercedes-Benz Citan camper
Alles over Mercedes-Benz Citan
Je kunt ook milieuvriendelijk aan het werk met de nieuwe Mercedes Citan
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/citan/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.